Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 9:13:54

Bulk >> protoze se mi libi ta novejsi .. a na tu nemam.

    NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 8:52:46

    Tak a woblery už mám v kapse - asi jsem to odvás taky už chytl...Ale ještě musim zapracovat na počtu!

      NBulk - Profil | Út 12.5.2009 8:39:11

      Hugo Fisher >> Proč se ti nelíbí tohle auto?

        NZajda - Profil | Út 12.5.2009 8:37:09

        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Vy jste s Hugem změnili pohlaví?

          NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 7:58:39

          Hugo Fisher >> No, taky dost vážně přemýšlím, že se na tu pstruhovku vyprdnu a vemu si na nějákej soukromáček, jinak už tam jdu, budu stát přimo u rybařin, pač tam jsou trhy a tak by jsme se nenašly!

            NBulk - Profil | Út 12.5.2009 7:52:27

            Hele kluci, fakt na ten sraz pojedeme?

              NBulk - Profil | Út 12.5.2009 7:36:19

              Hugo Fisher >> No vidíš, a když jsem to říkal já, tak si nesouhlasil. Holt budeme muset hornetky utrhat někde jinde.

                NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:30:07

                Mr.Stick >> myslel jsem ze koupim jednu rocni chyt a pust na jeden revir .. ale za tu cenu se mi vyplati kupovat denni ... ale na pstruhovku fakt next year pecu

                  NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 22:25:51

                  Hugo Fisher >> Po třech hodinách učení evropské unijní ochrany lidských práv si skutečně nedomyslím nic. :o))

                    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:22:20

                    Mr.Stick >> myslim, ze ho domyslis rychle sam :o)

                      Npira - Profil | Po 11.5.2009 22:21:47

                      Hugo Fisher >> no aby ses nedivil potom,co mu das ty gumy tak aby ti po patnacti letech nekdo nezatukal na dvere...

                        NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 22:21:25

                        Hugo Fisher >> Tak a teď ten plán ...

                          NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 22:21:13

                          Sander >> já haduju od prvních teplých nocí do 15.6. a pak už hady neznám. :-)

                            NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:21:03

                            pira >> ja se nedivim nicemu, natoz sobe :o)

                              Npira - Profil | Po 11.5.2009 22:21:00

                              Helette uz jste nekdo uzil funkci pratele?:-)

                                NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:20:42

                                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> oki, budu tam

                                  Npira - Profil | Po 11.5.2009 22:19:38

                                  Hugo Fisher >> aby se nedivil, az ty gumy vytahne

                                    NSander - Profil | Po 11.5.2009 22:19:28

                                    pepa-č >> PepaČadek >> to nemám tušení. Já tam žehlil hady jen koncem listopadu před třemi lety, jinak jsem tam na nich nebyl.

                                      NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 22:19:17

                                      Hugo Fisher >> ok, jdu spat, dobrou a zitra v 8:20...

                                        NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:18:20

                                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> zkusim nejaky gumy hodit do igelitky :)