Fluorcarbon

Jaký fluorcarbon (značka-průměr) používáte, popřípadně doporučujete?
Autor diskuse: mirator - , 5.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Ngrizzly72 - Profil | Po 16.2.2009 22:20:39

Honza LoVeC >> koukni se do atlasu montáží - je tam montáž na boilí z fluoru

    NHonza LoVeC - Profil | Po 16.2.2009 22:19:24

    A to teda mám z topho udělat návazec místo šňůry ..silon-závaží-obratlík-fluorcarbon s háčkem a mám to použít aji jako šňůru na bobky pod háčkem ?

      Ngrizzly72 - Profil | Po 16.2.2009 22:19:17

      mám AWA SHIMU a zatím dobrý

        Npetr12 - Profil | Po 16.2.2009 22:11:18

        mirator--není carbon jako karbon..pokuď chceš čistý 100%,sáhneš hluboko do kapsy..osobně používám na kaprařinu JT-SPARK..jen proto,že funguje jak má a ta cena

          Npetr12 - Profil | Po 16.2.2009 22:08:33

          LuboO >> to není čistý f-carbon,ale jen florinový vlasec

            Nqwerty81 - Profil | Po 16.2.2009 22:07:28

            Martin... >> zdarec

              NMartin... - Profil | Po 16.2.2009 22:07:01

              Honza LoVeC >> máš svoji otázku...tady jedině o Fluocarbonu

                NHonza LoVeC - Profil | Po 16.2.2009 21:55:30

                Caute,Chtěl bych to zkusit na lov kaprů s boiliesem...Poradíte někdo nějaké tipy ,triky jak na to ?

                  NRváč - Profil | Ne 20.1.2008 19:20:03

                  IQ od Kordy, a nemuzu si stezovat:-)

                    Ndrong - Profil | Ne 20.1.2008 17:46:41

                    taky kordu je vyborny doporucuji vsem

                      Nštevo - Profil | Ne 20.1.2008 17:20:33

                      používám florocarbon od jetfise

                        Nmároš - Profil | So 19.1.2008 23:32:19

                        Já používám kordu,myslím že je to nej.

                          NLuboO - Profil | So 19.1.2008 20:59:31

                          Stretli ste sa niekto s fluorcarbonom Damyl Tectan 100% Premium Fluorcarbon? Ake mate s nim skusenosti a vseobecne s Tectanom? Vdaka.

                            NMilan Smutek - Profil | So 11.2.2006 20:48:57

                            lorpio- tak to je nářez, ale vyděl jsem to jen v gamáču

                              Nlorpio - Profil | So 11.2.2006 20:46:40

                              Milan Smutek-Je to narez!! Pred mesicem jsem si ho zakoupil,a ta cena je fakt dost dobra.Jedine co je na tom dost zajimavy je to ze u ostatnich vlascu je prumer skoro vzdycky vetsi nez ten co je uvedenej na spulce,a tady je prumer o desetinu mensi. (meril jsem to digitalni suplerou a to u dvou prumeru)

                                NMilan Smutek - Profil | So 11.2.2006 19:41:17

                                co říkáte na vlasec od Shimana asi Antares 50mt. 250Kč

                                  NSnake | So 11.2.2006 19:35:43

                                  firma JT vázací šňurka SPARK levný a účinný

                                    Nvendohor | Ne 5.2.2006 19:41:31

                                    fox ILLUSION 0,30-0,35;a este BARKLEY myslim VANISH 0,33...len tak z hlavy neviem presne :-(

                                      NLubomir Zabcik - Profil | Ne 5.2.2006 13:48:13

                                      Kordu Iq,alebo Tandembaits,alebo Pelzer..kordu mam myslim ze az 45lb..ostatok 20lb..

                                        NPetrfox - Profil | Ne 5.2.2006 10:40:48

                                        mirator: používám ILLUSION STIFF LINK od Foxe 24lbs, 15 lbs a nebo kevlarovou šňurku potaženou fluocarbonem od Kordy Hybrid 20lbs, velmi dobře se sní pracuje a nad párou se dá i tvarovat.Proti oděru je daleko odolnější než klasický fluocarbon.