Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:09:11

esoxx >> jen jsem se usmal, jak mas tu krasnou historickou fotku tech hnusnych ryna wobu a jak je shanis .. proste je to ulitly, normalni clovek sbira rapaly :o)

    NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 22:07:45

    Hugo Fisher >> Kapři jsou všude ... kdy koupíme tripody?

      Nesoxx - Profil | Po 11.5.2009 22:06:42

      Hugo Fisher >> ?

        NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 22:06:10

        Hugo Fisher >> Asi to udělám uplně stejně, pujdu do jednoho soukromáčku na štiky, který mám 7 km od domu!

          NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 22:05:38

          Hugo Fisher >> No, prvni dve hodiny nemam, jestli by jsis nahodou nechtěl rano udělat výlet do Dobrušky na náměstí

          No, ráno je tak v 7:30-9:00!

            NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 22:03:40

            esoxx >> :o)

              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 21:57:59

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> v kolik je pro tebe rano? ty nemas skolu? :)

                NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 21:57:41

                Sander >> nic mi neřekl.
                Já jsem zvyklý, že když jdu na hady tak navlíknu žížaly, prdnu to tam, sednu si , sním si svačinu, dostanu hrčák, vypáčím ho ven a je to. Ale dnes to bylo celé špatně. :-))

                  NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 21:57:32

                  pristi rok na pstruhovku séřu - misto pstruhu josu vsude kapri - jak na duhakovem stojacku, tak na rece .. koupim si nejakou rocni soukromacku a bude, kuwa

                  georgino - tam cos me poslal pro duhaci, jsou jen kaprari

                    NSander - Profil | Po 11.5.2009 21:56:06

                    pepa-č >> PepaČadek >> to je tady normální, šak Ti Míra jistě vyprávěl...

                      NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 21:52:30

                      Sander >> já tam seděl jako pako a záviděl kouleválošům ty jejich bivaky. Tak hluboko jsem klesnul. Měj jsem jeden záběr, ten sem nesekl. Pak začlo lejt ještě víc a už se to ani nehlo, ještě hodinu jsem jim dal, oni nic, tak jsem se hnul já. No katastrofa :-))

                        NSander - Profil | Po 11.5.2009 21:50:14

                        pepa-č >> PepaČadek >> pro takové případy přemýšlím o tom velkém deštníku, občas by se hodil. Vlastně za poslední tři dny každou chvíli. Jen se bojím že když mi do něj foukne, můžu se s ním rozloučit.

                          Npira - Profil | Po 11.5.2009 21:42:38

                          pepa-č >> PepaČadek >> o promoknuti mi povidej, jsem si rano vysel ve svetriku,bylo docela prijemne, ale v praze jsem cestou z karlaku na albertov zmoknul tak,ze mam jeste ted vlhkej svetr:-(

                            Npira - Profil | Po 11.5.2009 21:40:41

                            Pike 34 >> asi nejakej klasik mezi modernou...

                              NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 21:40:11

                              Jsem zmoknul jako sviňa a úhoři mi můžou políbit .... , tohle nemám za potřebí, ani ten Gore-Tex už není co bejval. :-((((

                                NPike 34 - Profil | Po 11.5.2009 21:39:13

                                pira >> Jo, tomu se v dnešní době CD docela divím.

                                  Npira - Profil | Po 11.5.2009 21:37:26

                                  Pike 34 >> jako ze posloucha gramofonove desky?

                                    NPike 34 - Profil | Po 11.5.2009 21:35:51

                                    skwor >> Von je to spíš grafoman.

                                      Npira - Profil | Po 11.5.2009 21:09:27

                                      Mr.Stick >> nojo,to se obcas stava, me to taky obcas ujede...

                                        Nskwor - Profil | Po 11.5.2009 21:02:39

                                        Mr.Stick >> Sakra, píšu pomalu :-)