Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

X - Rap - Profil | Po 11.5.2009 18:13:56

iL3gAl >> Jestli chceš tak ti je mužu sehnat a poslat v ceně 35K/ks - nový a ještě v krabičce!

    iL3gAl - Profil | Po 11.5.2009 18:13:14

    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Pár štik na to máme ale woby asi tři.

      X - Rap - Profil | Po 11.5.2009 18:12:11

      iL3gAl >> No, mě ale moc nemakaj,, asi s nima neumim nebo co, prostě nikdy nic......

        iL3gAl - Profil | Po 11.5.2009 18:11:00

        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Taky jsem je za tu cenu viděl a to už je mi jedno jak vypadaj hlavně že makaj.

          X - Rap - Profil | Po 11.5.2009 18:09:23

          u nás je maj za 35Kč /ks - a nelibi se mi....

            iL3gAl - Profil | Po 11.5.2009 18:00:55

            skwor >> Mě to přišlo povědomí mám tři :).

              skwor - Profil | Po 11.5.2009 18:00:19

              Georgino >> To je skoro dost :-) Za to máš tyhle dva :-)

                Georgino - Profil | Po 11.5.2009 17:59:38

                skwor >> U nás ty sumčí buřtíky mají za 120, blázni :-))

                  skwor - Profil | Po 11.5.2009 17:58:38

                  Georgino >> Mám je radši než CD rapaly. Minule jsem tu viděl i ty Tvoje sumčí, ale už za devět pětek.

                    skwor - Profil | Po 11.5.2009 17:57:52

                    iL3gAl >> Ryna, ale už to jsou asi jenom doprodeje.

                      Georgino - Profil | Po 11.5.2009 17:57:34

                      skwor >> jo tyhle mám taky, mám jich plno, už ani nevím kde jsem k nim přišel :-)

                        iL3gAl - Profil | Po 11.5.2009 17:57:12

                        skwor >> Co to je za woby?

                          skwor - Profil | Po 11.5.2009 17:56:29

                          Georgino >> Tu je. Ten horní invalida je asi čtyři roky starý, dokonce plovoucí. Má za sebou jedinou vycházku, při které mu hodně pěkná zubavá amputovala lopatku :-) Až se budu nudit, tak ho možná opravím. Ty spodní jsou potápivky.

                            Georgino - Profil | Po 11.5.2009 17:54:24

                            skwor >> tak šup sem s fotkou, já se za chvíli přesouvám na randevue :-)

                              jepice - Profil | Po 11.5.2009 16:41:28

                              pira >> kdybys chtěl jet na Labskou, tak po domluvě ti tam i ten boat půjčí (samo že za poplatek). Tuším, že jsem se o tom bavil s Icemanem.

                                Bulk - Profil | Po 11.5.2009 15:23:21

                                Mr.Stick >> Kdo je tvůj +1 na sraz MRKu?

                                  PepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 15:11:54

                                  Georgino >> to je přeci samozřejmé :-)

                                    Georgino - Profil | Po 11.5.2009 15:08:37

                                    pepa-č >> PepaČadek >> samý důležitý věci tady řešíme

                                      PepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 14:54:57

                                      Hodinu jsem pryč a 106 příspěvků :-)) dobré. doháníme Brněnské jádro?

                                        skwor - Profil | Po 11.5.2009 14:52:17

                                        Mr.Stick >> Lepší 75 piv než 100 lahviček šampáňa, které čekáme od Tebe :-))