Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 13:59:24

Pike 34 >> A hele ... asi zapadla.

    Pike 34 - Profil | Út 12.5.2009 13:57:31

      Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 13:56:45

      Hugo Fisher >> Všude. :o)

      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=619318
      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=619488

      A někdo smazal tu otázku s receptama ... a taková tam byla prdel.

        Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 13:54:24

        Mr.Stick >> kde je ted? :)

          Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 13:48:04

          Pokaždý, když se chachar dostane ke kompu, je krásný koukat, jakej má talent na totální vykolejení lidí. :o))

            PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 13:22:09

            Bulk >> založ si Bulkporadnu. Myslím, že by to byl rozhodně přínos. Neděláš to pro sebe, ne? :-)

              Bulk - Profil | Út 12.5.2009 13:21:01

              Mr.Stick >> Ty joudo, zoufalej milovník vypadá jinak. Nabídky jsou, ale hledám perspektivní ženu :-)

                Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 13:20:12

                Bulk >> Tak já ti dohodím poradnu zoufalých milovníků.

                  Bulk - Profil | Út 12.5.2009 13:19:01

                  pepa-č >> PepaČadek >> Asi komplex, že nemá rubriku v poradnách. Mě to teda taky sere, páč si myslím, že bych měl MRKu co dát, ale už jsem se s tím smířil.

                    Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 13:16:48

                    pepa-č >> PepaČadek >> Už marně asi 5 minut přemýšlím, na co se zeptat. :o))

                      PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 13:16:25

                        Bulk - Profil | Út 12.5.2009 12:24:31

                        Mr.Stick >> U tebe o tom vím. Hugo se nějak zapomněl zmínit :-)

                          Georgino - Profil | Út 12.5.2009 12:23:45

                          Bulk >> Já pojedu, pokud mě v Rumunsku nesežere medvěd

                            Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 12:22:16

                            Bulk >> nevim, zda mi tu zakazku daji a zda budou akceptovat moje penize

                            loni me obcurali a ja jim to fotil za 700 kc .. letos chci 7 tisic. Tak uvidime. :)

                              Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 12:21:44

                              Bulk >> Já jsem to psal hned od začátku, že možná nebudu moct. Všechno se dozvím 17.6.

                                Bulk - Profil | Út 12.5.2009 12:20:33

                                No tak hlavně, že jsme se přihlásili a pak do toho každýmu něco vleze co.

                                  Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 12:18:05

                                  Bulk >> ty me zabijes :)

                                  takze rikam ano ..

                                  ALE

                                  pokud mi tady dopadne zakazka na foceni - Oslavy 90 let kopané

                                  Oslavy vyvrcholí ve dnech

                                  29. a 30. srpna tohoto roku.

                                  Součástí bohatého programu bude mimo jiné i mezinárodní turnaj starších přípravek

                                  - M&M REALITY CUP


                                  - tak to je pro me nekolik tisic privydelku a nepojedu..

                                    Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 12:14:35

                                    Bulk >> Já asi ne. :o(

                                      Bulk - Profil | Út 12.5.2009 12:12:58

                                      Takže znovu dotaz: Fakt pojedeme na ten sraz MRKu?

                                        Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 12:08:43

                                        vsechny P vody tady jsou dokurveny