Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 12:08:28

pod jezem tedy moc vody neteklo ...

    NBulk - Profil | Út 12.5.2009 12:07:48

    Mr.Stick >> Já mu taky říkal ať to zkusí pod, ale on je to srab..

      NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 12:06:49

      Hugo Fisher >> Taky pravda ... ale podle kaprů asi vím, kde jsi byl. Tam je paradoxně víc teček pod než nad jezem. Ale vláčet si tam asi teď nemohl. :o)

        NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 12:05:27

        Mr.Stick >> kazde nadjezi v P vode ve VČ vypada jako nepovedene MP :o)

          NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 12:04:58

          pepa-č >> PepaČadek >> tak beru libry

            NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 12:02:30

            Hugo Fisher >> eur ano. (liber si budeš i moc vybírat - barvu, čalounění, jaký typ drátěných kol atd.)

              NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 12:02:29

              Hugo Fisher >> Není to náhodou to nadjezí, které vypadá jak nepovedené MP?

                NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 12:01:43

                Georgino >> jeste ze jsem ti vcera ty siveny nevzal, by jich byla skoda

                  NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 12:01:15

                  Mr.Stick >> ne, ale meli chomac rousnic na hada

                    NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 12:00:45

                    pepa-č >> PepaČadek >> vejdu se do 130 tis? :)

                      NGeorgino - Profil | Út 12.5.2009 12:00:42

                      Hugo Fisher >> to neumíš no, jsem poslal toho pravýho zase jednou

                        NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 12:00:18

                        Hugo Fisher >> A měli tam ti kapraři tripody? :o))

                          NGeorgino - Profil | Út 12.5.2009 12:00:03

                          Bulk >> Tak letos ale jo když je tam brácha chytal ty trubko

                            NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 11:59:53

                            Georgino >> smula, trubko, byl jsem tam vecer .. a byli tam kaprari .. a sbiral sem tam lipan ..

                            zijes asi par let zpatky..

                              NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 11:59:52

                              To all:
                              ________________________________

                              tlustá čára. Hugo má auto vybrané. Kupuje Jaugar E (první série). Hotovo, dál to neřešíme.

                                NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 11:59:04

                                Hugo Fisher >> ano, je Jaguar E. Prostě potřbuješ anglické auto z doby, kdy je vyráběli Angličané a ne Indové a Číňani.

                                  NBulk - Profil | Út 12.5.2009 11:59:01

                                  Georgino >> Ty vole, duháci tam nebyli ani loni. Jen kapr, kapr, kapr a okoun

                                    NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 11:58:32

                                    Hugo Fisher >> Já žádný netajím, bo o žádných nevím. :o)

                                      NGeorgino - Profil | Út 12.5.2009 11:58:03

                                      Hugo Fisher >> ale duháci tam taky jsou, musíš tam ale večer, když sbíraj z hladiny jak delfíni

                                        NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 11:57:59

                                        Mr.Stick >> ty tajis nejake duhaci a to neni pekny