Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 19:38:43

pečole >> došla ti SZ?

    NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 19:38:10

    liborcarp >> správně,ještě nezapalcená!! :-)

      Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:35:36

      Testéři.-)

        Nbába - Profil | Út 18.11.2008 19:33:25

        pečole >> tak to je potom jednoduchý, je to wokurka v trenkách a drží tláču :-))))

          Npečole - Profil | Út 18.11.2008 19:33:07

          liborcarp >> už běžím

            Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:32:38

            pičole - ®-makej se potit.-)

              Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:32:01

              Nová ještě nezaplacená obuf m.kindla.-)

                Npečole - Profil | Út 18.11.2008 19:30:48

                bába >> podle česílka tláča podle maxvella kindlos tak nevím

                  Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:30:14

                  Mistr grilu-m.kindl.

                    Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:29:14

                    Už se pečou.-)

                      Nbába - Profil | Út 18.11.2008 19:28:31

                      pečole >> buť to byla tláča, nebo kindlos v trenkách :-))))

                        NÁgnes - Profil | Út 18.11.2008 19:28:18

                        m.kindl >> pošli mi na ICQ tu fotku pro článek, díky

                          Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:27:56

                          Taky dobré.-)

                            Npečole - Profil | Út 18.11.2008 19:27:03

                            bába >> to tam maj před sebou tláču né

                              Nbába - Profil | Út 18.11.2008 19:24:58

                              Taky přihodím fotečku :-))))

                                Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:19:37

                                Zde Ágnes baští gulášek .-)

                                  Nbobekbaits - Profil | Út 18.11.2008 19:15:01

                                  Ágnes.achoj,ty máš krásnej nick

                                    Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 19:08:09

                                    Ágnes - ® -ty jsi novou potřebovala a kromě skrytého bulatína všichni zůstavaj.-))bába-jsi opět zpět,tak nečum do blba,nedrž se za hubu a pojď mezi nás.-)))

                                      NÁgnes - Profil | Út 18.11.2008 19:03:32

                                      pečole >> já vim, dělám si sjandu :-)

                                        Npečole - Profil | Út 18.11.2008 19:00:27

                                        Ágnes >> to jo ale to nemůžu přepsat to se sem nehodí