Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Npira - Profil | Po 11.5.2009 13:22:28

Mr.Stick >> kdo umi,umi a to ty umis takze to zmaknes levou zadni...

    NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 13:20:51

    Mr.Stick >> kdo hledá, najde, snad :-)

      NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:20:36

      Bulk >> N, vzhledem k tomu, že Hugovi to nevyjde, ty nebudeš mít prachy, tak možná pojedu jen s Georginem.

        NBulk - Profil | Po 11.5.2009 13:20:02

        Georgino >> Ani bohatá by nemusela být.

          NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:19:59

          Georgino >> A to je právě na to dlouhé hledání.

            NBulk - Profil | Po 11.5.2009 13:19:43

            Mr.Stick >> Ty dáš přednost škole před víkendem s kamarádáma Bulkem, Hugem a Georginem?

              NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 13:19:21

              bohatá 30+, hezká, zkušená, hmm, hmmmm

                NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:19:03

                pira >> Jenže to chce právě hodně dlouho a pečlivě vybírat ... a na to nemám čas. :o)

                  Npira - Profil | Po 11.5.2009 13:18:07

                  Mr.Stick >> pozor,kdyz najdes solidni 30+, budes se mit kralovsky...;-)

                    NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:16:20

                    Bulk >> Momentálně 30+ ... časem se to číslo bude zvyšovat. :o)

                      NBulk - Profil | Po 11.5.2009 13:15:13

                      Mr.Stick >> Ty jsi jouda. Se ptám čistě ze zajímavosti co je pro tebe stará.

                        NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:14:55

                        Hugo Fisher >> Mi do toho hodně pravděpodobně vleze škola, krucipísek.

                          NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:13:21

                          Bulk >> Pro tebe v momentální stituaci asi žádná, jak tě tak pozoruju. :o))

                            Npira - Profil | Po 11.5.2009 13:13:11

                            Georgino >> slusela by ti..

                              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 13:13:06

                              Mr.Stick >> jo

                                NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:12:40

                                Georgino >> Už mlčím. :o))

                                Hugo >> Ty, jo?

                                  NBulk - Profil | Po 11.5.2009 13:12:27

                                  Mr.Stick >> Co je stará?

                                    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 13:10:25

                                    prihlasil jsem se na sraz

                                      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 13:10:21

                                      Mr.Stick >> nene, nekaž mi to :-)))

                                        NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:09:30

                                        Georgino >> Ta na tebe byla stará.