Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NMartin - Havířov - Profil | St 19.11.2008 9:38:47

kurňa je skoro poledne a fšichni tady zdraví " Dobré ráno " :o)) to jsem z toho Jelen.

    NForest 1 - Profil | St 19.11.2008 9:26:42

    Dobre rano jadro

      NMitchell - Profil | St 19.11.2008 9:16:12

      liborcarp >> jestli chces dostanes caj :-)

        NMitchell - Profil | St 19.11.2008 9:15:46

        Ágnes >> ty nejak casto menis nicky asi te to bavi ze :-)))

          NMitchell - Profil | St 19.11.2008 9:15:05

          bry rano vsem

            NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 9:04:46

            Maxwell >> ahoj, mrkni se je to tam

              NMaxwell - Profil | St 19.11.2008 8:54:25

              jinak nazdar ptactvo

                NMaxwell - Profil | St 19.11.2008 8:53:27

                Ágnes >>
                Ágnes >> tak jak jsi dopadla s těma fotkama?

                  NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 8:50:33

                  Turňa >> pořád jsem to já :-)

                    NMartin - Havířov - Profil | St 19.11.2008 7:32:46

                    Ágnes >> : ahoj, už né, ale trochu v noci zasněžilo, ale jen tak aby se neřeklo. No myslím, že nás už nic dobrého nečeká

                      NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 7:29:46

                      liborcarp >> máš recht, neuteče, tak ještě cigárko....

                        NTurňa - Profil | St 19.11.2008 7:29:39

                        Ágnes >> Tak už žádá Karolina?
                        Také tobě bodré ráno!

                          NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 7:25:49

                          Martin - Havířov >> ahoj, taky je u vás pršavo?

                            NTurňa - Profil | St 19.11.2008 7:25:45

                            Bodré ráno všem,
                            Praha hlásí 5 stupňů, lehký západní vítr, ale má se to ku...vit.

                              NMartin - Havířov - Profil | St 19.11.2008 7:24:15

                              Dobré ráno i když trochu ušmudlané, ale co naděláš :o)

                                Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 7:23:53

                                Ágnes - ®-musím pomálu a s rozvahou.-)

                                  NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 7:20:48

                                  liborcarp >> huš, ta už byla, teď šupajdy do hokýnky :-))

                                    Nliborcarp - Profil | St 19.11.2008 7:17:57

                                    Dobré ráno a práci čest.-)kávička by nebyla:-)))

                                      NÁgnes - Profil | St 19.11.2008 6:38:38

                                      Dobré ráno milé jádro :-)

                                        NBláža - Profil | Út 18.11.2008 21:26:42

                                        m.kindl >> Kuwa to jsem si nemyslel ,že dvě šišky tlačenky způsoběj takovou změnu vizáže :-))))