- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Čína - objednali ste uz nieco?
hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni
http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b
cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6
ma niekto dalsie "vychytavky"?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit všechny zápisy.
675x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
NDědek - Profil | Pá 26.2.2021 20:26:37
Těžko jim to mít za zlé.
Kdyby se balíkaři nechrtili a měli alespoň desetinu hrdosti kterou tady Ty předvádíš a ubrali devět desetin ze svého mamonu, byla by Čína tam kde byla.
Chamtivost západních velkopodnikatelů, povznesla Čínu a Čína se dnes směje.
A já to mám řešit? Já se mám hrdě pyšnit, že nekoupím Čínský háček, nebo převlek přímo do Číňana za desetinu ceny, ale koupím tu samou blbost od Českého dovozce a přebaliče, za desetinásobek? Tak to určitě ne :-)))
Já jsem našim politikům i celé EU zcela u prdele. Nikoho z nich nezajímám, jen hledí, jak se mnou vyjebat. Tedy já na ně seru taky a zcela v klidu si počkám na levné zboží z Číny, které bych tady od překupníků koupil za desetkrát větší cenu. Nasrat :-))
Nmike1977 - Profil | St 2.12.2015 21:56:24
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na chod vaší plně digitalizované a elektronikou prošpikované pobočky v našem krásném městě.....
Z kraje tohoto jinak pěkného týdne, jsem byl posílat balík. Operace pro komerčního občana zcela bezproblémová. Vejdu do pavilonu a vidím, že přepážka BALÍKY PŘÍJEM je prázdná, bez řady a bez pracovnice. V duchu jsem zajásal a jdu tedy rovnou na věc. Pracovnice se objevila v zápětí, takže všechno klapalo. Mno.. U prázdné přepážky mi však sdělila, že je tu nový vyvolávací systém "aby se nepředbíhalo a aby se vše zjednodušilo". Chtěl jsem ji v legraci požádat, ať si mně teda zavolá, ale nevypadala vůbec na to, že by se se mnou zrovna chtěla pářit a podobně, tak jsem raději držel balík. Řikám si - nevadí, mám asi 10min čas. Po vyslechnutí manuálu, kde že je ten stroj na losy a co mám zmáčknout, jsem opustil stanoviště a šel si k terminálu pro letenku.
S vypáleným číslem na čele běžím hned zpět znovu ke krmítku, protože tam stále nikdo nebyl. Posadil jsem svoji hubu asi 3cm od skla a usmíval se, jak jen to šlo. Byl jsem jasný vítěz a k nepřehlédnutí. Pracovnice u přepážky si mně teď už s lehce přivřeným levým okem prohlédla a sdělila mi, že TO číslo, co mám na svém výherním losu, je TO číslo, na které musím čekat, až se objeví TAM na některé tabuli nad ostatníma zavřenýma krmítkama. Po mé námitce, že přede mnou nikdo není a že tedy můžeme jít hned na věc, jsem ucítil i přes neprůserné sklo, jak se paní na druhé straně zvýšila teplota podle všeho na všech jejich místech a následujícím pohledem jsem byl vypreparován z vlastního těla, uveden do tekutého stavu a vypadalo to, že bych měl těma malinkými mezerami v dlažbě na podlaze odtéci ven z budovy a nechat se dobrovolně vypařit do atmosféry. Vzal jsem si tedy svůj balík, vycouval zpět a čekal až domácí dají gól a mně naskočí moje číslo. Pracovnice ústavu opustila židli a odešla..
A kurva... to mám za to, říkám si. K mému překvapení se však zhruba za minutu a 4 sekundy vrátila do ordinace. Jenže s outěžkem v podobě asi 20cm vysokého stohu dopisů. V první chvíli jsem si myslel, že si bere práci domů, protože pošta asi málo platí, nebo že si dělá prdel, což by asi z dopisů nešlo, ale omyl, myslela to vážně. Pěkně se uvelebila, možná si prdla a začala razítkovat, třídit, opisovat, razítkovat a zase třídit. Mezi tím se za mnou vytvořil shluk asi čtyř občanů, čekající na tutéž prosklenou zpovědnici. A stále se razítkovalo a třídilo jak ve sběrném dvoře. S ostatními čekateli na úkon jsme následně vytvořili nadávající celek nespokojen ých občanů a vzájemně jsme se doplňovali. Nekecám asi po 17. minutách ( !!!! ) pochrchlávání, pičování a kurvení, jsem já osobně začal cítit, jak mi na krku naskakuje žíla. A to vím, že se mně blíží restart systému. V 18. minutě šikulka z balíků naštěstí bouchla do poslední obálky a to mně zachránilo od vyvedení z ústavu pod dozorem. Takže jsem ten zasraný balík posílal asi 20 minut jen pro to, že se dopisy třídily a razítkovaly v sekci balíky příjem. To je přece logické, ne?
