Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NStanley 87 - Profil | Po 11.5.2009 14:41:30

Mr.Stick >> Jestli má skwor 75 piv, tak po Tobě se žádá rovná stovka:-)

    NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 14:38:25

    skwor >> Takže platíš osazenstvu jádra 75 piv. :o)

      Nskwor - Profil | Po 11.5.2009 14:31:55

      Já mám 75% auru :-))

        Nskwor - Profil | Po 11.5.2009 14:31:10

        Chcete slyšet novinku?

          NBulk - Profil | Po 11.5.2009 14:28:54

          pira >> Jo tak to je plnohodnotná náhrada :-)

            NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 14:24:42

            Hugo Fisher >> 400 za den

              Npira - Profil | Po 11.5.2009 14:24:39

              Bulk >> misto lodky ...

                NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 14:23:56

                Hugo Fisher >> Pamatuju, že bývaly 4 kilča.

                  NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 14:23:22

                  Georgino >> kolik se plati?

                    NBulk - Profil | Po 11.5.2009 14:22:51

                    pira >> Na co chceš boat?

                      Npira - Profil | Po 11.5.2009 14:20:20

                      Georgino >> aha,tak kdyby byl bout,tak to neni spatny,zatim nemam:-(

                        NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 14:19:06

                        pira >> nejhezčí pstruhová přehrada s obrovskýma potočákama a duhákama vhodná na boatování

                          Npira - Profil | Po 11.5.2009 14:18:11

                          Georgino >> co se tam deje??

                            NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 14:16:43

                            pira >> a nechceš jet na Labskou?

                              Npira - Profil | Po 11.5.2009 14:15:40

                              Ja chci boutik,ale nevim,jaky a odkud :-/

                                NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 14:12:17

                                Mr.Stick >> né, to je bezpečný :-))

                                  NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 14:11:41

                                  Georgino >> Na boatu se snad utopit nejde, že? :o)

                                    NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 14:05:44

                                    Mr.Stick >> Jasný, jeden den pojedem, zapaříme ve vrchlabí, přespíme ve vrchlabí a druhej den ráno pojedem na Labskou :-)

                                      NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 14:04:44

                                      Georgino >> Aha ... pak bych se tomu nebránil, až bude čas.

                                        NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 14:01:53

                                        Mr.Stick >> tam pučujou bouty