Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Stanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 10:34:46

Bulk >> Je jasný, že to nic extra nebude. Nejlepší bude pro Huga ten Logan:-)

    Bulk - Profil | Út 12.5.2009 10:33:42

    Stanley 87 >> No tak pašík za 130 bude dobrej šrot

      Stanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 10:31:48

        PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 10:31:41

        Hugo Fisher >> ještě jednou to s tebou zkusím: Iso Griffo - ultra originální auto. (bohužel v republice už jedno je - ale to překousneš). Italský šarm, americký V8, i na poměry exotických aut je toto exot. A je krásné! :-)

          Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 10:25:42

          Hugo Fisher >> A co tohle?

            Stanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 10:24:14

            Hugo Fisher >> A co fabia sice 1.4 ale pěkná http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/skoda/fabia​/7045733

              Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:21:15

              jeste bych to rekl tak .. kdyz nesezenu peknou primeru, za kteoru bych byl ochotny zapltit logicky i vice, beru almeru

                Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:20:41

                Bulk >> :o)

                  Bulk - Profil | Út 12.5.2009 10:20:13

                  Hugo Fisher >> Za 120 budeš mít hezkou astru se vším co požaduješ

                    Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:15:11

                    Stanley 87 >> chci neco vetsiho, 4x airbag, palivo neni podstatny, obsah do 1.8 benzin a 2 nafta, rok 2001/02 a lepsi, a nechci peugeot, fiat, ford

                      PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 10:13:45

                      Hugo Fisher >> budu mlátit na dveře tak mocně, že ještě rád otevřeš! :-)))))

                        Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:13:15

                        pepa-č >> PepaČadek >> ja budu doma, ale za tve chovani te nechci videt :)

                          PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 10:10:29

                          Hugo Fisher >> ty mě štveš! :-) tak pošta, kofolu ti pošlu taky poštou. :-)))

                            Stanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 10:09:38

                            Hugo Fisher >> A chceš asi nějakýho kombíka co. Obsah,palivo,rv...

                              Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:09:22

                              pepa-č >> PepaČadek >> po dnesku ano :o)

                                PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 10:08:05

                                Hugo Fisher >> vážně?

                                  Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:07:16

                                  pepa-č >> PepaČadek >> nene, jen 19. kvetna nebudu nikde v dosahu .. kofola zjevne pada

                                    PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 10:06:14

                                    Hugo Fisher >> utíkáš? neblbni, zase takový malér ta poradna není :-)))

                                      Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 10:05:59

                                      Hugo Fisher >> Jen otevřením otázka nezmizí ... asi se nelíbila nějakému adminovi.