Dnes, v jinak sympatický pátek, asi kolem 15. hodiny, jsem si řekl, že si zkurvím víkend opětovnou návštěvou katastrofického ústavu zvaný pošta a vyzvednout si peníze složenkou. Vybavil jsem se na cestu jednou velkou štamprlí slivovice a práškem, co dávají bizonům aby někoho nepotrkali. Ještě že jsem tak udělal. Narazil jsem na dav čekatelů, kdy půlka stála na chodbě a druhá, polomrtvá půlka, seděla na zadku uvnitř v jámě lvové a hypnotizovala tabule s pořadím, podobně jak to dělá kobra při lovu králíka. Dohromady cca asi 15 lidí. Z čísla mého terapeutického kupónu jsem pochopil, že mám před sebou asi 10 kolegů pacientů. Ale dal jsem si závazek, že nevyměknu aspoň 15 minut, což by na hotovostní operace - dle zvoleného levelu obtížnosti na terminálu a počtu lidí, mohlo stačit..
Jenomže opět kurva fungovala jen jedna jediná posraná kukaň. To je prostě neuvěřitelné. Kdy jindy, než v pátek odpoledne asi může být špička? Asi v neděli v 9 večer.. Uběhlo cca 10 minut a z řady zmizeli pouze dva nešťastníci. Takže mi to v lepším případě vycházelo asi na půl hodiny. Kdybych měl doma slíbený šuk, tak s takovým časovým rozpočtem si ho můžu před poštou tak leda vyhonit na dobírku. Nehledě na to, že hrozí, že než se dostanu ke krmítku, tak mi venku na autě propadne technická. Vrcholem všeho bylo, že se v jiném, do té chvíle volném okýnku, objevila další pracovnice terária a vypadalo to, že se to zrychlí. Víte co se stalo? Hovno. Sedla si na židli, stáhl a žaluzie a začala co? No přece kurva třídit stohy dopisů.. chacháááá !!! To byla poslední kapka. Zahodil jsem letenku na podlahu a odešel jsem do prdele a ještě možná o kus dál. Má smysl si stěžovat? Komu? Ženským co tam sedí za pár drobných? To těžko. Řediteli? Hm hm. To vyřeší jedině Chuck Norris.
Ndrvoštěp - Profil | Ne 4.6.2023 10:07:03
Npalkoxxx - Profil | Čt 16.9.2021 6:41:43
Notoš - Profil | Pá 8.2.2019 12:19:39
Má hrdost mi nedovolila, abych komunikoval v angličtině a tak jsem se naučil čínštinu (mandarínštinu).
Ale pořád mi nejdou jaksi počty...Objednal jsem 100 ks gum (kopie Gunki) a včera jsem musel jet do Hamburku pro lodní kontejner.
Nminatrix - Profil | Čt 29.5.2025 6:54:20
NZdenál1 - Profil | Čt 11.3.2021 21:59:21
Npepson - Profil | Pá 26.2.2021 18:37:52
NGloton - Profil | Út 9.12.2014 20:10:07
Dovolím si také se k tomu vyjádřit.
Smysl o tom uvažovat má význam jen v případě, že půjde o nákup výrobku zdejšího domácího výrobce. Pak ty peníze zůstanou tady u nás a dostane je někdo, kdo vytváří nějaké reálné hodnoty.
Jakmile se jedná o výrobek z ciziny, je v podstatě lepší, nakoupit za minimální cenu, jedno odkud. Tím, že ho koupím dráž, od českého prodejce, se stane jen to, že peníze, které by mi jinak zbyly a mohl bych za ně udělat další nákup, takto předám tomu českému prodejci, který je pak utratí místo mě. Vlastně je jen předám někomu dalšímu, kdo nevytváří žádné hodnoty, aby neumřel hlady.
