Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:19:43

Čus Ágnes,máš si prej změnit nick.-))m.kindl - ®-ty kujwo.-)))

    NHorda - Profil | Út 18.11.2008 18:18:55

    Ágnes >> Karolina >> bába je v tom taky tak at se nevykruuje, jak se vede nejaka fisla se o vejkendu nepovedla ??

      Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:18:44

      m.kindl >> ty p.čo to je wona, zas sem se pochcal :-)))))))))))))

        Nbobekbaits - Profil | Út 18.11.2008 18:18:34

        bába:zahřívač byl na stole,ale ani u stolu jsem neměl chuť sedět.Koukal jsem na hvězdy,abych si mohl přát nějaké přání a ono nic.Karolina:achoj,tak dobrá ukecala jsi mě,ještě to zkusím :-)

          Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:17:31

          Horda >> si hul že budu, už si virábím na tebe kobru z požádné železné trubky, bulatíne :-))))

            Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 18:17:06

            Brekeke....:-)))

              NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:16:29

              Horda >> Horde Horde, sám jsi se před chvílí přiznal a teď to házíš na bábu..

                Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:15:30

                Zeroman >> bobekbaits >> supr, ale nevidím nějakej zahřívač :-))))

                  NHorda - Profil | Út 18.11.2008 18:15:06

                  bába >> vseci vime ze bulatin ses jen ty a jestli to nevis tak rekni vodnikovi at ti to vysvetli :-)) jinak budes na CS2009 ??

                    NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:14:41

                    Zeroman >> bobekbaits >> ahoj, to si piš že krásně, neklesej na mysli, na mušku se vyprdni, stejnak by jsi měl z tý studený vody pořád sopel u nosu :-)

                      Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:14:35

                      Ágnes >> Karolina >> ty taky, lumpe jeden :-)))))

                        Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:13:35

                        Horda >> hele neser, bulatíne jeden nefalšovanej :-))))

                          NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:12:37

                          Áááá, bulatíni se sešli .-)

                            Nbobekbaits - Profil | Út 18.11.2008 18:12:33

                            a stejně je u vody krásně

                              Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:12:26

                              Ágnes >> Karolina >> hoj kamaráde bez pindíka .-)

                                NHorda - Profil | Út 18.11.2008 18:11:07

                                bába >> zdar bulatine, nerikej ze tu nejsem kdyz tu jsem :-))
                                Jinak dobry podvecir v jadru

                                  NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:11:03

                                  m.kindl >> copak jsme zapomněli??? :-)))))

                                    NKarolina - Profil | Út 18.11.2008 18:10:14

                                    Ahoj kamarádi i ti s pindíkama :-)

                                      Nbába - Profil | Út 18.11.2008 18:01:51

                                      liborcarp >> hele ty vodníku nezlob, kua když si vzpomenu na tu fotku tak chčiju, Míšo krásná práce :-)))))))))

                                        Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 18:00:08

                                        bába - ®-Bulatín a půl...............-)))