Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 15:04:30

Stanley 87 >> Mám v téhle barvě i 3cm originala. Ještě mám zálusk na jeden kousek stejné barvy.

    NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 15:01:28

    skwor >> Ta deep verze mi uniká potvora.

      Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 15:01:03

      Stanley 87 >> Pětku už mám delší dobu, shallow i deep verzi :-)

        NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 15:00:09

        skwor >> Sedmička je dobrá,ale pětka mi chytá víc.

          Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 14:56:26

          No a když už objednával, tak jsem se na tom trošku přiživil a koupil tuhle sedmičku :-) Pro kamaráda jsem bral popa, ten bohužel nedorazil.

            Nskwor - Profil | Út 12.5.2009 14:53:22

            Zdravím. Tátovi dneska dorazil jeden z těch setů od Shakespeare - omni x match. Naviják je na první pohled něco, čeho se potřebovali zbavit, ale prut mě mile překvapil. Někdy si ho půjčím na tloušťáky a porovnám s mojí máčovkou.

              NMuskiehunter - Profil | Út 12.5.2009 14:45:45

              Mr.Stick >> Ty nemáš polarizačky s rentgenem a echem? Tak to jsi u mě amatéééér.....

                NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 14:40:41

                Hugo Fisher >> Woe!

                Většinu wobů mám urvanejch upristřed řeky ... to bych nesměl mít polarizačky, ale rentgen kombinovanej s echolotem. :o)

                  NBulk - Profil | Út 12.5.2009 14:40:04

                  Mr.Stick >> Já mám brýle rád. Nefouká mi bordel do očí, ty mě pak nesvědí a já je nemám červený jak angorák. A polarizačky do města nosit nechci

                    NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 14:38:17

                    Mr.Stick >> polarizacky u vody jsou zaklad ..

                    se nediivm, ze mas 30 ks urvanych wobu rocne :)

                      NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 14:37:49

                      Stanley 87 >> Polarizačky mám Polaroiďácký, ale ty nosím jen k vodě a jen když musím. Brýle mi vadí.

                        NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 14:36:29

                        ja se bal, zda to neni treba Magor...

                        ale co by pak asi znamenalo dvojite M ..? :))))))))

                          NBulk - Profil | Út 12.5.2009 14:35:38

                          Hugo Fisher >> Copak to velký M. Ale ta děsná zelená barva :-)

                            NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 14:35:36

                            Mr.Stick >> Já mám dvoje polorizačky. Jedny na normální nošení a druhý k vodě

                              NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 14:35:07

                              Hugo Fisher >> Master of Masters of Many Masters :o))))

                                NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 14:32:16

                                Ja mam na botach velke M.

                                Neptam se, co to v prekladu asi znamena :o)

                                  NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 14:30:54

                                  Bulk >> Radši zůstanu u třech proužků, než abych měl na křuskách přiteplené podtržítko. :o)

                                    NBulk - Profil | Út 12.5.2009 14:28:34

                                    Mr.Stick >> Mně je jasný, že elegán nemůže být člověk co nosí boty se třema proužkama, ale chtěl jsem být milý. Já chci nějaký pořádný. Asi zajdu někam do optiky.

                                      NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 14:26:07

                                      Bulk >> Já jsem elegán asi tak jako ty svalovec. :o)

                                      Nemám tušení, klasické sluneční brýle mám jen jedny do auta, asi za dvě kila od rákosáků a jestli mají alespoň v náznaku UV filtr, bych se divil.

                                        NBulk - Profil | Út 12.5.2009 14:24:46

                                        Mr.Stick >> Vzhledem k tomu, že jsi elegán. Netušíš, kde mají v Hk velký výběr slunečních brýlí?