Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Maxwell - Profil | Čt 20.11.2008 19:37:06

Tak dnešní strava opět ve zdravém duchu..torteliny se smetanovou omáčkou....

    liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 19:01:02

    bochte.-))

      bába - Profil | Čt 20.11.2008 18:57:26

      liborcarp >> doufám že tam bude někde blízko bowling .-)

        bába - Profil | Čt 20.11.2008 18:56:36

        liborcarp >> tý voe, to ráno to byl fakt cajmrsk :-)))))))))

          liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:53:27

          Ráno bylo těžké.-))

            bába - Profil | Čt 20.11.2008 18:51:38

            Kua hoši to zas bude mazec :-)))))

              liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:51:08

              Jo přesně tam.-))

                liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:49:51

                Hoši platěj ale všichni čuměj dolů.....

                  liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:48:06

                  Slečna nám to počítá.

                    liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:45:20

                    Boulařská telka.-)

                      Martin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 18:39:39

                      liborcarp >> : Mat a Pat, jen nevím, kdo je kdo :o))

                        liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:37:57

                        tak né........netrefil.-)

                          liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:34:19

                          Wokurka se asi trefil.-)

                            liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:20:59

                            Zde bába vysvětluje Mitchellovi že za pět pif s ním může spát.-))

                              Ágnes - Profil | Čt 20.11.2008 18:15:11

                              liborcarp >> jsem :-)), alespoň bude kapříkům na kvalitní papání

                                liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:12:43

                                Ágnes - ®-no tak bud ráda .

                                  Ágnes - Profil | Čt 20.11.2008 18:09:44

                                  liborcarp >> zaplať pánbu, tak propouštět se prej nebude (nám dneska řekli, aby jsme měli motivaci do práce :-)))))

                                    liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:07:17

                                    Ágnes - ® -zdar ,tak po hokně.

                                      liborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 18:04:43

                                      bába - ®-tady čumíš jako puk,to jak ti Drahoš řekl že boilies se dává na vlas a pod háček.-))

                                        Ágnes - Profil | Čt 20.11.2008 18:04:05

                                        Dóóbrý večer přeju všem (teda všem, kromě Bochníka, aby mi nenapsal, nechápu, proč mě zdravíš :-)
                                        To máme krásný promítací večírek :-), krásná práce