To je můžu rovnou vzít a dát prvnímu bezdomáči, kterého potkám.
Ale daleko lepší bude, když si je tím, že nakoupím levně z ciziny, nechám k vlastní spotřebě a půjdu je utratit třeba do bordelu. Peníze budou utraceny tady u nás v republice a užitek z toho budu mít i já :-))
Nnej.vydra - Profil | Čt 5.3.2026 5:09:57
Nrybobuch - Profil | Čt 15.1.2026 7:50:16
Temu a my
Napsal jsem včera, že prodejní portál Temu nekonkuruje českým ani evropským výrobcům, nýbrž těm, kdo sem vozí laciné východoasijské zboží, a tady se ho pokouší prodávat za několikanásobek nákupní ceny. Dnes to doplním vysvětlením, jak je konstruováno dovozní clo, které se bude platit v celé EU od července letošního roku. Podle počtu položek!
Budeme platit 3 eura (75 korun) za položku. To znamená, že když v jedné zásilce nakoupím čtyři položky dohromady za stokorunu, připočte mi k tomu unie clo 300 korun (4 x 75). Když koupím jednu čepici za 40 korun, vyjde mi to od července na 115. Jenže když koupím tisíc čepic, budu platit těch stejných 75 korun, tedy celkem 40 075.
Kdyby někdo chtěl chránit evropské výrobce, přirazil by ke každému dovezenému kusu určité procento. Takhle to výrobce nechrání, nýbrž vytváří prostor pro někoho, kdo má dostatečný kapitál, může nakoupit tisíc čepic a prodávat je se ziskem. Jediným dopadem na hospodářství bude, že to některé lidi odradí od výroby a přitáhne k naprosto neproduktivnímu přeprodávání.
Dobře to ukazuje, jak si kapitáni hospodářské politiky představují evropskou budoucnost. Všechno se bude vyrábět nebo pěstovat někde jinde a lidé v Evropě se budou živit tím, že si to budou navzájem prodávat. Pokud by to snad nestačilo, mohou si navzájem prodávat ještě finanční produkty. A pokud by to pořád ještě nestačilo, mohou si navzájem prodávat poradenství, jak dosáhnout uhlíkové neutrality. To se nám to bude bohatnout!
Obávám se, že za tím často není zlý úmysl. Lidé, kteří rozhodují, mnohdy za celý život neviděli skutečnou výrobu a jsou upřímně přesvědčeni, že hodnota vzniká přeprodejem. A jsou upřímně přesvědčeni, že je tvrdě pracující obchodníci musí často dotovat inženýry a chlapy ve fabrikách. Takže když tady žádné fabriky nebudou, všichni zbohatneme. Jak je ten svět jednoduchý!
Nstenlly - Profil | Pá 7.2.2025 9:46:46
https://www.aliexpress.com/item/1005006904752291.html?
Nnofish - Profil | So 2.12.2023 1:47:47
A majlant neutratíš, to se neboj. Co se ti líbí nacházíš do košíku a stejně to pak objednáš jednou za čas až si fakt rozmyslíš co potřebuješ a co jsi jenom chtěl.
NZdenál1 - Profil | Čt 8.4.2021 0:39:07
NPetrZ - Profil | Ne 1.11.2020 9:27:11
NRAJA - Profil | Čt 1.10.2020 19:10:22
NRudy16 - Profil | St 3.5.2017 12:52:05
NGloton - Profil | So 29.11.2014 16:02:20
S tou podporou našich domácích výrobců souhlasím, tak nám taky napiš, kdo ty "blbosti" co si z Číny objednáváme, tady u nás vyrábí. Nenapíšeš.....protože nikdo. Vyrábí se tu snad jen zátěže/olova a dá se koupit pletenka u nás spletená z dovezených materiálů. Já o ničem jiném nevím, tedy z toho sortimentu, o kterém se tu povětšinou bavíme.
Tvoje světácké zkušenosti a rady ohledně dohody o dopravě zdarma s DHL jsou nám také hodně platné, když mi tu vesměs všichni nakupujeme drobnosti po jednotlivých kusech z Aliexpressu a nikoliv desítky a stovky kusů na kšeft/do výroby z Alibaby.
