Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:59:24

Hoši je to opravdu blbá sranda,klidně se tlemte za compem jak sviňa, ale já na tenhle nick opravdu seru !!!

    Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 18:58:27

    Ágnes - ® Taky tě vítám mezi náma....na anonymy se vyprdni...sou to bukvice :-)))

      Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:57:04

      Ágnes >> ty si v poho, já když si to překopu tak budu jak nějaká buzna a to kua ani omylem :-))

        NÁgnes - Profil | Út 18.11.2008 18:56:49

        pečole >> ahoj, ty máš to jedno písmenko pořád nějaký rozbitý :-)))

          Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:56:20

          Ágnes - ® -super práce ,tak tě tu vítáme a přejem ti hodně úspěchů .-) jo a s tím bábou ,s tím anonymem se vůbec nebaf.-))

            Npečole - Profil | Út 18.11.2008 18:55:23

            Ágnes >>no konečně první vlašťofka

              NÁgnes - Profil | Út 18.11.2008 18:54:29

              liborcarp >> dík, na první pumpě si kupuju raději Z-tko

                NÁgnes - Profil | Út 18.11.2008 18:52:48

                No a je to, pořád mě blbnete, že už ani nevím jak se jmenuju.

                  Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:52:26

                  Ágnes - ®-tak držím palce ať ti to pěkně jezdí,příští rok se nám to trochu prodraží ale co už když tam plavou.-)

                    Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 18:52:19

                    bába - ® S tebou se nikdo nebaví anonyme...bavíme se s Bulatinem :-))

                      Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:50:30

                      Bulatin - ® -jo ICQ je sfinstvo.-)))

                        NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:49:45

                        liborcarp >> no taky mi to tak připadá :-))), divný je, že to mám všecko v ceně. Chlapci mě totiž znaj, tak si nedovolej při mý smůle za volantem podcenit jedinou součástku :-). Skoro to už vypadá jako šméčko, ale je to pod přísným dozorem šéfa našich firemních dálkových šoférů. :-)

                          Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:48:11

                          pečole >> vám to icq asi womlátím o hlavu bando jedna :-))

                            Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 18:47:08

                            Bulatin - ® Nebuď taková citlifka prde :-)
                            pečole - ® Brej večír i tobě.

                              Npečole - Profil | Út 18.11.2008 18:46:43

                              kdo je bába a karolína neznám ten nick

                                NHorda - Profil | Út 18.11.2008 18:46:30

                                Ágnes >> Karolina >> takze spise takove ukonceni sezony

                                  Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:44:38

                                  Ágnes - ®-jo bude lepší dát novej motor,převodofku a kastli.-)))

                                    Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:44:27

                                    pečole >> a hele už je tu další :-))), nazdar pusino .-)

                                      NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:44:19

                                      m.kindl >> no to mi ani nepřipadlo divný, spíš to, že tenhle pološílenej upřímnej smích jsem v životě neslyšela :-))))

                                        Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:43:25

                                        Bulatin - ® -hele moc tu neřvi.-)))