Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 11:57:28

pepa-č >> PepaČadek >> bingo! no neni krasny?

    NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 11:57:10

    Georgino >> tys me poslal na duhaci nad splav a jsou tam kapri, ty rozumbrado

      NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 11:56:48

      Georgino >> Mrštík nic neříkal. :o)

        NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 11:54:10

        Hugo Fisher >>

          NGeorgino - Profil | Út 12.5.2009 11:54:09

          Hugo Fisher >> říkal Mrštík? nebo kdo? Nebo jsi tam snad byl? Tomu nevěřím

            NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 11:52:56

            Georgino >> ja mam zajimave info - tam kam jsi me poslal pro tvoje duhaci, tak tam jsou kapri

              NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 11:52:44

              Georgino >> ještě Hugova poradna

                NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 11:52:25

                pepa-č >> PepaČadek >> jo, to je pekny :) jen bych to mohl mit s celozakrytou strechou - kovovou, ne platenou :)

                neco takoveho delal myslim jaguar..

                  NGeorgino - Profil | Út 12.5.2009 11:52:15

                  Vy jste toho zase nakecali...pořád jen Hugovo auto nebo i něco zajímavýho?

                    NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 11:48:28

                    Hugo Fisher >>

                      NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 11:40:29

                      Hugo Fisher >>

                        NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 11:08:35

                        Bulk >> jo

                          NBulk - Profil | Út 12.5.2009 11:06:24

                          Hugo Fisher >> To je ono?

                            NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:59:39

                            Bulk >> myslim ze od 02

                              NBulk - Profil | Út 12.5.2009 10:59:10

                              Hugo Fisher >> Tak jinak, od jakého roku se dělá s novým xichtem?

                                NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:57:57

                                Bulk >> ja rekl ze je hezka? ja rekl, at mi najde hezkou primeru, tj. zachovalou .. predek me moc esteticky nebere .. zadek u hatchbacku ale zase jo ...

                                  NBulk - Profil | Út 12.5.2009 10:55:47

                                  Hugo Fisher >> Od kdy je ta primera hezká?

                                    NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 10:55:37

                                    Hugo Fisher >> Jseš náročnej:-)

                                      NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:54:53

                                      Stanley 87 >> pekny, ale dvoudverko uz nikdy..