Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Npečole - Profil | Út 18.11.2008 18:42:58

dobrej večír fšem

    NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:42:26

    liborcarp >> Chlapci jsou pečlivý, dneska už bylo na technický - OK, a pořád tam něco vylepšujou a vyměňujou, tak buď do pátku a nebo začátkem příštího týdne, ach jo. No ale alespoň to udělaj pořádně

      Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:42:08

      Hele, děte do řiti s tím nickem !

        Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 18:40:31

        Ágnes - ® No Vorvaně jsem takhle vytlemenýho dlouho neviděl :-))

          Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:39:27

          Ágnes - ® -co auto ,už budeš jezdit?

            NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:38:36

            m.kindl >> no bylo to fakt nějaký jedovatý Chili :-)))))

              Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:38:18

              Bulatin - ® -moc se neraduj.-)))))

                Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 18:37:25

                Bulatin - ® Já jsem si přál ať jdou kapři tak že se z toho poserem..ale asi šli na druhou stranu :-))

                  Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 18:35:27

                  Ágnes - ® To je fakt...alfou a omegou víkendu byly stejky naložený v hulení :-)))

                    Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:30:48

                    liborcarp >> tak to sem rád .-)

                      Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:29:41

                      bába - ®--o tobě taky nikdo nemluví.

                        Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:28:31

                        liborcarp >> po tom mase to byl fakt mazec, pičole tam určo něco namíchal :-)))))

                          Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:28:07

                          Ágnes-to už se domluvte.-)

                            NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:27:07

                            Horda >> fišla nebyla ani hlavou ani patou víkendu :-)), hlavně že byla pohoda

                              Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:27:02

                              Já zásadně nesouhlasím, přece tu nebudu jak magor, rezolutně odmítám !!!!!!!!!! :-))))))

                                Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:26:38

                                m.kindl - ®-to bude po tom masíčku.-)))

                                  NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:25:50

                                  liborcarp >> čůs, jedině, když si ho změní všichni účastníci zájezdu :-)))

                                    Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:24:12

                                    Zeroman >> bobekbaits >> to u nás jeden borec viděl padat hvězdu, tak si něco přál a do pondělka sme měli všici sračku :-))))))

                                      Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 18:22:23

                                      Vy volové já na ten sewer nesmím jezdit...vzpomenu si na to a stará myslí že sem se zbláznil jak se tlemím u kompu :-)))

                                        NHorda - Profil | Út 18.11.2008 18:21:00

                                        bába >> a sakra si na tebe budu muset davat bacha, jinak ja nikoho kobrou nemlatim jak si nekteri tady mysli, ja z kobry strilim poradne tvrdejma kulickama, Mitchell by mohl povydat jaky to je dostat mezi zebra :-))