- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fluorcarbon
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nkuman - Profil | Út 17.2.2009 17:58:08
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 17:45:31
Nm.s.k - Profil | Út 17.2.2009 17:45:26
Nkuman - Profil | Út 17.2.2009 17:41:28
Nm.s.k - Profil | Út 17.2.2009 17:38:23
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 17:32:51
Nkuman - Profil | Út 17.2.2009 17:31:14
m.s.k - no nevím,jestli ti na tom tak záleží tak ti ten uzel uznám:))) ikdyž si myslím že není tvůj:))
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 17:31:03
Nm.s.k - Profil | Út 17.2.2009 17:26:43
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 17:24:09
Nkuman - Profil | Út 17.2.2009 17:22:29
Nm.s.k - Profil | Út 17.2.2009 17:19:39
NRaggo - Profil | Út 17.2.2009 17:18:53
Nm.s.k - Profil | Út 17.2.2009 17:14:52
Nkuman - Profil | Út 17.2.2009 17:07:05
NRaggo - Profil | Út 17.2.2009 17:05:48
Nsnook - Profil | Út 17.2.2009 17:02:07
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 17:01:50
NRaggo - Profil | Út 17.2.2009 16:59:57
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 16:53:04
Nkuman - Profil | Út 17.2.2009 16:40:02
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 14:14:05
Přikládám ještě uzel, který Ray Smith, majitel firmy Carp´R´Us, doporučuje pro vázání fluorocarbonu na očka obratlíků, příp. háčků a pod. Najdete ho v příbalových letácích. Uzel je velmi pevný, když se dodrží zásada - zatahovat navlhčený, nebo máznnutý lojem na rty.
Zkoušel jsem tímto uzlem vázat např. šňůrku Korda Hybrid, která má nosnost 9kg. Se žádným uzlem mi 9kg v uzlu neudržela, praskala při 5-6kg. S tímto uzlem praskala v uzlu při 8-9kg.
Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 17.2.2009 12:06:55
Jinak co se týče té otěruvzdornosti nevím, není to mnou sledovaný ukazatel. Nicméně třeba Stroft ABR by mělo udělat stejnou službu, ne?
Nrocce - Profil | Út 17.2.2009 11:44:15
Nsamomo - Profil | Út 17.2.2009 11:39:15
NKubánec - Profil | Út 17.2.2009 11:38:28
Nrocce - Profil | Út 17.2.2009 11:37:04
NMilda - Profil | Út 17.2.2009 11:32:49
EDIT:Abych nezapomněl,tak je taky vyroben v Japonsku..:-) (Mardo musel jsem,to se nabízelo samo..;-) )
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 11:28:06
Nrocce - Profil | Út 17.2.2009 11:27:17
Nrocce - Profil | Út 17.2.2009 11:26:22
NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 11:24:09
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 11:20:07
1x provlíknutý očko na 50lb, potom skrz provlíct 30lb. Pořádně zatáhnout očko na 50lb, popotáhnout 30lb, kterej to zatahování na padesátce trochu "nalomí", odstřihnout ten poškozenej kousek, potom udělat na třicítce 5-6x provlíknutej grinner. Vše zatahovat navlhčené nebo máznuté lojem na rty.
Npetr12 - Profil | Út 17.2.2009 11:19:25
NKubánec - Profil | Út 17.2.2009 11:16:08
NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 11:15:37
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 11:09:20
NRaggo - Profil | Út 17.2.2009 11:08:21
NBaron 007 MC - Profil | Út 17.2.2009 11:07:17
NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 11:06:20
NRaggo - Profil | Út 17.2.2009 11:06:16
NBaron 007 MC - Profil | Út 17.2.2009 11:05:16
NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 11:04:30
NDanX - Profil | Út 17.2.2009 11:01:44
NKubánec - Profil | Út 17.2.2009 11:00:11
Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 17.2.2009 10:57:52
Dá se říct, že 0,18 FC je asi tak čtrnáctka patnáctka monofil.
Cenu to má pouze do hodně čisté, mělké, prosvětlené vody. Jinak je to zbytečný.
Tudíž se domnívám, že FC na lehko, těžko, kaprařinu a vůbec klasickej lov na MP jsou vyhozené peníze. Fluorcarbon se v takových podmínkách nemůže prodat ani vyplatit.
S tím rozkladem FC má Baron pravdu. Neodhazovat, odnést domu a vyhodit nebo venku spálit.
Ještě dodatek - jsou obrovský rozdíly v kvalitě, REÁLNÉ nosnosti, "neviditelnosti" apod. Chce to setsakra dobře vybírat a nenaletět.
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 10:56:33
NBaron 007 MC - Profil | Út 17.2.2009 10:49:14
Kecum o nizsi viditelnosti pro ryby moc neverim, a jeho udjana schopnost propadavat se vodni blankou se mi nepotvrdila.
Dokazal bych bez nej uplne v klidu zit.
NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 10:44:03
NBaron 007 MC - Profil | Út 17.2.2009 10:42:11
Doufam ze se bude vesele do prirody odhazovat.
NTomajo - Profil | Út 17.2.2009 10:38:22
NMarda - Profil | Út 17.2.2009 10:35:33
Kde to žije - kaprařina
12:18NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54931
10:48NKrátkodobá kaprařina x 9936
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....


















