Rada ČRS - omezení pohybu od 1.3.2021 | MRK.cz

Rada ČRS - omezení pohybu od 1.3.2021

Autor diskuse: canis.lupus - Profil , 28.2.2021

NPepé - Vsetín - Profil | Čt 4.3.2021 16:47:54

Aktuálně

    NSerjoža - Profil | Čt 4.3.2021 16:28:56

    Mě by stačilo kdyby to bylo povoleny v okrese,nemusim jezdit někde do tramtárie.

      NLada66 - Profil | Čt 4.3.2021 15:53:08

      FRANK71 >> Je to prostě banda darmožroutů, co nedokáže nic udělat pořádně a na poprvé.

        Nhraji - Profil | Čt 4.3.2021 15:38:55

        canis.lupus >>
        Důležité upozornění

        Aktuality
        4. březen 2021

        Vážení rybáři,

        Ministerstvo zemědělství a Ministerstvo vnitra vyjmulo ze svého stanoviska ohledně pravidel výkonu rybářského práva v kontextu současných opatření větu "lov ryb na udici povolen pouze v rámci území obce, ve které má rybář bydliště".

        Řada rybářů si tento krok mohla vyložit tak, že lov ryb udicí není omezen na území obce bydliště.

        V současné době čekáme na explicitní výklad příslušných orgánů statní správy, zda pro lov ryb udicí platí výjimka z omezení pohybu osob, stejně, jako je tomu v případě výjimky ze zákazu nočního vycházení (umožnění lovu ryb po celou povolenou denní dobu lovu).

        Se všemi ministerstvy intenzivně komunikujeme a o stanovisku budeme neprodleně informovat; do té doby prosím vnímejte zákaz lovu ryb mimo území obce bydliště za stále platný.

        Děkujeme za pochopení.

          NLuger46 - Profil | Čt 4.3.2021 15:36:42

          canis.lupus >> To je už staré. Během hodiny jsem četl dvě nové vyjádření črs. Každé jinak.

            Ncanis.lupus - Profil | Čt 4.3.2021 14:32:58

              NPumprdelník - Profil | Čt 4.3.2021 12:42:05

              Samej chytrej, jak tak koukam...tak jak je mozny, ze potkavam jenom totalni idioty (parafráze na neexistující voliče ANO)? Kolik z vas tu ma pravni vzdelani, erudici, znalost, prehled, povedomi a takvubec vi vubec o cem kurva mluvi? Vypada to na cisty zero, cetl jsem tu akorat dojmy a neco o prasatech...

                N1Mara - Profil | St 3.3.2021 11:40:56

                sven >> mě ty naše přeoraný špinavý svazovky nějak netáhnou .-(

                  N1Mara - Profil | Út 2.3.2021 15:26:43

                  sven >> jj, chtěl jsem si vzít pstruhovku, ale ais se na to vyseru .-(

                    Nsven - Profil | Út 2.3.2021 15:10:22

                    1Mara >> A od příštího měsíce, od 04-24 hod. .-)
                    A kde bude nonstop, tak 24 hod. denně.. protože pro letošek s největší pravděpodobností, žádné letní rozvolnění nehrozí :- (

                      Ncanis.lupus - Profil | Út 2.3.2021 14:59:12

                      Ahoj, jako zadavatel koukám, kam jsme se dostali. Na druhou stranu proč se nedozvědět něco nového. A přijde mi, že zatím to tu má dobrou úroveň, žádné extra hádky ani napadání. Děkuju všem. Jen klidně pokračujte. canis.lupus

                        Ntomfisherman - Profil | Út 2.3.2021 12:49:30

                        potočák 62 >> MZe nevydalo doporučení, ale vyzývá k dodržování. Apelujeme na osoby, které provozují individuální lov...............
                        Zákaz nevydalo MZdr. ani hygiena, ale vláda svým usnesením!!
                        MZdr. či hygiena to mohou nyní jen upřesnit ("vyložit") pro některé činnosti, pokud tak neučiní, tak platí usnesení vlády.

                          NKnapík - Profil | Út 2.3.2021 8:04:41

                          Bacha San >> děkuji všem za reakce na vepřové a už to tu nebudu prasit.

                            Nrybomil - Profil | Po 1.3.2021 23:33:53

                            potočák 62 >> v tomto chaosu existují 2 varianty. buď nikdo nevydá nic, nebo vydají tak 7, vzájemně rozporuplných :o)

                              Npotočák 62 - Profil | Po 1.3.2021 21:30:58

                              Rytíř >> Mze vydalo pouze doporučení, ve své podstatě ani nic jiného udělat nemůže. Ministerstvo zdravotnictví ani hygiena žádný zákaz nevydalo. Tak platí podle mě to, co má na stránkách ČMMJ a co je v zákoně o rybářství a ve stanovách ČRS. Až vydá zákaz ministerstvo zdravotnictví nebo hygiena včetně kompenzací za škody ,tak to bude něco jiného. Petrův Zdar

                                Nfheavy - Profil | Po 1.3.2021 21:29:30

                                potočák 62 >> jj už to nebudu dál rozmazávat
                                nejsu ženská čus✌