Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nahma - Profil | Út 13.11.2007 18:53:43

m.kindl- jj, jelikoz tam chytam hlavne v lete a na podzim tak neni problem 9kg za den zkrmit... Pustil proste dela dobre boili a ty koule tam ty ryby proste udrzej. A natrávené boili z nich potom jenom tece a tece...

mitchel: jj, asi tak.

    NJurus - Profil | Út 13.11.2007 12:39:43

    Zkráceně řečeno , záleží jaky boili používám, kolik ryb navštěvuje moje krmné místo, a jak sou ryby při chuti . Hlavně dobře vyhodnotit situaci , jak se zachovají ti mazáci , pokud by se krmným místům vyhýbali , nebo by je naopak rádi navštěvovali

      NMitchell - Profil | Út 13.11.2007 12:36:16

      ahma - ®: takze co ryba tak tam sypes kilo bobuli???

        NJurus - Profil | Út 13.11.2007 12:30:28

        Nechci se vám do toho moc plést , ale ono hodně záleží jaký mate boili, pokud je na enzymatický upravených moučkách , nebo je v něm dostatek látek s podporujících důležitých enzymů, které si kapr vytváří pro trávení , například řekněme GLM ex. tak můžete házet do vody i větší množství , jeli naopak mín stravitelné , je jasný ze se nedá tolik skrmit, dá se ovšem chytat i na 6 kuliček na PVA dobře , tak jako i na rozhozených pár hrstí , po případě když kapři perou i několik kg. denně .

          Nm.kindl - Profil | Út 13.11.2007 7:30:36

          ahma - ® Chceš mi říct že bys tam nasypal 9 kg boilie deně ?

            Nahma - Profil | Út 13.11.2007 1:14:59

            no 100kg bylo proklate malo. Mit na to tak skrmim v pohode 300kg za sezonu. byl sem u vody asi 35 noci. At si mitchell rika co chce, ale tam kde chytam ja (piskovna) se musi sypat. S tema svejma 2kg tam udela 2 zabery a dochytal!!!

              Npatlal - Profil | Po 12.11.2007 22:11:08

              liborcarp // Přesně :-)

                Nkajda - Profil | Po 12.11.2007 22:06:55

                m.kindl:Hezka vyzbroj!! liborcarp:Taky tak--peknééééé:o)))))))))

                  Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 22:01:49

                  Jurus - ® -no spíš ve 22mm.patlal - ® -no woni budou do smrti závodčí.-)))

                    NJurus - Profil | Po 12.11.2007 21:59:28

                    Pustil má mraženky jen v 19stce ? , jinak díky za odpovědi .

                      Npatlal - Profil | Po 12.11.2007 21:56:43

                      liborcarp // Pane vachmajstr voni sou hlava a jaké maj styky

                        Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 21:54:02

                        patlal - ® -jó hoši.............-))

                          Npatlal - Profil | Po 12.11.2007 21:52:02

                          liborcarp // Ty vole kde to sháníš, to sou podpulťáky.Edit // super :-)))))))))))))

                            Nm.kindl - Profil | Po 12.11.2007 21:48:21

                            liborcarp - ® Ty si wokurka :-DD

                              Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 21:44:43

                              m.kindl - ® -ani nevíš jak .-)))

                                NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 21:38:11

                                XEIKON - ®: ma to tam

                                  Nm.kindl - Profil | Po 12.11.2007 21:29:05

                                  liborcarp - ® Těšíš se na jaro ???

                                    NXEIKON - Profil | Po 12.11.2007 21:22:49

                                    Mitchell:dalsi mail:-D

                                      Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 21:19:24

                                      m.kindl - ®-hlavně nepřekrmit,teda nepředávkovat nebo to vleze na tu konečnou řepu.-))

                                        Nm.kindl - Profil | Po 12.11.2007 21:15:47

                                        liborcarp - ® S citrusovými plody a konečným produktem cukrové řepy :-))