Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:05:21

pepa-č >> PepaČadek >> v utery 19. kvetna budu mimo republiku

    PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 10:02:59

    Hugo Fisher >> to je ostuda :-)) mazat otázky.

      Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:02:30

      Mr.Stick >> neklikl jsem na nic. Jen jsem otvrel to okno, videl tu komedii a zase to zavrel. Jesli to je tak, ze podruhe otevrit nejde, to netusim ..

        Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 10:01:44

        Stanley 87 >> do 150 tisic kc ... jete.

          Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 10:01:39

          Hugo Fisher >> Není tam ... neklikl jsi omylem místo na odpovědět na smazat?

            Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 9:59:48

            Mr.Stick >> ty vidis hodne - mne se ten dotaz nejak ztratil .. nebo blbe koukam?

              Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 9:57:52

              vy me stvete, jdu na to, zmetci

                Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 9:57:48

                Hugo Fisher >> Třeba chce opravdu v dobré víře jen poradit ... vem si k sobě do poradny i chachara, alias prof. Hnátka. :o)

                  Pike 34 - Profil | Út 12.5.2009 9:57:48

                  Docela by mne zajímalo, na co se ZN ptal Huga. Může Hugo odpovědět, abych věděl, na co se ho ZN ptal?

                    PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 9:55:53

                    Hugo Fisher >> mám ti hodit do poradny dotaz, proč ZN neodpovíš? :-))

                      Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 9:54:44

                      Mr.Stick >> to je prave to! Ja ho chtel mit v te poradne take, on to ale asi odmitl .. A uz je to tu, uz si uziva, zmetek :o)

                        fais - Profil | Út 12.5.2009 9:46:51

                        Hugo Fisher >> Pošli mi prosím číslo účtu na SZ,ať ti můžu odeslat ty prachy za woby,díky.

                          Stanley 87 - Profil | Út 12.5.2009 9:44:03

                          Hugo Fisher >> Kolik chceš do káry vrazit? A chceš novou nebo lehce ojetou?

                            Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 9:39:12

                            Hugo Fisher >> ZN se tě na něco ptá, odpověz mu. :o))

                              Bulk - Profil | Út 12.5.2009 9:22:28

                              Hugo Fisher >> Mně se ta novější líbí taky, ale tahle je taky fajn.

                                X - Rap - Profil | Út 12.5.2009 9:19:31

                                No nic u musim na Elektrotechniku tak čau

                                  X - Rap - Profil | Út 12.5.2009 9:17:05

                                  Hugo Fisher >> OK, jsem tam každý, jezdim tam na SPŠE, jinak v pátek nebo o výkendu by jsme třeba mohly vyrazit na Metuji na okouny, teda pokud by jsi chtěl!

                                  Jinak na to čekání jsem si už zvykl od statních lidí, takže v pohodě!

                                    Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 9:15:15

                                    jinak jsem si pekne nabehl v poradne .. chce se mi brecet :o)

                                      X - Rap - Profil | Út 12.5.2009 9:15:02

                                      Hugo Fisher >> V tý novější se vozím každý ráno...... :o) je nádherná !!!

                                        Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 9:14:52

                                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> sorry, zes cekal .. ale ja jsem bohuzel povestny tim, ze nikdy nejsem nikde vcas.

                                        Jinak na gumky jsem se nestihl uz vcera mrknout, usnul jsem . Ale neco najdu a pokud jsi casto v Dobrusce, neni problem.