Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 10:54:19

Hugo Fisher >> Já mám stejně nejradši auta se lvem ve znaku. U toho asi zůstanu

    NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:52:51

    Stanley 87 >> to je muj sen, to kazdy vi .. ale na ryby to moc neni ..

    ale mit prachy, mam ho na svezeni pro nakup a zpet .. sakra

      NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 10:50:37

      Hugo Fisher >> A co tohle? Slečna asi v ceně není, ale i tak:-)

        NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:50:08

        Stanley 87 >> no, ted mam 106ku, to je vse pak vetsi ..

        a to co tu hraju s Pepou je jina hra, nez co hraji s vami ostatnimi :)

        tj. hledej dal :) - najdi peknou primeru s novym xichtem nebo zachovalou almeru s doboru vybavou :)

          NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 10:48:46

          Hugo Fisher >> Říkal jsi něco většího. Kup si třeba New Beatla:-)

            NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:47:20

            pepa-č >> PepaČadek >> neco na tento styl http://carfreaks.net/g2/15070-3/mr_mcoupe.jpg ale v historickem kabate..

              NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:45:08

              pepa-č >> PepaČadek >> ja zeru auticka, co maji desne dlouhy predek, sezeni az vzadu a velky blatniky :) - takovy mi najdi a takove pak vezmu :)

                NBulk - Profil | Út 12.5.2009 10:43:28

                Hugo Fisher >> Už jsem se lek.

                  NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:43:23

                  pepa-č >> PepaČadek >> to me moc esteticky netankuje..

                    NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:42:27

                    Bulk >> neni, ja bych rad novou tvar, ktera je ale vyzarzne drazsi

                      NBulk - Profil | Út 12.5.2009 10:41:17

                      Hugo Fisher >> To co sem poslal Stanley je ono?

                        NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:39:50

                        pepa-č >> PepaČadek >> jestli neco, tak toto: http://en.wikipedia.org/wiki/Porsche_356

                          NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 10:39:22

                          Hugo Fisher >> Jen vytrvej, ta Primera ze včera je krásná!

                            NBulk - Profil | Út 12.5.2009 10:38:07

                            Hugo Fisher >> Jo než Logan, tak to je nissan zlatej

                              NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:36:59

                              zustanu u nissana :)

                                NStanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 10:36:30

                                Bulk >> Takový reprezentativní auto a Ty ohrnuješ nos? to snad není možný

                                  NBulk - Profil | Út 12.5.2009 10:35:44

                                  Stanley 87 >> No tak to bych nechtěl ani zadarmo:-)