Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | St 3.6.2026 16:15:58

Na příští sezonu 26-27 mají zaplaceny vklad 200 kc Kubah, Bomber76, Šebis77, Danda05, milin, p.lorenc.

    BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 19:43:13

    pepintrem >> to vypada na Klokany co??.-))

      BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 19:42:38

      pepintrem >> :-)))) to se ani nesnažím jen konstatuju bohužel krutou realitu ..:-(

        pepintrem - Profil | Čt 17.2.2011 19:42:15

        Dimmu >> ale u mě pražským týmům pšenka kvete, teda jednomu tymu :D:D
        sorry ......... :D

          Dimmu - Profil | Čt 17.2.2011 19:41:22

          pepintrem >> Nejsi sám, tady ve Slezsku pražským týmům taky pšenka nekvete :-)

            pepintrem - Profil | Čt 17.2.2011 19:39:20

            BuBu99 >> Máš pravdu, ale stále mě to nepřesvědčí k fandění spartě :D

              ada.j.3 - Profil | Čt 17.2.2011 19:39:02

              prochy96 >> pajaprochy - 17.2.2011 19:37:38 >> Jo už 3 roky si kupuju permanentku :-)

                ada.j.3 - Profil | Čt 17.2.2011 19:38:33

                foxxx >> Slovácko taky pořád jsme v sestupovém ohrožení :-)

                  Dodo4 - Profil | Čt 17.2.2011 19:37:38

                  BuBu99 >> mas naprostou pravdu sice sparte nefandim ale doufam ze uhraje aspon boda :D ten koeficient ceskyho fotbalu je kurva malej

                    pajaprochy - Profil | Čt 17.2.2011 19:37:38

                    Dyno >> ada.j.3 - 17.2.2011 19:36:43 >> máš pernamentku že

                      foxxx - Profil | Čt 17.2.2011 19:37:29

                      Dyno >> ada.j.3 - 17.2.2011 19:35:37 >> No já doufám,že ne...potřebujem bodíky:-))

                        ada.j.3 - Profil | Čt 17.2.2011 19:36:43

                        prochy96 >> pajaprochy - 17.2.2011 19:35:32 >> Spartu mám celkem rád mezi ultras Sparty mám několi známých, ale jinak jedině Slovácko tam nechybím na žádném zápase

                          BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 19:35:52

                          pepintrem >> to máš pravdu, jenže tam je to něco jiného ,dyž jim hraje pohár 6 mužstev z toho 4 jdou do LM, těm ten koeficient skáče sám a nepotřebují ho honit ale koukni na náš fotbal jedno mužstvo v pohárech je sakra málo, proto musí i to jedno mužstvo vytěžit maximum co jde...

                            ada.j.3 - Profil | Čt 17.2.2011 19:35:37

                            foxxx >> Plzeň tent rok paradní Slovácko ji má hned ve druhém jarním kole doma tak snad vás porazíme :-)

                              pajaprochy - Profil | Čt 17.2.2011 19:35:32

                              Dyno >> ada.j.3 - 17.2.2011 19:34:34 >> to jsme snad jediný kdo tady nefandí spartě nebo slavii

                                Dodo4 - Profil | Čt 17.2.2011 19:35:17

                                jo ja Bohemians 1905 :D

                                  ada.j.3 - Profil | Čt 17.2.2011 19:34:34

                                  prochy96 >> pajaprochy - 17.2.2011 19:32:12 >> já fandím Slovácku :-)

                                    foxxx - Profil | Čt 17.2.2011 19:34:34

                                    Dyno >> ada.j.3 - 17.2.2011 19:31:03 >> Plzni

                                      Vitali - Profil | Čt 17.2.2011 19:33:51

                                      Dyno >> ada.j.3 - 17.2.2011 19:31:03 >> Já slávce.....

                                        Dodo4 - Profil | Čt 17.2.2011 19:33:26

                                        tak co kdo tu bude dneska koukat na spartu ?

                                          šťovíček - Profil | Čt 17.2.2011 19:32:27

                                          BuBu99 >> Nn to budeš nejspíš ty ..ale co se týče...gambrinus ligy tak u sparty a slávky slova jako spravedlivě,nepodplaceně neznám...ještě že na této urovni s liverpoolem se to stát nemůže...snad jen doufám že sparta dostane debakl a začně hrat trochu fotbal