Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Ncertbert - Profil | St 19.11.2008 17:58:56

Luděk Černý(Lc1) >> tady měl jsem hrachovou kaši tak větry dují-:o)))

    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 19.11.2008 17:57:38

    Zdravím všechny. Tak kde už řádí vichřice?)

      NChose - Profil | St 19.11.2008 17:30:54

      bába-naše domácí voda je bohadší o 160 krásnýh amuru.

        NPvl - Profil | St 19.11.2008 16:12:02

        Nazdárek :o§)

          NPvl - Profil | St 19.11.2008 16:08:00

          certbert >> Pozdrav na odpolední , opjetuji :o§)

            NHorda - Profil | St 19.11.2008 15:52:51

            bába >> ok pak se na tebe budu odvolavat :-))

              Nbába - Profil | St 19.11.2008 15:44:24

              Horda >> ok, máš požehnání :-)))))

                NHorda - Profil | St 19.11.2008 15:39:27

                bába >> tak kdyz budu tester tak ji nafasuju taky, vyzkousim ju na jednom maxikovi .-))

                  Nbába - Profil | St 19.11.2008 15:31:06

                  Horda >> neboj, ale ty budeš můj testér, pak jí prubnu na něm :-)))

                    NHorda - Profil | St 19.11.2008 15:26:58

                    bába >> tak kdyz je hodnej tak nic teda, ale mohl bys na nem aspon vyzkouset tu kobru z trubky co si na me chystas :-))

                      Nbába - Profil | St 19.11.2008 15:15:29

                      certbert >> letos už to bude s fišlama asi na prd, no uvidíme :-)

                        Nbába - Profil | St 19.11.2008 15:13:52

                        Horda >> nic vymejšlet nebudu je to v podstatě hodný kluk .-), prevít jeden :-)))))

                          NHorda - Profil | St 19.11.2008 15:08:45

                          bába >> no tak to mas dobry ty utajenej bulatine :-)) mel bys neco vymyslet na toho sewerskyho vodnika :-))

                            Ncertbert - Profil | St 19.11.2008 15:04:08

                            bába >> tady je venku krásně hlavně když nemusíš nic dělat-:o))) jenom chytat ryby-:o))

                              Nbába - Profil | St 19.11.2008 15:01:47

                              certbert >> to je v poho stejně je venku hnusně, aspoň ti ten den uteče .-)

                                Nbába - Profil | St 19.11.2008 15:00:29

                                Horda >> jo už mám klídek, už sem prej jen bulatín v utajení :-)))

                                  Ncertbert - Profil | St 19.11.2008 14:59:10

                                  bába >> taky tak mam odpolední-:o))) jinak zdravim všecky lovce Big a taky Tlačenkožrouty-:o)) A vzlášť PVL-:o))

                                    NHorda - Profil | St 19.11.2008 14:58:56

                                    Dobry odpoledne vsem, bába zdar, uz ti dali konecne s tim nickem pokoj

                                      Nbába - Profil | St 19.11.2008 14:54:57

                                      Dobré popracovní odpoledne fšem .-)

                                        NMitchell - Profil | St 19.11.2008 9:41:38

                                        Martin - Havířov >> to vis jina doba:-)