Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nm.kindl - Profil | St 19.11.2008 20:29:21

Nechte si ty fotky už...děláte mi chutě :-)

    Nbába - Profil | St 19.11.2008 20:29:19

    Chose >> byl jsem ze starým kamarádem na šipkách, no to sem ale nevěděl že se z něj stal notor :-)))))

      NChose - Profil | St 19.11.2008 20:27:00

      bába-á panáček jse nestratil

        Nbába - Profil | St 19.11.2008 20:21:44

        Hele, nechte si ty keci jooo :-)

          Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 20:11:51

          Ágnes - ®-proto to furt po ránu šplouchá v rákosí a já myslel že se třou.-)))

            NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 20:10:47

            liborcarp >> tak to je super. P.S.- nevěděla jsem, že si bulatíni potrpí na bidet :-))

              Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 20:09:53

              Drahoš - ®-spát budem až doma-))

                Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 20:09:08

                Ágnes - ®-vše je ok jen malá komplikace ,zvláštní WC pro bulatína-se sprchou do řiťky ale jinak je to vše domluvené a potvrzené.-))

                  NDrahoš - Profil | St 19.11.2008 20:08:32

                  liborcarp >> Kolik znich budem spáT:o))) Bude boule....Možná na čele...o))

                    Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 20:07:10

                    Drahoš - ®-neboj zvládnem vše ,budem tam dvě noci takže času dost.-)

                      NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 20:07:09

                      liborcarp >> a vám to už klaplo?

                        NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 20:05:14

                        liborcarp >> jo jo mám, ale ještě scháním ubytování pro downa :-))

                          NDrahoš - Profil | St 19.11.2008 20:05:08

                          liborcarp >> veme te mne do trojky?..:o)))Ať nemusím dom . Kdo ví jak to dopadne.:o)))..Uděláme exkurzi???

                            Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 20:03:27

                            Ágnes - ®-už máš zamluvenej ten pokoj v Břeclavi?

                              NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 20:01:42

                              Luděk Černý(Lc1) >> to víš už s ní žiju 28let, lezeme si občas na nervy :-)

                                NMitchell - Profil | St 19.11.2008 19:57:05

                                Maxwell >> tak j a ti aspon budu verit:-))))

                                  NChose - Profil | St 19.11.2008 19:56:22

                                  liborcarp-aby se ti neudělalo nevolno.)

                                    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 19.11.2008 19:55:49

                                    Ágnes >> Nějaká změna, Karolina se ti už nelíbila?)))

                                      Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 19:55:29

                                      Maxwell - ® -v klidu jen ve středu.-))lojza cdb - ®-musíš si nechat vyšetřit svěrač-)))

                                        Nlojza cdb - Profil | St 19.11.2008 19:53:38

                                        liborcarp >> zdar wokurko ať se z toho nep....,na mě to funguje