Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:49:42

Kua, to ty závody budou o ničem...

    NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:45:40

    má bejt furt tak nějak stejně hnusně jako dneska...tzn. oblačno a občas přeháňka...ale mohlo by být i hůř si myslím.

      NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:42:51

      To je fakt :o))) mám to už nějaký popletený...a nevíš jak má bejt v sobotu?

        NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:40:36

        No byli jsme tak domluvený ne?Ale koukal jsem že má bejt hnusně tak možná až příští tejden.

          NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:38:35

          Až tak brzo :o) to ani nestihnu koupit papír...ale neva...kdyžtak bych dorazil jako pivní klient :o))))

            NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:35:39

            Mr:Stick:Já bych spíš jel někam na štičku.Už jsem dlooouho na nich nebyl.A v pátek to vidím na tu Biřičku.

              NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:31:23

              Hned bych jel taky :o) chtělo by to nějakýho většího kapříka...aspoň 60 cm :o)

                NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:29:15

                do prdele tady už zase začalo...tak pojedu až na večer, na mníkodrom podráždit cejny a kapry.

                  NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:27:49

                  Ty woe tady leje jak z konve...sem zvědavej co lapneš...já budu ležet :o( co pojedeš dráždit...

                    NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:23:52

                    no přestalo pršet tak vyrazím na fišle zkusit jak se feederuje se zlomeným žebrem :o)

                      NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:21:38

                      @Georgino: Aha tak ale pssss :o)))

                        NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:19:43

                        stick:Vážně tě to zajímá?Jsem to já ale je to jen mezi náma jasný???

                          NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:17:27

                          To nevadí...s chutí sem to napsal :o) a že to není ten onen mě jenom mrzí...ale spíš by mě zajímalo, kdo to je...

                            NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:12:44

                            Mr.Stick:Koukám že tě brutálně nachytali že? :o)) (viz můj lov)

                              NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:05:33

                              @Georgino: No moc bych si s tim nehrál...jestli je to nalomený, je lepší klid :o) a kdyby zlomený, chtělo by to k Mengelemu...

                                NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 12:02:30

                                Mr.Stick:To bych řek :o)) To žebro bolí jako čert, doufám že s tím půjde nahazovat :o)

                                  NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 12:00:32

                                  @Gergino: Aha...ta britská punková vlajka mě mohla kopnout :o) No a díš správně....velice správně...bude z tebe moudrý muž....

                                    NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 11:57:06

                                    Mr.Stick:Však já nemyslím jeho.Myslel jsem to obecně že ani nejlepší věci člověku nepomůžou když to neumí, to platí i v rybařině. EDIT:SEX PISTOLS

                                      NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 11:54:10

                                      @Georgino: kamaráde tenhle člověk zahraje kurewský věci...většina bubeníku by na to potřebovala asi 10 rukou a 4 nohy :o)))) EDIT: Kdo to je?

                                        NGeorgino - Profil | Út 22.8.2006 11:54:02

                                        a zde je zase moje srdcovka...