Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NMitchell - Profil | Čt 20.11.2008 9:07:38

bry rano

jak to tak ctu zlata jizni morva tady je na pohodu nepris lehnce pod mrakem nejkaych 8 °C no pohoda

    NMartin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 8:41:52

    liborcarp >> : jo jo, je zase zhulenej jako kráva :o)) a na bálkoně mu asi dozrávají třešně :o)))

      NMartin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 8:40:29

      m.kindl >> : ty vole nevíš, jak borůfka vypada :o))

        NTurňa - Profil | Čt 20.11.2008 7:57:54

        Bodré větrné ráno z Prahy všem, a déšť už sem taky zavítal!

          Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 7:40:26

          m.kindl - ® -a pak že se u nás málo hulí.-)

            Nm.kindl - Profil | Čt 20.11.2008 7:38:27

            U nás svítí sluníčko..ve stínu 20 stupňů...ai půjdu na borůfky :-)

              Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 7:31:49

              Martin - Havířov - ®-u nás také hnus .

                NMartin - Havířov - Profil | Čt 20.11.2008 7:26:30

                dobré hnusné uchcané ráno :o) kuwa to je fakt humus

                  Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 7:10:28

                  Tož dobré ráno.-)

                    NMitchell - Profil | St 19.11.2008 20:45:23

                    bába >> lepsi vymluvu neznam :-))))

                      Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 20:45:06

                      bába - ®-chodíš spát jak stará bába.-)

                        Nbába - Profil | St 19.11.2008 20:42:23

                        Kucí du na šupl, jsem nějakej unavenej, tak dobróóóu :-))

                          NMitchell - Profil | St 19.11.2008 20:40:12

                          liborcarp >> mluvis me zduse :-))))

                            Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 20:37:54

                            m.kindl - ®-bacha na bábu,vem si plechové trencle.-)

                              NMitchell - Profil | St 19.11.2008 20:37:43

                              m.kindl >> to ma luxusni masicko to bych videl nalozot jen do soli a pepre s olejem a pak to bude basta :-)

                                Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 20:37:11

                                m.kindl - ®-jo žrádla se zdolalo dost a to ti nakonec pomohlo.-)

                                  Nbába - Profil | St 19.11.2008 20:37:10

                                  m.kindl >> nevíš co je peklo, to teprve zažiješ až přijedeš příště :-)))))

                                    Nm.kindl - Profil | St 19.11.2008 20:33:24

                                    liborcarp - ® No zdravej...jsem vytlemenej na rok dopředu a bolej mě záda....Při večerním zdolávání mi omrznul pinďa a doktorce jsem lhal když jsem tvrdil že držím tu dietu co mi poradila....myslím že peklo si na mě brousí zuby :-)

                                      NChose - Profil | St 19.11.2008 20:32:01

                                      bába-tak toho neznám

                                        Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 20:30:54

                                        m.kindl - ®-takže ti sewer pomohl a už jsi zdravej.