Fluorcarbon

Jaký fluorcarbon (značka-průměr) používáte, popřípadně doporučujete?
Autor diskuse: mirator - , 5.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Nsamomo - Profil | Út 17.2.2009 9:50:21

Honza LoVeC >> no neviem obycajny ciry silon som este nepouzival neviem klamal by som

    NHonza LoVeC - Profil | Út 17.2.2009 9:47:23

    SamoMo >> samomo >> TAk přece tam musí být nějaký rozdíl mezi flourcarbonem a čirým silonem ,nebo ne ?

      NTomajo - Profil | Út 17.2.2009 9:47:21

      Petr Koch >> to nevím každopádně mě hřeje ta cena toho vlasce oproti fluocarbonu. A to mi stačí :-)))

        Nsamomo - Profil | Út 17.2.2009 9:45:24

        Petr Koch >> ak chces fluorocarbon mas velmi vela znacie jama novy od STAR BAITSU vypada dobre ale mam aj od Tesinskeho tem je tiez dobry 0,40mm a od tesinskeho 0,30mmco by si chcel konkretnejsie vediet ?

          NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 9:45:01

          Tomajo >> :o))) A co kapři, myslíš, že ho vidí??? :o))))

            NTomajo - Profil | Út 17.2.2009 9:42:29

            Petr Koch >> já to dělám běžně. Normálně na kombinovanej návazec používám 0,50mm čirej monofil.

              NHonza LoVeC - Profil | Út 17.2.2009 9:39:16

              Jn taky bych ocenil nějakou radu..

                NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 9:37:19

                Kubánec >> Tak mi kua poraďte jakej průměr a jakou značku :o)))))))))))))

                  NKubánec - Profil | Út 17.2.2009 9:35:43

                  Petr Koch >> To je jasný, ale nikdo to nepřizná! :-) :-) .-)

                    NPetr Koch - Profil | Út 17.2.2009 9:33:15

                    Už jste někdo zkoušel místo fluorcarbonu navázat silnej čirej vlasec? :o))))

                      NHonza LoVeC - Profil | Út 17.2.2009 9:29:19

                      Kdy bude rybářskej veletrh v brně ?? Děkuji

                        Nsamomo - Profil | Út 17.2.2009 7:50:40

                        ja som teraz na CARP SHOW kupil super 50metrove balenie priemer 0,40mm fluorocarbonu a vypada ze je ozaj dobry je to znacka STAR bAITS

                          Npaia - Profil | Út 17.2.2009 7:24:20

                          tlustej JT Spark, na jemnější návazce Colmic Mimetix.

                            Nlukasor - Profil | Po 16.2.2009 23:57:29

                            Já používám už dobrý 3 roky Awa shimu a jsem spokojenej. Ale zase neznám ostatní, takže moc doporučovat nemůžu.

                              Ngrizzly72 - Profil | Po 16.2.2009 22:50:54

                              -stop salámbaits- >> pelikan_one >> tak nějak :-))))

                                Npelikan_one - Profil | Po 16.2.2009 22:47:58

                                grizzly72 >> kolik to vyjde? tuším 89 ks,né?? no,není to zrovna zadara:)

                                  Ngrizzly72 - Profil | Po 16.2.2009 22:46:37

                                  -stop salámbaits- >> pelikan_one >> za ty hotový se nedoplatíš :-))

                                    Npelikan_one - Profil | Po 16.2.2009 22:45:12

                                    Honza LoVeC >> co zkusit hotovy fluorocarbon od carp r' rus....

                                      Nclarence - Profil | Po 16.2.2009 22:45:07

                                      Honza LoVeC >>jít do toho můžeš ale teď jdi už spát, protože něco tak blbýho jsem už dlouho neviděl