Tvůrce zákona o rybářství a platných dob lovu k možným změnám, RNDr. Jaroslav Poupě | MRK.cz

Tvůrce zákona o rybářství a platných dob lovu k možným změnám, RNDr. Jaroslav Poupě

petrikveprik - Profil | Pá 3.11.2017 13:22:58

hraji >> nejmenuje se ten kamarád Jakub? :-)))))

    hraji - Profil | Pá 3.11.2017 13:18:53

    Dědek >> viděl jsem ji na vlastní oči, má ji jeden můj kamarád.

      Dědek - Profil | Pá 3.11.2017 13:13:59

      hraji >> abych pravdu řekl, ani nevím, že taková prominentní povolenka ještě dnes existuje...

        hraji - Profil | Pá 3.11.2017 13:11:15

        Dědek >> já bych si spíš vsadil na to, že má takzvanou ministerskou povolenku, když je ten poradce

          Dědek - Profil | Pá 3.11.2017 13:10:13

          Karel K70 >> podle mě, v nějaké MO bude a povolenku svazu tedy bude mít v držení...

            Karel K70 - Profil | Pá 3.11.2017 13:07:35

            Džoncek >> Proto se taky tolik spěchalo aby to bylo vyřízené,než nastoupí nový ministr! JV zřejmě není členem žádné MO,proč taky,může chytat na Katlově bez omezení,popřípadě s vyloučením veřejnosti!!! Je to prostě zm.d všech zmr.ů! Četl jsem jeho reakce na FB,a vyšlo mně,že je to křivák! Hovoří tam o čestnosti....HAHAHA.

              Dědek - Profil | Pá 3.11.2017 10:17:12

              Jarda Š. >> Kdepák. Oni prý sežerou a rozdají kamarádům ty ryby, co mají dát do revírů :-)

                Jarda Š. - Profil | Pá 3.11.2017 10:14:47

                kakr >> Tak on kolega hlavně má za to, že čilimníci prožírají peníze, které by měly jít do ryb.

                  kakr - Profil | Pá 3.11.2017 10:08:47

                  Jarda Š. >>
                  Souhlasím, ale kolega napsal,že ČRS a MRS jsou "prodělečné", což je pitomost.
                  MRS má vytvořen "investiční fond" do kterého přispívají všichni členové,který slouží k údržbě a nákupu revírů.

                    Jarda Š. - Profil | Pá 3.11.2017 10:04:19

                    kakr >> Vyrovnaný rozpočet znamená, že plánované výdaje musí být pokryty plánovanými příjmy, případně rezervou z minulého období. Tedy může být plánovaně ztrátový, pokud je ztrátu z čeho pokrýt a je k tomu důvod (např. koupě rybníku). Naopak plánovaně ziskový rozpočet se sestavuje, pokud je plánována větší investice v dalším období, na kterou je potřeba našetřit. Neplánovaná ztráta vznikne, pokud jsou skutečné náklady vlivem nepředvídaných událostí vyšší než plánované, anebo se nepodaří dosáhnout všech plánovaných příjmů. Svaz ani jeho PS nejsou obchodní společnosti, které by měly vytvářet zisk k rozdělení mezi společníky, ale neziskové subjekty, které případný vytvořený zisk jsou povinny použít k plnění ze stanov vyplývajících úkolů.

                      kakr - Profil | Pá 3.11.2017 8:58:34

                      Jarda Š. >>
                      Stejně jako PS každoročně schvalují účetní zprávu a předkládají návrh rozpočtu tak činí i ZS. Rozpočty jsou stavěny jako vyrovnané, může se stát, že nepředvídatelné výdaje mohou být příčinou ztráty.
                      Ale apriori tvrdit, že Svazy hospodaří ze ztrátou je pitomost.
                      K brigádám , příjem za brigádu je příjmem PS a peníze jdou na jeho účet. Pokud výbor PS použije peníze na výjezdní zasedání na Kanárech musí položku vést v účetnictví a předložit členům ke schválení na VČS. Kdyby se tak někde stalo,pochybuji, že by výbor pokračoval dále ve své činnosti:-))

                        Tomáš7 - Profil | Pá 3.11.2017 7:54:30

                        sven >> zase bych to neviděl tak divoce. Tobě se stav u našich vod líbí? Mně ne. Hamižnost a bordel kolem vod. Tady se neustále vášnivě debatuje a nula nula nic. Když RS někoho chytne, tak se mu papíry vrátí během chvíle za pytel obilí. Komedie.

                        Co mě se.e, že JV pravděpodobně nepřijde s něčím, co by nebylo jenom zaměřené na zisk. To znamená výchova dětí, úklid kolem vod, ochrana vod,nějaká propagační činnost atd. Tady mám pocit, že to bude jenom nákup povolenky, chytačka a zase nákup povolenky. Ve své podstatě se to nikam neposune.

                          JPfish - Profil | Pá 3.11.2017 2:13:27

                          sven >> Nediv se, prostý lid u nás má rád vůce a nekouká dopředu a rád je i za ohlodanou kostičku.Podívej na volby a nemá to cenu dalšího komentu.

                            sven - Profil | Pá 3.11.2017 1:57:54

                            computerfish >> Hlasoval bych za "C"...

                            Predátoři cítí krev a znovu vyrazili po horké stopě, divoké polistopadové privatizace ...
                            Zák. 99/2004 jim sice dočasně zhatil plány ale nezájem, lhostejnost a hloupost většiny z třistatisícové členské základny, která si nedohlédne dál než na špičku svého nosu a liknavost a servilnost (to v tom lepším případě) vedení, jim otevřelo dveře dokořán....
                            Tož hoďme davu k ohryzování kost v podobě prodloužení a ještě nám k tomu zatleská...

                              sindeji3 - Profil | Čt 2.11.2017 23:31:59

                              sven >> To zní kupodivu docela dobře.

                                computerfish - Profil | Čt 2.11.2017 23:24:52

                                sven >> Hezké, takže JV si hraje na spasitele nebo se vtírá do rybářské přízně a nebo ta nejhorší varianta už má pár revírů vyhlédnutých kde by mu prodloužení délky lovu vyhovovalo. Diskuzi nesleduji, ale je vůbec JV členem některé MO a kdo na něj delegoval pravomoc být mluvčím například ČRS?

                                  Mrknato - Profil | Čt 2.11.2017 21:18:41

                                  sindeji3 >> Ne pro ÚS.

                                    sindeji3 - Profil | Čt 2.11.2017 21:05:01

                                    Mrknato >> pro ten jeden rybník?

                                      Mrknato - Profil | Čt 2.11.2017 19:57:37

                                      Tomáš7 >> Ty čísla jsou hrubým výpočtem z údajů našeho Vč.ÚS

                                      Zkus to přepočítat :30000 brigádopovinných členi s brigádou v ceně 700,-Kč a 400t vysazených kapř z nichž více než polovinu kupuje ÚS mimo svaz......