Tvůrce zákona o rybářství a platných dob lovu k možným změnám, RNDr. Jaroslav Poupě
Rybářská legenda, tvůrce zákona o rybářství a platných dob lovu k možným změnám, RNDr. Jaroslav Poupě.
Uživatel není autorem nebo spoluautorem tohoto videa.
Diskuse k tomuto rybářskému videu
ExPr3v1t - Profil | St 10.1.2018 10:32:12
retrívr >> Souhlas! Jak to prckům uděláš, tak to pak je...což v dnešní době povede statisticky rovnou do prdele...
ExPr3v1t - Profil | St 10.1.2018 10:18:53
člověk by řekl, že obzvlášť opravdoví rybáři nebudou mít problém najít v přírodě správné hodnoty. Z toho co tu čtu a z toho co vidím kolem sebe, je mi na blití...drtivá většina lidí je odtržena od reality natolik, že není cesty zpět...Podvádíš, tumáš přes prdel a už se nevracej. Tečka. Ne řešit konstantní, přírodě odporující debility a neustále ustupovat skupinám družících se idiotů. Proberte se, pitomci, nebo mají naše děti s rybama po prdeli....
Kde je ta doba, kdy to bylo dobrý a k vodě chodili jen lidi, kteří tam měli co dělat?
Kde je ta doba, kdy to bylo dobrý a k vodě chodili jen lidi, kteří tam měli co dělat?
jeden3 - Profil | St 10.1.2018 10:06:09
Mrknato >> S tim,co pises o RS musim jen souhlasit. Ano i s tim,ze by mela pozivat plne ochrany verejneho cinitele a meela by byt ozborjena. Protoze tady se porad resi,jestli nekdo chyta pres pulnoc jako by to byl trestny cin,ale na kolika revirech se v noci opravdu pytlaci-to se na mensich revirech proste neresi!!!! Resi se to jen tam,kde je bivak a rybar,ktery stejne vsechno pousti,ale opravdovy pytlak bez povolenky,ktery plundruje vody-to je brano skoro jako OK.,nebo se RS boji proti takovym zakrocit-coz jim nemohu vycitat,kdyz se kolikrat boji -nebo dela,ze nevidi a neslysi i policie.
S cim ovsem nesouhlasim je to,co pises o tech 40.000 za povolnku CHaP. Tam jsi uplne vedle. Proc by clovek,ktery rybu pousti,mel platiti vic,nez ten,ktery rybu bere a kvuli kteremu se porad dokola do vody rvou tuny nasadovych kapru???? Naopak,kdo ryby bere vic nez treba deset za rok,ten by si mel pekne priplatit,protoze vetsina penez,co se vybere jde na nakup a vysazovani jatecniho kapra.
S cim ovsem nesouhlasim je to,co pises o tech 40.000 za povolnku CHaP. Tam jsi uplne vedle. Proc by clovek,ktery rybu pousti,mel platiti vic,nez ten,ktery rybu bere a kvuli kteremu se porad dokola do vody rvou tuny nasadovych kapru???? Naopak,kdo ryby bere vic nez treba deset za rok,ten by si mel pekne priplatit,protoze vetsina penez,co se vybere jde na nakup a vysazovani jatecniho kapra.
iva - Profil | Út 9.1.2018 20:35:35
retrívr >> souhlas, a hodně toho je o rodičích, dšti se učí jen nápodobou....
retrívr - Profil | So 30.12.2017 16:05:41
sven >> Ahoj, co já mám zkušenost s dětmi. O vnoučatech nemluvím, tam to mám tvrdě pod kontrolou, jsou to rybáři a troufám si říct, že ten nejmladší už rozliší většinu lákadel od reality.To je jedna věc. Vždy ale záleží na tom, kdo tě " uvede" v tomto případě k rybaření. Dělám s dětmi přesně 45 let a základní informace je rozhodující. Obecně zájem o jakoukoliv činnost razantně klesá, to víme všichni, klesá i u rybařiny. Na rozdíl od tělovýchovy, tedy pohybu,bych nebyl skeptik, zústanou jen opravdoví zájemci. Podmínky pro děti u rybařiny jsou naprosto špičkové. Rybařina se řadí k nejlacinějším volnočasovým zapojením dětí, zvláště vzhledem k tomu, že je to spojeno s přírodou a děti mají stejné podmínky jako dospělí. Asi to není vše, co by se dalo psát.Ale snad jen základ. Ať máš i můj názor.
