Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 21:02:43

@Kolči: Kurwa, chlape, v čem to posíláš...mně nejde ani ten Word :o)))

    NKolči - Profil | Út 22.8.2006 20:46:19

    Georgino: no, já tobě taky, ale to by se ti nelíbilo... :-)
    Na, tady máš ješte Word verzi, a jestli ti to nepude, tak jsi beznadějnej případ:-)
    http://www.nahraj.cz/down/27750896/seznam.doc.html

      NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 20:39:46

      Kolči:Já bych ti řek kdo je na hovno :o)

        NKolči - Profil | Út 22.8.2006 20:38:18

        Georgino: tak to máš Excel na hovno... :-)

          NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 20:36:36

          excel mám ale zobrazuje se mě to takhle:

          ící pesChaotic dischordFuck religion fuck politics Charge 69 Univers sale
          Idiots ParadeDemo KaaosIsmitKill your idols From championship to competitionFuneral for a FeelingNo Gimmicks Needed
          Idols sameThe Skinnier YearsKittieSpitKohout plaaí smrtSamý nový vci La FractionSameM.D.C.If I Had A Face Like YoursMillions of Dead CopsNow More Than EverM.H.DM.O.D.Dictated AggressionMob 47Garanterat Mangel Mokrý vrataLiveMukeka di Rato
          Burzum MarleyGaiola Pasqualin Na Terra Do Xupa-KabraMunicipal WasteHazardous Mutation
          Waste Em' All Oi Polloi+To resist is our duty when injustice is lawOi! The ArraseAnarkoi! Oi! ValcansGeneration Of Next Music is Oi!All systems goOne way systemP.S.Hele Svatá Pravda
          Kings Of Punk Poison IdeaRadegastOtrávená generaceRamones Acid eaters
          Adios amigos!Ratos de PoraoDescanse em Paz So CrassicosFeijoada AcidenteOniscente ColetivoRefused%Songs To Fan The Flames Of DiscontentThe Shape Of Punk To ComeResistEndless Resistance
          Restarts, The SlumwordsS.O.D.Speak English Or DieSevered head of state DiscographySin DiosAlerta Anti-Fascista
          IngobernablesSociety Gang RapeMore Dead Than Alive EPStalinovy obtiStradoom TerrorPatrze znaczy widzie Tagada JonesVirus Powerjive Lurkers, TheOppressed, TheFight for your lifeOutsiders, TheDemoCasualties, TheStay out of orderUncurbedAckord För Frihet Unseen, TheExplodeV.A.PVandalsHitler Bad, Vandals Good
          Veselí koníciNa kon Abuso Sonoro
          Revolte SeAgnostic FrontTo be continued
          Another VoiceAmebixArise + 2 [reissue, 2000]Beginning of the end AnarcrustFreedom of Coalescence
          Anti-CimexAbsolute Country Of SwedenFucked In FinlandScandinavian JawbreakerAnti-nowhere leagueOut Of ControlScumWe Are The LeagueAntidoteMy lifeThou Shalt Not Kill Anti-FlagDie for your governmentNorth America SucksMobilize-Retail Anti-Heroes American PieAntisectIn Darkness There Is No Choice'Peace Is Better Than A Place In History
          Antischizm
          Still lifeAny good reasonAtrocious Madness
          Total controlBehind Enemy LinesThe global cannibalBleeding through
          Dust to ashes Blisterhead Punk RoyaleCapitalist Casualties Self titled CatharsisSamsaraCause for alarmCode 13A Part of America Died TodayCojobaJugando Con FuegoComrades Till The EndConflict
          ConclusionEmployin All Means NecessaryFinal ConflictIncrease the pressureOnly Stupid Bastards HelpConfuseContra la contraNowords Cop on fireCrassBest Before... 1984
          Penis envyCress MonumentsCripple bastards Almost HumanDesperately InsensitiveProud People Suck"Total Audio Puke Rehearsals '88-91Cro MagsAge Of Quarrel - Best WishesDeadline
          More to itGetting Serious Bad ReligionAgainst The Grain GeneratorRecipe for hateStranger Than Fiction Blanks 77Tanked and pogoedCaesarovy CanadyCasualties & Unseen erný na bílimXekni svoje ne  ertof punk
          Fucking worldThe Early years Exploited, TheBest ofBeat the bastards Horror epicsFuck the system The massacreTroops of tommorow
          Ghoulies, TheReclaim the worldPartisans, TheTotální nasazení& souhlasía se vaím Crabalaganja
          Pocta dobOne more megabite
          TYi sestryDo Evropy nechceme$Lihová akola umní aneb Válka s loky Na exx (of.)Na exx (stud.)
          Na KovárnProaa se vracíSoubor kreténo`védská trojka U.K. Subs%Endangered species + Huntington beachLive at Roxy club
          U.S. BombsThe anger and the truth
          Vice squad
          Get a life$The complete punk singles collection Visací zámekTraktorVolantHChKRDTNTo
          te se panká
          ové25 Years of punk-Silver JubileevýbrPunk Sesion - Volume 2 Punkrock made in SlovakiaVy
          orat a spátZáviaSejdeme se na v

            NKolči - Profil | Út 22.8.2006 20:34:24

            Georgino: jakto? Prostě klikneš na odkaz a dáš Stáhnout. Pak je taky důležitý mít nainstalovanej Excel:-)

              NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 20:31:51

              Kolči:Ty vole mě to nějak nefachčí ten tvůj seznam :o)

                NKolči - Profil | Út 22.8.2006 20:28:15

                Konečně, dokončil jsem seznam muziky!!! :-) Jestli se chcete pokochat těmi skvosty který mám, koukněte se na ně:-)
                http://www.nahraj.cz/down/556101670/hudba_seznam.xls.html">hudba_seznam.xls

                  NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 20:27:29

                  Oťas:Kecáš pyčo :o))

                    NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 20:08:50

                    @Georgino: Tady teda neee :o))) černo a leje...

                      NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 20:07:10

                      Oťas:Tady je teď hezky

                        NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 20:00:50

                        @Kolči: :o)))) To asi nééé je fotosession k poslednímu albu z rooku 2006 - Keeper Of The 7 Keys - The Legacy

                          NKolči - Profil | Út 22.8.2006 19:55:09

                          Mr.Stick: to sebou i v civilu tahaj kytary? :-)

                            NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 19:32:45

                            A jako reakce ještě jednou moje srdcovka v civilu :o)

                              NKolči - Profil | Út 22.8.2006 16:35:05

                              Když jste tu ráno probírali ty srdcovky, tak tu je moje... Malomocnost prázdnoty

                                NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 14:37:48

                                Už neprší, ale zataženo je...

                                  NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 13:58:32

                                  Styk:Ještě u vás chčije?Tady teď svítí sluníčko tak jestli mám zase čekat pršení :o)

                                    NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:58:59

                                    Mr.Stick:Hm, tak to je blbý, tak to zkoušej dál :o)

                                      NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:55:28

                                      @Georgino: Hele teď přímo ne, ale tak do 14 dnů...btw ty krmítka nějak váznou, už dvakrát mi to nikdo nevzal...

                                        NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:52:01

                                        no uvidíme.Nebudeš teď někdy něco objednávat na braunstaru?