Fluorcarbon

Jaký fluorcarbon (značka-průměr) používáte, popřípadně doporučujete?
Autor diskuse: mirator - , 5.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Npelikan_one - Profil | Po 16.2.2009 22:43:44

Honza LoVeC >> ja to ztužoval na řece sekundákem a chytal sem kapry(teda kolem 60-70) normalně,s tím že mi víc na tom háčku seděli. Taky tomu moc nevěřím že to v te vodě nesmrdí,ale ty normalní velikosti kapru to neodrazovalo. Ale asi to není to pravé ořechové.

    NHonza LoVeC - Profil | Po 16.2.2009 22:41:17

    To je dražší než šňůra ten flourcarbon..xD Mám do toho jít ?za 2 kola

      NHonza LoVeC - Profil | Po 16.2.2009 22:39:51

      -stop salámbaits- >> pelikan_one >> Podle mě by jim to vadilo..

        Ncerrtik - Profil | Po 16.2.2009 22:38:20

        ...ten od sufixu by nemusel bejt špatnej...

          Ngrizzly72 - Profil | Po 16.2.2009 22:37:31

          -stop salámbaits- >> pelikan_one >> zatím jsem ho zkoušel jen na stojáku, s lepidlem zkušenost nemám

            Npelikan_one - Profil | Po 16.2.2009 22:35:18

            grizzly72 >> jo,to je supr montáž. používá se fluorocarbon jen na stojačce,nebo aj na tekoucí vodě??? Aještě,pánové co si myslíte o tom,když se ztužuje šnůrka sekundovým lepidlem.... Vadí nějak ten pach rybám?? dík za odp.

              Npetr12 - Profil | Po 16.2.2009 22:34:05

              Honza LoVeC >> začni SPARKEM od JT. www.jetfish.cz

                NHonza LoVeC - Profil | Po 16.2.2009 22:32:22

                Jenže třeba tady ten je jen cca na 3 kg http://www.milobrno.cz/vlasce/krepton-team-fluorocarbon-0-185 No a přece toho kapra nechci ztratit.Nevíš kde seženu tlustší ?

                  Ngrizzly72 - Profil | Po 16.2.2009 22:29:40

                  musíš trochu líp koukat a zapojit trochu fantasii

                    Npetr12 - Profil | Po 16.2.2009 22:29:14

                    Honza LoVeC >> jakákoliv bez omezení

                      Ngrizzly72 - Profil | Po 16.2.2009 22:29:08

                        NHonza LoVeC - Profil | Po 16.2.2009 22:28:20

                        Prozradí mě nekdo prosím při jaké montáži na kapra využít flourcarbon ??

                          NHonza LoVeC - Profil | Po 16.2.2009 22:27:21

                          Beztak to tam není..

                            NHonza LoVeC - Profil | Po 16.2.2009 22:25:28

                            grizzly72 >> Ajo takhle ty to myslíš tak to jo..UZ nemusíš díky :-)

                              Npetr12 - Profil | Po 16.2.2009 22:25:27

                              Honza LoVeC >> není čistý

                                NHonza LoVeC - Profil | Po 16.2.2009 22:24:44

                                grizzly72 >> atlasu montáží ?? pošli link

                                  Npetr12 - Profil | Po 16.2.2009 22:20:43

                                  ...a opět lidi než založíte otázku,..projeďte mrk vyhledávačem..vždyť je tady o f-carbonu napsáno už spousty!!!!!