Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 14:00:44

Georgino >> ja tam byl jednou, na cumendu ... a bez boatu to asi nema smysl ...

navic mam pocit, ze je to tam docela drahy.. (?)

    Mr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 14:00:20

    Georgino >> Mít boat, jel bych hned.

      Georgino - Profil | Po 11.5.2009 13:58:11

      BTW, nejel byste někdo zachytat pořádný salmíky na Labskou přehradu?

        Georgino - Profil | Po 11.5.2009 13:57:11

        Hugo Fisher >> tak to nemám

          Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 13:56:56

          Georgino >> potreboval bych pujcit 500 tisic ..

            Georgino - Profil | Po 11.5.2009 13:55:23

            Hugo Fisher >> můžu ti půjčit 50 tisíc, chceš-li, a vrátíš-li 60

              Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 13:54:34

              kubah >> to je taky pekny :)

              ono tech aut je dost .. penez ale malo :))

                Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 13:53:54

                Mr.Stick >> nevim, ale zaplatil jsem

                to ber jako dukaz, ze jedu

                  Zajda - Profil | Po 11.5.2009 13:37:39

                  kubah >> Ale když ti nejebne moc, tak se to určitě vyplatí...Tak makej...

                    kubah - Profil | Po 11.5.2009 13:37:35

                    Hugo Fisher >> Hele už to jde :-)

                      Mr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:37:25

                      Hugo Fisher >> To je cena celého, žádný poplatek.

                        kubah - Profil | Po 11.5.2009 13:36:26

                        Z toho učení mi jebne :-((

                          Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 13:33:48

                          Mr.Stick >> 1000 kc.

                            Bulk - Profil | Po 11.5.2009 13:30:09

                            Georgino >> Bylo by vhodné co nejdřív.

                              Mr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:27:46

                              Hugo Fisher >> Tam žádný poplatek není. :o)

                                Georgino - Profil | Po 11.5.2009 13:27:38

                                Taky jsem poslal přihlášku, ale nic jsem ještě neplatil, to se musí už ted?

                                  Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 13:26:37

                                  Mr.Stick >> uz jsem pisnul RC ze jedu .. a zaplatil manipulacni poplatek.

                                  To je ti malo?

                                    Bulk - Profil | Po 11.5.2009 13:23:40

                                    Georgino >> Jo

                                      Bulk - Profil | Po 11.5.2009 13:23:31

                                      Mr.Stick >> Mám tři měsíce. Holt ten litr někde seženu.

                                        Georgino - Profil | Po 11.5.2009 13:23:22

                                        jak mám poslat tu řihlášku na sraz? stačí napsat mail Romanovi že jedu? :-)