Dokonce si dovolím tvrdit, že pro naprostou většinu je to jen podružná forma zábavy. Člověk je takovej uspokojenej, když si koupí nějakou pitomost za 1/4 ceny, za kterou mu ji vnucují zdejší překupníci.....ten pocit vítězství je k nezaplacení :-)) , i když by pro nás nebyl problém koupit to normálně tady u překupníka.
NAleš D - Profil | Út 9.12.2025 9:37:04
N1mirda2 - Profil | So 10.8.2024 13:36:38
Nnofish - Profil | Po 22.1.2024 9:32:01
Jo, pokud se necháš ukecat prodejcem a propadnou dané lhůty, je to něco jiného. To ale není chyba Aliexpressu.
NČÁP - Profil | Po 3.8.2020 20:59:34
Měl jsem taky jednu objednávku z března, co nepřišla, tak jsem otevřel spor, že zboží nepřišlo, a odpověď prodejce byla, že to je problém "local post office". Tak jsem po nich chtěl, aby mi napsali, která místní pošta mi to měla doručit a chtěl jsem číslo zásilky u místního doručovatele, abych to mohl u ní reklamovat. Mlčeli, nic jsem neobdržel a po pár dnech vstoupil do sporu Ali judgment a vrátili mi vše.
Nakonec mi zásilka dorazila v půlce července :o, tak jsem prodejci psal, že mu pošlu peníze - odpověď byla, že nic nechce, že bude rád, když mu dám dobré hodnocení.
Dle trasování zásilky bych tipoval, že problém může být více na straně naší ČP, než Číňana.
Nmike1977 - Profil | Čt 30.4.2015 19:44:13
Nebudete věřit, ale na ryby nosím stabilně 2x skládačku 10 cm (kapsa, batoh).
A Navíc, jak někteří říkají nepoužitelný nůž na opasku, který, ať budete říkat cokoliv, udělá víc větší práce, než malý. (u podle čepele (AUS8A super) Micarta držák :-)))) S nožem, ostrostí, ergonomií...prostě zatím u mě top nůž. (Ano, prošlo to bez cla...jako Kitchen knife :-)))
http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Hunting-knife-Camping-knife-Brandon-M2-AUS-8-Blade-Material-Mike-Ta-handle-Outdoor/32263916582.html?spm=2114.32010308.4.53.hmwObV
Ano, všimli jste si, že délka čepele (a to myslím, je z důvodu exportu-celnice u nich), vždy je na max 9,9 cm !!!!???
Zde foto ze dneška.
Nxr125l - Profil | Út 25.11.2025 12:32:10
Nbart.bm - Profil | St 29.10.2025 5:43:48
N1mirda2 - Profil | Pá 22.3.2024 15:18:18
NEruve - Profil | St 24.1.2024 13:21:37
Nnofish - Profil | Po 22.1.2024 17:15:43
Pořád je to pro mě lepší než zdejší překupníci s 3-4x vyššími cenami, kteří mi stejně žádnou záruku a servis neposkytnou.
Je zajímavé, že prodejci na Ali jsou schopni alespoň pořádně uvést popisy zboží, pořádně to prezentovat. A recenze uživatelů z celého světa nejsou k zahození. Doba dodání se často neliší od českých e-shopů :-)
NQutar - Profil | Po 22.1.2024 10:38:00
Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.1.2024 17:48:56
N1mirda2 - Profil | So 3.6.2023 5:03:08
https://www.aliexpress.com/item/1005005066184520.html?
https://www.aliexpress.com/item/1005005058186450.html?
https://www.aliexpress.com/item/1005005488365398.html?
NMedusa - Profil | Po 6.3.2023 18:17:12
N1mirda2 - Profil | Čt 2.6.2022 11:15:07
https://www.aliexpress.com/item/1005002578336806.html?
https://www.aliexpress.com/item/32950668325.html?
https://www.aliexpress.com/item/32829922211.html?
