Jak strazite na amura?

Ahoj kolegove. Vim, ze zde funguji otazky ohledne tohoto zpusobu rybolovu, ale me nezajima vnadeni atp. Mi jde o to jakym zpusobem zakoncujete sve montaze? Mam dost problem co se strhavani nastahy tyce(tim nemyslim boilie,tygrak atp.) ,ale napr ovoce (pulky merunek). Ale, take treba jsem nikdy nevidel jak se nastrazuje rakos atp. Budu rad za Vase poznatky,zkusenosti. Nechtel bych vsak, aby se to tu pripadne Mrkarsky zvrhlo. Diskuze ano, ale urazky ne:-) diky
Autor diskuse: Neznaboh:-D - Profil , 7.7.2019 všeobecné - techniky lovu
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NNeznaboh:-D - Profil | Út 9.7.2019 12:24:12

Tomas Krlin >> vis jak kazdy ma jizdy jak svina a ja take omrdy:-) tenhle byl taky na padak:-)

    NMalda512 - Profil | Út 9.7.2019 11:56:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Hele každý má odlišný způsob lovu. Já mám třeba nejvíce amurů ulovených během doby kdy se třou kapři. Protože kapři během tření moc nežerou tak máš mnohonásobně vyšší šanci ty amury ulovit .
    ---------------------------------------------------​-------------
    Tady máš video jak se nastražuje tráva - https://www.youtube.com/watch?v=ACunm_zLifg
    ------------------

      NZmyjak - Profil | Út 9.7.2019 7:10:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Já jim to servírují takto, 2 půlky zajistit kukuřici a zarážka. nastražuji tak špendlík, třešni a šla by tak i meruňka i ostatní onoce. Dávám půlky nebo to pouští víc šťáv a aromat do vody. Dá se s tím hodit okolo 50 metrů. Na nastražení mimo háček používám tu zelenou gumičku,ta se při nahozu tak neprořeže a onoce drží,lze mezi to použít i pěnovku na přizvednutí.

        Červené karty: Bufamur