Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 17:05:41

Chose >> neřeš .-)

    Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:05:37

    dívaj se na pražáka jak se cpe.-))

      NChose - Profil | Čt 20.11.2008 17:04:01

      bába-tak ted tě nechápu a bez smajlu.

        Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:03:44

        Maxwell - ®-no snad to na jěžíška stihnou.-) sakra abych neměl pod stromečkem nasráno.-)

          Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 17:01:51

          Maxwell - ®-zde důkaz.-))je pravda že jsi byl trochu štíhlejší,no to jsi nedělal ještě dietologa.-)))

            NMaxwell - Profil | Čt 20.11.2008 17:01:17

            Valim dom,zatim pa...

              NMaxwell - Profil | Čt 20.11.2008 17:00:26

              liborcarp >> zatím ještě nedorazila.....až budu něco vědět,hned dám vědět...

                Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:59:17

                Maxwell - ® -jo prdlajs to jseš ty ,já věděl jak tě přivolat.-) co ta naše zásilka s UK?

                  Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:57:58

                  Gandhi - ®-je hnusně a samá hokna,takže na h....-)Bochník ® -neruš,v klidu se usaď a potichu špijonuj.-)

                    Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 16:56:17

                    Chose >> to se vůbec nedivím že to nechápeš

                      NMaxwell - Profil | Čt 20.11.2008 16:55:58

                      liborcarp >> ty vole,tohle nejsem já,já mám prdel dvakrát takovou...

                        Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:55:03

                        maxwell dělal že furt něco hledá.-))

                          NChose - Profil | Čt 20.11.2008 16:54:37

                          Nechápu,proč jsem někdo dává starý foto od velký skály a malí chaty.)

                            NGandhi - Profil | Čt 20.11.2008 16:54:15

                            liborcarp >> zdarec jak je na seweru

                              Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:53:02

                              Gandhi - ® -čus kámo.-)

                                Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:51:47

                                bába sleduje .-)

                                  Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 16:51:15

                                  Gandhi >> á už se to slejzá, nazdar Tovačovskej harpunáři :-))

                                    Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 16:50:14

                                    Drahoš >> ser vus Drahošů, prej bude v Břeclavi nějaká exkurze bo co? :-))))))

                                      NGandhi - Profil | Čt 20.11.2008 16:49:32

                                      zdarec všici)))

                                        Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 16:48:01

                                        liborcarp >> jo to sem poprvé poznal tu bandu spolkařskou, luxus :-)