Maxx - Profil | So 30.12.2017 15:40:31
Nechci tu na nikoho utocit nebo nekoho kritizovat. Ale M.O. nebo Č.R.S. by si tedy meli dat budicek. Uz je rok defacto 2018.
Naopak si myslim ze pan Vagner ma pravdu a bez ohledu na to jake kdo k nemu mate sympatie atd. Nemyslim si ze 4-24 hod. je nejaky obrovsky krok. Z jakeho duvodu? Naopak v lete by mela byt nonstop a ne jen do pulnoci. Na to take muze navazat zdrazeni povolenky a zvysenim lovnych mir ryb. Masaru a pytlaku a podobnych idi...se jen tak nezbavime. A je uplne jedno jaka bude denni delka lovu! Vic jich nebude a min take hned taky ne. S tim ovsem souvisi kontroly rybaru a hlavne postihy ci pokuty,ktere jsou oproti jinym zemim evropy smesne. Takze jsem jednoznacne pro aby se delka lovu uz konecne zmenila a umoznila tim i rybarum,kteri maji radi nocni rybolov aby se nemuseli od 23:30 kazdou chvili divat na hodinky,kdy maji vytahnout pruty. Aby si mohli uzit nocni rybolov az dokonce.
Naopak si myslim ze pan Vagner ma pravdu a bez ohledu na to jake kdo k nemu mate sympatie atd. Nemyslim si ze 4-24 hod. je nejaky obrovsky krok. Z jakeho duvodu? Naopak v lete by mela byt nonstop a ne jen do pulnoci. Na to take muze navazat zdrazeni povolenky a zvysenim lovnych mir ryb. Masaru a pytlaku a podobnych idi...se jen tak nezbavime. A je uplne jedno jaka bude denni delka lovu! Vic jich nebude a min take hned taky ne. S tim ovsem souvisi kontroly rybaru a hlavne postihy ci pokuty,ktere jsou oproti jinym zemim evropy smesne. Takze jsem jednoznacne pro aby se delka lovu uz konecne zmenila a umoznila tim i rybarum,kteri maji radi nocni rybolov aby se nemuseli od 23:30 kazdou chvili divat na hodinky,kdy maji vytahnout pruty. Aby si mohli uzit nocni rybolov az dokonce.
špaček - Profil | So 2.12.2017 18:29:03
Na jakékoliv změny či návrhy jsou tu členové výborů M.O. územních výborů a rady Č.R.S. Sdílím obavy aby za tím nebylo něco jiného!!!!!!Při vší úctě k J.W. ON není osoba ani orgán kompetentní takže by se měl držet trošku,řádu a pravidel. Ať navrhují a diskutují ti námi zvolení Kubu jsem nevolil jako mluvčího nás všech))))
1Mara - Profil | Pá 10.11.2017 13:18:21
Willow >> :-))) jsem to smazal, protože sem to nepatří , tedy sem jsem to nechtěl dát :-)
Mrknato - Profil | Út 7.11.2017 14:33:02
ToM1977 >> Přečti si pořádně příspěvky Saddáma z Po 6.11.2017 18:47:52 a Po 6.11.2017 19:54:25, tam je celkem lapidárně shrnuto, co je podstatou problémů lovu na územních svazorevírech. Můžeme zvedat prst, nebo i něci jiného, ale čilimníci si pojedou stále p své linii a budou provádět čím dál větší alotria.....
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Olomouc-Nové Sady tok (Morava) | 22.6 °C | 86 cm | 6.14 m³/s |
| Holice (Hamerský náhon) | 19.2 °C | 21 cm | 0.05 m³/s |
| VD Plumlov (Hloučela) | 12 cm | 0.21 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










