Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 19:53:20

Maxwell >> no vidíš jak mě ta Toyota blbne, asi si najdu novou práci :-)) sorríí

    Ncertbert - Profil | St 19.11.2008 19:52:44

    liborcarp >> kecáš tos otevřel kočce-:o))

      NMaxwell - Profil | St 19.11.2008 19:51:57

      liborcarp >> tak tohle je vážný....

        NMaxwell - Profil | St 19.11.2008 19:51:38

        Ágnes >> jakýho auríska, já mám Avensis...je to moje chlouba...auris je prskolet...:-))

          Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 19:51:12

          Začínám zdravě večeřet.-)

            NMaxwell - Profil | St 19.11.2008 19:50:28

            Mitchell >> by jsi se divil,kdybych ti to naservíroval, tak by jsi si ještě přidával...je to fakt bašta.

              NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 19:50:24

              Maxwell >> prdlajs chybí :-), nechtělo by se ti osedlat auríska a trochu se projet? Taky by jsme ochutnali :-))

                NMitchell - Profil | St 19.11.2008 19:49:18

                Ágnes >> no mozna ta slanina :-))))

                  NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 19:48:16

                  Ahoj všichni, hmmmmmm, tady to vóónííí.

                    Nlojza cdb - Profil | St 19.11.2008 19:44:43

                    Maxwell -něco by mě tam chybělo

                      NMitchell - Profil | St 19.11.2008 19:43:18

                      Maxwell >> myslim si ze tim to nevytrhnes

                        NMaxwell - Profil | St 19.11.2008 19:40:54

                        Dnešní racionální strava.fazolky....(PS: pro rejpaly ,je tam slanina) :-))

                          NChose - Profil | St 19.11.2008 19:27:29

                          liborcarp-tak to je asi mejlka,nebo s tím se pracuje a to neni nic pro mne.)

                            Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 19:23:28

                            Chose - ®-prej šel pro pořádné kladivo nebo tak něco.-)

                              NChose - Profil | St 19.11.2008 19:21:15

                              liborcarp-vždyt ani netuší co chci.)

                                Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 19:18:51

                                Bochník- ®-nakupuje na vánoce.-)certbert - ®-jo já chtěl ale prej už to nejde.-)

                                  NChose - Profil | St 19.11.2008 19:16:10

                                  liborcarp-muj nick je stále stejný.Kde je bába?

                                    Ncertbert - Profil | St 19.11.2008 19:16:02

                                    Tlačenkožrout - ® neni sám-:o)))

                                      Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 19:13:11

                                      Bochník- ® ále chytil,novej nick.-)))

                                        NChose - Profil | St 19.11.2008 19:07:42

                                        liborcarp -k čemu gratulace,já nic nechytil a nebo ještě o tom nevím.)