Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 22:17:49

Hugo Fisher >> Jinak doufám, že bude jedna Rapal grátis...... :o)

    NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 22:17:43

    Sander >> tam berou líp, častěji a hlavně větší. A dlouhodobým pozorováním vypozorováno, že berou v 18:00, pak mezi 21:00-22:00 a pak 10minut před půlnocí. Mezitím je čas na svačinu.

      NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 22:16:41

      Hugo Fisher >> Ja tebe kdyztak snad jo, nebo se radsi podivej do Můj lov u mě a tam nekde je moje foka s kaprikem...!

      Jinak dobrou celýmu jádru...

        NZajda - Profil | Po 11.5.2009 22:16:35

        Hugo Fisher >> Ať si X-Rap vezme pionýrský šátek..:-)

          Nesoxx - Profil | Po 11.5.2009 22:16:33

          Hugo Fisher >> fajn ....... vidíš, co lidí to zajímá ........hm rapaly........ to jste PATRIOTI ????

            NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 22:15:40

            Hugo Fisher >> A vem i ty gumky jo??

              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:15:33

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> oki, bud tam o 8.20, ale moc se dlouho nezdrzim, musim pracovat

              nepoznam, ale ja si nejak poradim :)

                NSander - Profil | Po 11.5.2009 22:15:03

                pepa-č >> PepaČadek >> aha, tak tím spíš. Tam neberou hluboce po setmění, ale jen o svátku práce a ten už jsi prošvihl! :o)

                  NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 22:14:38

                  Hugo Fisher >> A enbo radsi v 8:20, to uz budou mit otevreni kramek, tak by jsme se mohli podivat......

                  Poznáš mě?

                    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:13:46

                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> oki, budu tam, vse co sis zamluvil beru s sebou

                      NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:13:26

                      esoxx >> nejsem stezujici si typ :)

                      prave mi prisla sms, zda mam jeste tu sadu - smesku za 120 kc ... :) .. dne suz to byla mylsim sesta .. celkove asi dvanacta :)

                        NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 22:12:47

                        Hugo Fisher >> 8:00 u rybarskyho kramku ! OK?

                          NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 22:12:44

                          Sander >> já byl na Orlíku a na jiné řece :-)

                            Nesoxx - Profil | Po 11.5.2009 22:12:00

                            Hugo Fisher >> .....ale myslím,že ty si zrovna nestěžuješ, viď :-) ......... škoda, že už nemůžu kliknout znova za "A" !!!!!!!!

                              NSander - Profil | Po 11.5.2009 22:11:57

                              pepa-č >> PepaČadek >> dnes?
                              Tak to je vše jasné.
                              Na téhle řece berou až hluboce po setmění.

                                NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 22:11:39

                                Hugo Fisher >> Prozraď, prozraď, prozraď!

                                  NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:11:03

                                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> oki, tak si rekni presnou hodinu a ja tam budu

                                    NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 22:10:44

                                    Hugo Fisher >> Normalni člověk nezbira nic....jinak zítra jdu kupit lepidlo na mobil :o)

                                    Nechám si ten starej :o)

                                      NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:10:31

                                      Mr.Stick >> kdepak, ja mam jiny plan :)

                                        Npira - Profil | Po 11.5.2009 22:10:04

                                        Ja nevim, jak to tak sleduju, tak ty tripody maj vsude, ale bout skoro nikde:-(