Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 15:56:59

Zajda >> Tenhle předloňský měl kliku, loňský podobný už ne. :o)

    NZajda - Profil | Út 12.5.2009 15:56:19

    Mr.Stick >> Mňam...Akurátní velikost..:-)

      NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 15:56:16

      Mr.Stick >> navíc! Já se nezaměřuju. Já nic jinýho než zubatí kapři chytat neumím. :-)

        NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 15:53:52

        pepa-č >> PepaČadek >> Já doufám, že v létě budou brát zase fousatí kapři.

          NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 15:50:55

          Mr.Stick >> jo, mám rád zubaté kapři

          a poraď rybomilovi ať si koupí 100g nebo těžší jerk (tím poboříš bivak, vyplašíš pytláka, povalíš tripod, potopíš pramici, protrhneš raft a rozeženeš dav. Dobré je to.)

            NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 15:48:48

            pepa-č >> PepaČadek >> Tam ti to zanikne ... momentálně se tam válí asi 5 podobných otázek bez odpovědi. A na tu jednu rybu by ses neměl zaměřovat, tebe baví pořád chytat kapry?

              NBulk - Profil | Út 12.5.2009 15:47:17

              Hugo Fisher >> Našel jsem ti auto. Přesně splňuje co požaduješ.

                N[eXecutoR] ® - Profil | Út 12.5.2009 15:46:55

                pepa-č >> PepaČadek >> ale ja som sa tapytal aky typ salma si kupil aky wob ?

                  NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 15:46:06

                  zeptám se v poradně

                    NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 15:45:17

                    Mr.Stick >> Nevím. Splávky už zase nepoužívám - plavaná skončila. Teď je zhruba měsíc úhořová sezóna a pak už je jen jedna ryba. :-)

                      NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 15:42:46

                      pepa-č >> PepaČadek >> Salmo vyrábí takové ty dlouhé splávky, co se jim říká angličáky?

                        N[eXecutoR] ® - Profil | Út 12.5.2009 15:41:49

                        prd salmo je dobre a aj bude .. skwor je rapalomanik toho si nevsimaj Pepo :D

                          Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 15:40:57

                          pepa-č >> PepaČadek >> Ne, Salmo byl hit loňského roku :-)

                          Jedu na Brichtu, mějte se.

                            NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 15:39:25

                            skwor >> To jsi měl kliku, že jsi na ně někde narazil.

                              N[eXecutoR] ® - Profil | Út 12.5.2009 15:38:58

                              pepa-č >> PepaČadek >> jasne ze ano .. a aky ze je to vobler aky typ salma ??

                                NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 15:38:57

                                pepa-č >> PepaČadek >> Ty vždycky děláš dobře:-) V Tvých rukách to bude nebezpečná zbraň

                                  Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 15:37:53

                                  Stanley 87 >> Loni jsem je tu koupil dva SR. Jeden už je na dně řeky, druhý v krabičce.

                                    NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 15:37:36

                                    Jsem si koupil wobler Salmo. Udělal jsem dobře?

                                      N[eXecutoR] ® - Profil | Út 12.5.2009 15:09:48

                                      sakra aj ja chcem tu shadrapu do prdele unas sa neda zohnat :-(

                                        NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 15:09:05

                                        skwor >> Tuhle barvu jsem měl možnost koupit jen v SSR a této možnosti jsem plně využil. Kdyby byl k mání i jiný typ tak neváhám.