Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Nskwor - Profil | Po 11.5.2009 21:02:08

pira >> No jo, Opatřil. V Rybáři má článek a lá "jsem kaprař, nic než CaR" a tady píše o preparaci štik. Ten člověk je taky solidní pozér.

    NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 21:01:48

    pira >> On je Honza Opatřilů děsně psavej týpek, jen mu občas ujedou podezřelé pojmy. :o)

      NPike 34 - Profil | Po 11.5.2009 20:58:03

      pira >> hlavně potočák na plandačku. Perlín ostrobřitý. To je zase manéž.

        NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 20:15:03

        Hugo Fisher >> Hele, nemě by jsi zítra ráno čas, že by jsme udělali ten obchod?

          Nskwor - Profil | Po 11.5.2009 20:10:31

          esoxx >> Není zač. Pár kousků by tam snad ještě mít měli.

            Nesoxx - Profil | Po 11.5.2009 20:09:53

            skwor >> snad budou, díky ....

              Nskwor - Profil | Po 11.5.2009 20:03:31

              esoxx >> Mrknu na ně, spolehni se. Škoda že jsme to nezačali řešit dřív, táta tam byl dneska pro červy.

              kubah: Kořeny jsou mrchy :-)

                Nkubah - Profil | Po 11.5.2009 19:11:20

                Aspoň dneska jedna dobrá zpráva :-)) Mám domluveno 6 původních plandavek Heintz. S těmi co mám doma jich budu mít 12 :-P
                Budou na sumíky dobrý...

                  Nesoxx - Profil | Po 11.5.2009 19:08:13

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> SZ ....... fakt? Pošli foto ........

                    Nkubah - Profil | Po 11.5.2009 19:06:16

                    skwor >> Ty dva spodní mám taky kdesi v krabičkách...
                    Měl jsem jich víc, ale ukradli mi je kořeny :-P

                      NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 19:05:27

                      esoxx >> kdyžtak mám i třpytky od ryny...

                        Nesoxx - Profil | Po 11.5.2009 19:02:30

                        skwor >> jde mi o ty dva spodní.......kdybys sehnal ten 40mm a 65mm v těch barvách co máš, tak neproděláš .-) díky ... jo stačí 2 ks od každého, dva napíchnu do sbírky jako motýly a dva dám do krabičky.

                          NBláža - Profil | Po 11.5.2009 19:02:01

                          Sakra chlapi večer jsem tady byl ještě ve 22:00 a do teˇpřes 300 příspěvků , kdo to má číst . :-)

                          Mohli by jste vydávat knihy......

                            Nskwor - Profil | Po 11.5.2009 18:55:16

                            esoxx >> Tyhle jsou chytací, ty nedám. Ale až tam půjdu, kouknu jestli jsou a kdyžtak Ti jich pár vezmu.

                              NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 18:41:03

                              esoxx >> Ty u nás prodávaj, kdyžtak pošli SZ!

                                Nesoxx - Profil | Po 11.5.2009 18:36:56

                                >> omlouvám se, že jsem kdysi v anketě hlasoval za "A" ......... tyhle wobíky sháním, kdyby jste je mohli postrádat, rád odkoupím :-) ........ ty 2 spodní od skwora ještě nemám :-(( ...... začal s nima ZNAK HK v roce 1986 v rámci inovačního programu ..... wobler Ryna - potápivý.

                                  NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 18:32:05

                                  Bulk >> Táta, Roman to asi psal v rychlosti a nechtělo se mu vypisovat nicky.

                                    NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 18:26:13

                                    iL3gAl >> OK

                                      NiL3gAl - Profil | Po 11.5.2009 18:18:25

                                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Nechci.