Npalkoxxx - Profil | Čt 16.9.2021 11:17:20
https://www.aliexpress.com/item/1005002293328195.html?
https://www.aliexpress.com/item/1005002205378125.html?
https://www.aliexpress.com/item/1005001452679505.html?
https://www.aliexpress.com/item/4000905804379.html?
https://www.aliexpress.com/item/4001065698652.html?
https://www.aliexpress.com/item/1005002094466804.html?
https://www.aliexpress.com/item/1005001886212258.html?
https://www.aliexpress.com/item/1005001376435003.html?
https://www.aliexpress.com/item/33029534141.html?
https://www.aliexpress.com/item/4001044196121.html?
https://www.aliexpress.com/item/32919317715.html?
https://www.aliexpress.com/item/32763672068.html?
Nnofish - Profil | St 11.8.2021 20:40:50
NDědek - Profil | Pá 26.2.2021 20:14:05
Nhank - Profil | Ne 7.2.2021 12:45:07
NBatuta - Profil | St 3.2.2021 19:34:25
NSpecialista - Profil | Ne 22.11.2020 20:26:59
Nantony - Profil | St 24.4.2019 17:48:57
Nnofish - Profil | Út 1.1.2019 15:00:38
https://www.chytapust.cz/Holinky-a-prsacky/Leeda-Brodici-prsacky-Volare-Breathable-Chest-Waders
https://www.ebay.com/itm/Leeda-Volare-Breathable-Chest-Wader/282881697452?epid=1338288382&hash=item41dd1026ac:m:mHPrNp6de-9PAEhGnC6XxPg:rk:17:pf:0
https://www.ebay.com/itm/Fishing-Wading-Pants-Chest-Wader-Waterproof-Fishing-Hunting-Car-Washing-Clothes/401300346229?hash=item5d6f5d5575:m:mUnwPvMRXUkVuqQtrn1Tqhw:rk:5:pf:0
NKnedla12 - Profil | St 5.12.2018 13:26:41
Musíte mít teda i správné víno, on třeba krabičák nebo Frankovka z plechovým víčkem moc kvalitního korku nabídnout nemůže :)
Flaška vína vyjde stejně jako Fox korek a navíc bude možná spokojená manželka. Hezký den :)
NPurista - Profil | St 6.6.2018 10:55:23
objednal jsem si krabičku 100 háčků za 1.07 dolarů i s poštou. Vzal jsem si několik krabiček. Háčky jsou fajn, ostré bez kazů s nějakou lesklou povrchovkou. Na kuží se při táhnutí zachytávají dobře. Na bežné chytání dle mého uplně dostačující. Mají ale tělo ze silnějšího drátu - oproti takovým těm vlasovým, snad je to z fotky rozpoznatelné. Krabička je obyčejná, ale poslouží. Za tu cenu by si člověk nekoupit v rybářství ani gumičky.. :d
https://www.aliexpress.com/item/100PCS-Fishhooks-Set-Box-Carbon-Steel-Fishing-Hook-Fishing-Hooks-with-Hole-Carp-Fishing-Tackle-10/32823488576.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dUEEyFf
Nemá někdo odkaz na kaprářské, nějaký mix na různé druhy montáží? :)
S pozdravem,
Pur
P.S.: Lajkněte mi to prosím! :)
NPurista - Profil | Čt 26.4.2018 16:32:37
tak se podělím o zkušenost s nákupem z čajny. Zkusil jsem si koupit kapr pruty, trojdíl 3.6 m a 3 lb. Po objednání přes Fed ex za asi 30 dolarů to vyšlo na 2800, což bylo srovnatelné s cenama u nás. Od téhle značky jsem měl ale už vláčak, kterej je perfektní a tak jsem si říkal, že to zkusím, protože mi přišlo, že prodávaj dobrý věci. Jenže jak se občas stává, spadlo to do cla. Strýček Zhou Jing tam totiž místo "gift" zaškrtl "sold commercial" za což ho budu proklínat vždycky, když ty klacky vezmu do ruky, hah. No co víc dodat, pruty jsou to fajn, zpracování je bez chyby, očka jsou pěkně udělaná a nic nekřupe. Na těch fotkách jsou na pruty zrníčka, tak to je bordel z pampelišek - sry bylo to všude. Pocitově jsou fajn, ale já nejsem žádný profík, takže to nemám moc s čím porovnávat. Spodní očko je 50 mm a ostatní menší jsou pod úhlem, jako to bývá u některých dražších prutů. Blank je matný, tenký a pocitově oka.
