Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NMitchell - Profil | Út 18.11.2008 21:25:26

m.kindl: zadny rozdili tam nejsou snad jen to ze ten na te mensi ma cepku :-)))

    Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 21:23:44

    m.kindl - ® .woe.-)))))))jdu si pro ubrousek a kapesník.-)

      NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 21:22:04

      m.kindl >> znova jsem si poprskal monitor...:-)

        Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 21:21:25

        liborcarp - ® O tom to je...hele,že nenajdeš deset rozdílů.. :-)))

          Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 20:57:32

          bobekbaits - ® -no a o tom to je.-)

            Nbobekbaits - Profil | Út 18.11.2008 20:50:37

            liborcarp:tak to by u nás dlouho nevydrželo,prckové by to hned vychlastali

              Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 20:49:20

              bobekbaits - ®-né vážně,s tím žádné zkušenosti nemám ani po tom netoužím ale mám lepší a levnější věci.-)

                Nbobekbaits - Profil | Út 18.11.2008 20:43:10

                liborcarp:děkuji,já že se mi to tu válí a nevím ani proč a kde jsem to vzal :-)

                  Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 20:41:56

                  bobekbaits - ® -super zálifka na feeder.-)

                    Nbobekbaits - Profil | Út 18.11.2008 20:38:59

                    když je tady taková dobrá parta profíků,tak se zeptám jestli někdo nemá náhodou zkušenosti s tímhle.

                      NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 20:10:11

                      hezká práce...:-))

                        Nbába - Profil | Út 18.11.2008 20:06:58

                        certbert >> tady máš dabl .-)

                          Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 20:02:02

                          Ágnes - ® Došel ti mail ?

                            Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:57:16

                            certbert - ®-zdar,tláča je také big.-))Maxwell - ® -tak.

                              NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 19:56:07

                              certbert >> hele,v o ryby tady přeci vůbec nešlo:-))

                                Ncertbert - Profil | Út 18.11.2008 19:54:02

                                jo jo zase gáblík (tlačenka ) a ptákoviny co big foto nic-:o))))

                                  NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 19:51:54

                                  liborcarp >> tak to je nedostatkem tréninku...:-))

                                    Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:50:13

                                    Maxwell - ® -vrhá jen když dojde citron.-))

                                      NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 19:42:30

                                      liborcarp >> pokud nebude chtít vrhat,může jít i do ultišmejdů :-)) ale tohle je bezva cena...

                                        Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:40:52

                                        Maxwell - ® -jo došlo mu to ,přeposlal mi to,je to super a asi do toho půjde.