Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 19:06:16

Chose - ® -no konečně je s tebou nějaká kloudná řeč,takže vítej zde Bochníku a gratuluji.

    NChose - Profil | St 19.11.2008 18:59:24

    liborcarp-mě je to jedno,záleží na vkusu dané osoby.

      Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 18:57:59

      Chose - ® - a můžu ti tu říkat bochník nebo spíš né.-))

        NChose - Profil | St 19.11.2008 18:54:54

        liborcarp-toho se bojím joko Paroubka.) bojím bez smajlu

          Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 18:53:25

          Chose - ® -mám a budeš koukat.

            NChose - Profil | St 19.11.2008 18:47:14

            liborcarp -koukám,že jse ti to nelíbí.Máš nějakou chytrou radu co stím????????

              Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 18:44:51

              Chose - ®-v roce 2004 jsem jich tam dával(nahorou)tak 80kousků-40-45cm.Za pár dní jsem je zase viděl ale ve skleničce od wokurek a s majonézou,ostatní sežral ten zasranej černej pták.No nic to jen tak na okraj,hlavně že se plní plán.

                NChose - Profil | St 19.11.2008 18:41:40

                liborcarp-snad né? Jo a ještě se dávala štika,z 90% 50-

                  Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 18:35:13

                  Chose - ® -super, takže kormoráni nepochcípaj a masařky budou mít parádní vánoce.Jen tak dál.-)

                    NMitchell - Profil | St 19.11.2008 18:32:38

                    liborcarp: to jsem rad tam jsem si moc stou jemnou strukturou nevedel rady vis jak aby byla zachovana a jeste to dobre poustelo dnes u Gcka zkouseno v bazenu odzkouseno a funguje to skvele na pristi rok se kluci maji na co tesit uz se tesim az stim vybehneme ven
                    Jinak hordeho pozdravovat budu :-)

                      NChose - Profil | St 19.11.2008 18:32:30

                      liborcarp -100 kusu 50+ 60 kusu 50- a toto je i pod hrází

                        Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 18:30:44

                        Mitchell - ®-ok já furt makám na E-mku aby to fachalo i ve studené vodě ,no od 4st.Už se to daří,jak bude čas tak to prubnu.Pozdravuj Hordeho-bulatina.-))

                          Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 18:28:08

                          Chose - ®-cm?

                            NMitchell - Profil | St 19.11.2008 18:27:29

                            liborcarp >> cus ale jo jdeto ted toho ve skole je celkem dost ale zatim to zvladam a to je dobre dneska jsem pres den delal Gcko trosku jsem ho vylepsil novou surovinou ;-) budes mrkat

                              NChose - Profil | St 19.11.2008 18:26:48

                              liborcarp-1,4 kg

                                Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 18:25:16

                                Mitchell - ® -zdar ,jak se máš?

                                  NMitchell - Profil | St 19.11.2008 18:22:19

                                  Horda,Bába: muzete si kobry navzajem lestit

                                    NMitchell - Profil | St 19.11.2008 18:21:51

                                    cau vsem obzvalst tem dvoum kobrovejm bulatinum

                                      Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 18:07:42

                                      Chose - ®-no a velikost násady?

                                        Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 18:06:13

                                        Práci čest,teda čo to táram,je fajrunt.-)