Tato koupě byla neštastná, protože jsem dal celkem za pruty 3850. Celníci si řekli asi 600 za DPH. Celní deklarace - papír, kterej za vás musí vyplnit soukromá firma ve foaje celnice (mimochodem pěknej ojeb na lidi), tak za ten chtějí 300 a musí to být vyplněné pouze strojově na jehličkovce. A pak parkování na letišti asi 150. Jeden prut tedy vyšel na 1925 kaček s tím, že jsem byl na letišti asi půl den, než jsem to celé oběhal. Neznal jsem to a tak sem tam trochu bloudil.
Za ty prachy sem mohl určitě koupit něco lepšího z UK.
Každopádně pruty přišly perfektně zabalené ve vodovodní plastové trubce. Není na nich jediná vada a když by nepadly do toho DPH, tak bych byl spokojený. Váží asi 335 g, což je u trojdílu takový průměr.
https://www.aliexpress.com/item/2PCS-Lot-SeaKnight-MaxWay-Smart-Carp-3-6M-Carp-Fishing-Rod-3-Sections-Lure-Weight-3LB/32783668586.html?spm=2114.search0104.3.43.39f62f604oNvwR&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10152_10065_10709_10151_10344_10068_5722815_10342_10343_10340_5722915_10341_5722615_10697_10696_10084_10083_10618_10304_10710_10307_10302_5722715_5711215_10059_308_100031_10103_441_10624_10623_10622_5711315_5722515_10621_10620,searchweb201603_15,ppcSwitch_5&algo_expid=8097a178-1f00-4931-aa1d-824f85706437-5&algo_pvid=8097a178-1f00-4931-aa1d-824f85706437&priceBeautifyAB=0
Pokuď budete někdo kupovat něco dražšího, tak si od čonga nechte předem poslat fakturu a nadiktujte mu tam "gift, free of charge, no commercial value". Toto mi poradili na fedexu, bokem neofiko. A pak se snažit to maximálně rozdělit. První prut mi prošel bez daně. Tyhle dva to chytly, protože už to asi bylo velké.
No nic, prostě tyhle čínské věci jsou trošku bojovka a s tím do toho všichni jdem, že nevímce co dorazí atp. Kdyžtak dám vědět, jak se s nima bude tahat.
NGloton - Profil | Pá 8.7.2016 18:56:21
To je snad naprosto normální, že při reklamaci vrátím zboží a pak dostanu peníze....je to normální jak v ČR tak v SR tak i v celém civilizovaném světě.
Tak jako ty, "koukejte mi poslat peníze a já potom (možná....) vrátím zboží" se chovají právě ti vychcánkové, se kterými mají všichni prodejci své zkušenosti.
Že se výrobek pokazí, nebo je to prostě "křáp", se stává......a když objednáváš z Číny, je snad jasné, že případná reklamace obnáší i zaslání zboží zpět do Číny. Tak tu nepiš takové nesmysly a nekydej sprostoy na prodejce, který po tobě vyžaduje naprosto normální civilizovaný průběh reklamace.
NČÁP - Profil | St 3.2.2016 19:35:18
http://jsjieli.en.alibaba.com/product/551855273-221708942/abc.html?err_biz_type=null&url_type=pro_mini_pic_url_7&biz_type=clc_ifm_buyer_7d&crm_mtn_tracelog_task_id=3653c191-bac0-4882-91d1-283d8af8a691&crm_mtn_tracelog_log_id=5477208759
Nnofish - Profil | So 7.3.2015 18:05:11
NMedusa - Profil | Pá 30.1.2026 19:15:39
NIchHabe - Profil | Ne 18.1.2026 12:44:18
https://www.aliexpress.com/item/1005005881262154.html
https://www.aliexpress.com/item/1005009496812132.html
https://www.aliexpress.com/item/1005007664242535.html
https://www.aliexpress.com/item/1005005857812319.html
https://www.aliexpress.com/item/1005009920817459.html
https://www.aliexpress.com/item/1005005494140484.html
https://www.aliexpress.com/item/1005006727664478.html
https://www.aliexpress.com/item/1005007176037825.html
Nrybobuch - Profil | Čt 15.1.2026 17:09:49
N1mirda2 - Profil | Pá 20.6.2025 7:11:36
N1mirda2 - Profil | Po 9.6.2025 15:19:21
Ndrvoštěp - Profil | Ne 11.5.2025 21:50:38
NROMIČEK - Profil | St 17.4.2024 11:10:08
Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2024 20:07:05
Nnofish - Profil | Čt 14.12.2023 18:03:11
Nnofish - Profil | Ne 12.11.2023 18:14:24
Já to tu psal už víckrát. I na Ali se kvalita platí. Ale je levnější než u nás a občas několikanásobně.
