Fluorcarbon

Jaký fluorcarbon (značka-průměr) používáte, popřípadně doporučujete?
Autor diskuse: mirator - , 5.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

NMarda - Profil | Út 17.2.2009 10:31:54

ĽubošMa >> To asi ne...

    NHonza LoVeC - Profil | Út 17.2.2009 10:30:48

    Marda >> Záleží na záseku ale když jse ti to nepovede na poprvé a cejtíš že ho táhneš tak na chvilku povolit silon a zaseknout znova ale už né tolik abys nevirval háček kaprovy z huby..A poté se to zmneší na 90% chytal jsem na to celé léto a stalo jse mě to 1 že neodpadl..AJi kdyby tak to vytáhnu i stým šutrem..xD

      NMarda - Profil | Út 17.2.2009 10:27:29

      Honza LoVeC >> Vymysli to tak, aby ti kámen odpadával na 100%. Potom vymýšlej materiály na návazce ;-)

        NĽubošMa - Profil | Út 17.2.2009 10:26:12

        Marda-myslíš, že je to reálne do BVV?

          NHonza LoVeC - Profil | Út 17.2.2009 10:25:37

          Právě chci na léto o5 nasadit moji taktiku s kámenem,Při záseku ryby by měl n a 80% kámen odpadnout a měl bych tahat čistou váhu samotné ryby...A tenhle rok tam chci přidat fluorcarbon místo šňůry pod háčkem .. Určitě jste se s tým už setkali...:o)

            NMarda - Profil | Út 17.2.2009 10:21:50

            ĽubošMa >> Tyhle věci jsem zatím mezi novinkami neviděl, ale fáma to není. Vím, že Carp´R´Us má v plánu tyhle věci udělat.

              NMarda - Profil | Út 17.2.2009 10:20:05

              Petr Koch >> 25lb - 365, - Kč. Teď jsou slevy, tak mrkni na e-shop ;-)

                NĽubošMa - Profil | Út 17.2.2009 10:14:01

                Marda-a čo tie daľšie, už avizovné novinky.Mám na mysly červov v clear prevedení a menšej veľkosti. Udajne aj háčiky Cranked hook by mali byť aj v menšie. Ak je to len fáma, tak sorry.

                  NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 10:09:14

                  Marda >> paráda, co to mardo koštuje, těch 20m?

                    NMarda - Profil | Út 17.2.2009 10:08:06

                    ĽubošMa >> Ano, novinka pro letosni rok. V Bratislave uz byl na stanku vcetne novych nvazcu Ctiff Cranked hook a Stiff Longshank hook - pekne vychytavky, fotky zatim nemam.

                      NĽubošMa - Profil | Út 17.2.2009 10:05:36

                      Marda- si si istý, že ten fluorocarbon sa robí aj v 25lb a 50lb prevedení?

                        NTurňa - Profil | Út 17.2.2009 10:01:48

                        Petr Koch >> Tobě to jaro vážně chybí!

                          NHonza LoVeC - Profil | Út 17.2.2009 10:00:05

                          tam dám normalní návazcouvou šňůru a bude :-)))

                            NMarda - Profil | Út 17.2.2009 9:59:50

                            Anglická značka, vyrobeno v Japonsku (15lb, 25lb nebo 50lb). Mimo jiné perfektně odolné proti oděru v kamenech a mušlích, 50lb jako šok místo olověnky.

                              NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 9:55:43

                              SamoMo >> samomo >> jasný pro úspěch musíš vychytat všechno a držet se nej technologií :o))))

                                NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 9:54:38

                                Kdy už kurwa začne někdo dělat vlasec v průřezu šestiúhelníku? edit sedmiúhelníku....

                                  NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 9:53:35

                                  Tomajo >> no vidíš a já se divím, že firma AWA-SHIMA nedeklaruje, že k výrobě tohoto speciálního návazcového materiálu je použita technologie stealth, což znamená, že má vlasec průřez ne kruhouvý, ale mnohostěn a tím je zaručena nesnadná identifikace vlasce kaprem pod vodou. Jeho echo ho prostě velice těžko zaznamená :o)))) Mohli by tu špulku prodávat v metráži 20m a za pětinásobnou cenu :o))))

                                    Nbuldozer - Profil | Út 17.2.2009 9:53:10

                                    ja používam tento a spokojenost na mojej strane!!!

                                      NHonza LoVeC - Profil | Út 17.2.2009 9:53:02

                                      SamoMo >> samomo >> Je to možné no..Taky mě to moc nesedí...

                                        Nsamomo - Profil | Út 17.2.2009 9:51:16

                                        Honza LoVeC >> a mozno to je iba financna fraska ze fluorocarbon a ciri silon je to iste len cena je ina no napriek tomu ten fluorocarbon kupujem s radostou.