Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:02:09

bába - ® -toho neznáš.-)

    Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 18:00:52

    liborcarp >> co je to za bábu :-))))))))))

      Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:56:45

      a to už je carp show bohemia......bába.-))

        Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 17:46:49

        liborcarp >> klasika :-)))))

          NMartin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 17:45:16

          liborcarp >> : to nééééé, to je blbost. Jedině, že by měl půjčené rákosky. Svýma by to nedal :o))

            Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:45:11

            Mrdník u Mitchella.-)) Tady by člověk nenašel ani pár kuliček.-))

              Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:40:43

              Martin - Havířov - ® -poctvě změřeno,taky jsem čuměl,wokurka to fakt hodil a trochu si cvrknul.-)

                NMartin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 17:33:40

                liborcarp >> : wole to není možné, tomu sám nevěříš :o)) ten postoj a držení rákosky vypovídá o hodu za hranici 69 metrů a 78 cm :o)) Wokurka se tváří, jako wětnamec na rýžovém poli :o))

                  Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:32:03

                  Zde Mitchell poprvé koštoval rumíček s citronkem.-))

                    Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:30:23

                    Martin - Havířov - ® -no tuším že wokurka hodil dost cca 140m a žádnej šokáč a slabej vlásek!

                      Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:28:52

                      bába - ®-hlad je sviňa.-)

                        NMartin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 17:28:37

                        liborcarp >> : ty wole tak to musel být hod :o))

                          Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:28:06

                          Na to se dívám a vzpomínám nejraději.-)

                            Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 17:27:05

                            Také si dovolím jednu přidat :-)

                              Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:26:15

                              a je to tady žák se nasral a hodil nejdál.-)

                                Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:23:45

                                a sewerská tekla proudem.-)

                                  Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:19:12

                                  No taky jsem měl pěknou atletickou postavu.-))Bochník ®- no vidíš jseš tam také nějakej hubenější.-)

                                    Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:15:29

                                    učitel a žák.-))

                                      NMartin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 17:08:41

                                      liborcarp >> : se nediv, že se cpe, je zvyklej na konzervy a najednou toto :o)))

                                        Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:06:43

                                        Chose - ® -když tam toho smajla neuděláš tak už nemusíš psát že tam není.