Ndrvoštěp - Profil | Út 15.8.2023 8:26:20
NAlda - Profil | Čt 1.6.2023 20:52:06
Ndrvoštěp - Profil | Čt 1.6.2023 13:18:48
Nnofish - Profil | Ne 14.5.2023 14:52:13
Jsou to zloději a jen zkouší. Už aby tu pseudofirmu zrušili. Tragedie.
Nrv - Profil | Čt 30.3.2023 19:24:42
Nkut - Profil | Čt 2.2.2023 20:00:21
Ndrvoštěp - Profil | Út 7.6.2022 13:11:28
Nkut - Profil | So 8.1.2022 19:13:06
Nmoreno - Profil | Čt 29.7.2021 12:59:29
NZdenál1 - Profil | Po 22.3.2021 20:17:00
NMedusa - Profil | So 20.3.2021 17:53:04
Nmart1k - Profil | Út 2.3.2021 7:23:33
https://www.aliexpress.com/item/4000474203672.html?
a topo je ten dedulo :D :D :D
Nstormandnature - Profil | Pá 26.2.2021 20:15:36
Nmzxy - Profil | St 20.1.2021 14:49:16
ale o nic nejde, trh to vyřeší....a čr pro čínské obchodníky není zajímavá, stačí se podívat na recenze kdo tam nakupuje převažují rusové , kteří na rozdíl od kalouska nechtějí číně vyhlašovat válku...
Npajagogo - Profil | St 18.11.2020 20:59:57
NMiki 1 - Profil | Út 5.5.2026 1:11:16
Nslavonic - Profil | Ne 3.5.2026 18:32:00
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-trendy-analyzy-dve-vlny-zdrazeni-na-trzistich-zeme-eu-od-leta-spusti-nove-clo-304672
Nbart.bm - Profil | Čt 5.3.2026 5:47:21
Ndrvoštěp - Profil | So 28.2.2026 13:26:53
Červené karty: Kajman60
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59791
NUdírny a uzení50923
NSranda bez nadsázky 🤘10521
NRybářsko-houbařské jádro .-)44818
NOpravy a úpravy navijáků5897
NLevné zahraniční rybářské e-shopy ?590
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5778
NSprávný muž má v kapse nůž7889
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo35998
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1505
Kde to žije - všechna témata
16:29NPstruhová sezóna 2026 215
15:58NBoloňka a předpřipravené sestavy 8
15:27NDeeper: tipy, triky a reálné zkušenosti 50
13:26NRealita po zimním náletu kormoránů. 50
13:12NDržák echolotu na člun 20
12:42NVN Zemplínska Šírava (Revír) 29
11:40Npřepravní taška na křeslo - potřebuju poradit 5
10:55NPruty Hearty Rise 491
ÚtNPřeprava člunu na káře. 13
ÚtNNesrovnalosti BPVRP vs www.rybsvaz.cz/seznam-reviru 12
ÚtNVypínač k motoru 16
ÚtNLUŽNICE 7 B (Revír) 8
ÚtNShakespeare a vše kolem této značky 184
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 362
ÚtNDo Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých (Bleskovka) 31
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . NBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . NBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . NBleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . NBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
. . . NBleskovka: Zákaz vstupu a rybolovu v revíru Dyje 13/1 - ohrožený orel
Oznámení - obecné
Poděkování za sponzorský dar
Jménem MO ČRS Hluboká nad Vltavou bych chtěl poděkovat firmě Chytil - Ludmila Šustrová za poskytnuté dary na rybářské závody pořádané naší organizací. Děkujeme a moc si toho vážíme👍



















































































