Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 16:46:17

liborcarp >> sadnálovej technik....Zdar ogařï....

    NPvl - Profil | Čt 20.11.2008 16:46:12

    bába >> babka >> Taky zdar :o§)

      Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:45:19

      kávička by nebyla.-))

        Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 16:45:07

        Pvl >> zdar pardále .-)

          Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:41:45

          bába - ® -škoda že to někdo nefotil,taky můj nejlepší boj na lodi,fakt mazec.-)......jo chata ach jo.

            NPvl - Profil | Čt 20.11.2008 16:41:05

            Dobrého večera přeji :o§)

              Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 16:38:55

              liborcarp >> jj to bylo supr, zatím můj nejlepší zážitek to se prostě nedá zapomenout :-)

                Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:36:30

                bába - ® -pamatuješ? ten nás pěkně povozil.-)) je nuda tak sem naperu pár foteček.-)

                  Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:13:14

                  bába - ® -ahoj bulatínku.-)

                    Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 16:11:34

                    liborcarp >> Ahoj Liborku :-)

                      Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 16:08:52

                      bába - ® -bréééééééééééééééééééééééé vodpoledne bábo.-)

                        Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 15:32:40

                        Bré odpoledne fšem, kua to je venku mazec :-(

                          NMartin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 9:22:28

                          tady Michal před tím sběrem borůfek, jak říkám, je prostě v laufu :o))

                            NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 9:14:44

                            Mitchell >> Joo jo Hujer je Hujer....:o))

                              NMitchell - Profil | Čt 20.11.2008 9:13:20

                              Drahoš >> vo tom zadna zlate vesticky z nasi zahradky:-))

                                NMartin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 9:12:48

                                Maxwell >> : jo jo asi jste hůlili woba :o)) jen nevím, jestli to byla tráva :o))

                                  Ncertbert - Profil | Čt 20.11.2008 9:12:27

                                  tady to začíná zrát-:o))))))))))

                                    NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 9:12:01

                                    Mitchell >> Zdar Já bych řek že na zkapalněný.borůvky....:o)) brr z toho musí bolet ale hlava..:?o))

                                      NMaxwell - Profil | Čt 20.11.2008 9:08:20

                                      Martin - Havířov >> u nás je taky docela hezky...jo a třešně teprve kvetou....

                                        NMitchell - Profil | Čt 20.11.2008 9:08:19

                                        m.kindl >>jdes na suseny boruvky :-)