Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 18:03:58

skwor >> To já nevim, ale já bych si určitě zkusil jak chodí...
Ale já jsem taky neřekl, že by jsi šel na duháky, já jsem řekl, že nby jsi šel na soukromák!

    Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 18:01:08

    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> A to myslíš, že bych ty duháky ku.vil 11cm woblerem se dvěma trojháky?

      NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 17:59:48

      iL3gAl >> No to je jasný...ale třeba ještě pujde na soukromák, či co...

        NiL3gAl - Profil | Út 12.5.2009 17:58:52

        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> hmm tak po zahájení.

          NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 17:57:44

          skwor >> tak pak napiš jak pracuje!

            Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 17:56:35

            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Ten co mám na cestě má 11cm. Zkusím jeden, do té doby další kupovat nebudu.

              NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 17:55:34

              skwor >> co je pro tebe větší kousek? Měli tam asi 10cm a výš...

                Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 17:54:12

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> U Stormu mi jde o větší kousky a ty předpokládám kupovat nebudeš. Navíc ho už mám na cestě.

                  NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 17:53:13

                  skwor >> Tak dneska jsem si všiml že u nás prodávají ty woblery storm, tak nějákýho koupim a dám info!

                    Npira - Profil | Út 12.5.2009 17:52:23

                    Mr.Stick >> jojo dle me to zkupuje pres ebay.. ten boat nikdo neprodava,bazar nefunguje:-(

                      Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 17:51:11

                      Mr.Stick >> Že je to on? Koukal jsem na jeho příspěvky a tam už měl japončíka Twina.

                        NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 17:50:30

                        skwor >> Ten borec ty navijáky snad sbírá ze stromů ... to je pořád ten samý, který prodával už Suveréna, Stradicy X, teď Aero ...

                          Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 17:21:15

                          Nabízím: Prodám naviják Shimano Aero GT 3010. Váha 310g, převod 5.2:1, kapacita 260/0.25. Stav - nový (pouze navinut vlasec)! Samozřejmě Japonec, bojovka, náhradní cívka, tenhle naviják asi není třeba moc představovat...Cenu nabídněte. Nejlépe Praha, prosím sms nebo volat.PS: možná výměna za prut, který mám v bazaru v "Hledám", děkuji
                          Radim F. ® [Poslat soukromou zprávu.] , 736641937
                          http://www.mrk.cz/Data/Bazar2/50385.jpg

                          Nabídnu mu pětikilo a mám naviják na feeder :-)

                            Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 17:15:33

                            Debilní autobusy. Brichta nebude.

                              NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 17:00:37

                              [eXecutoR] ® >> od nikud, normálně u náís v obchodě (kamenym)

                                N[eXecutoR] ® - Profil | Út 12.5.2009 16:34:20

                                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> odkat jsi to kupil ?

                                  NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 16:06:17

                                  skwor >> Přesně tohohle jsem si kupoval tento týden...

                                    NZajda - Profil | Út 12.5.2009 16:04:15

                                    Mr.Stick >> Snad letos nějakého dorostenca taky uženu. Už teď si může být jistý, že bude mít smůlu..:-(

                                      NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 16:02:14

                                      Tak woblery od Huga už mám doma, ale foták mi zase nefujguje,, takže foto nebude...

                                        NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 15:57:53

                                        pepa-č >> PepaČadek >> Já neumím chytat nic, ale daří se mi tady i v časopisech v lidech vzbuzovat dojem opaku. :o))