Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

NFRANK71 - Profil | So 12.3.2016 11:02:58

Leorim >> jenže to by musel svaz povodí vysvětlit situaci atd., což bohužel kakr a spol není schopen.😊

    Nkakr - Profil | So 12.3.2016 11:02:35

    FRANK71 >>
    Už lezeš z nory? Nezapomeň, že jsi jen bonzák a zloděj fotek.....

      Nnofish - Profil | So 12.3.2016 11:01:23

      kakr >> Jak jen můžeš....

        NLeorim - Profil | So 12.3.2016 11:01:05

        FRANK71 >> souhlasím kdyby se povolilo zavážení nemuseli by se pak řešit chcance s olovem a škodlivostí použil by se kamen a hotovo...

          NLeorim - Profil | So 12.3.2016 10:59:12

          jinak já se docela bavím přečetl jsem asi 3 stránky od mojí poslední návštěvy tady a směřuje to dobrým směrem :-)))

            NFRANK71 - Profil | So 12.3.2016 10:58:20

            kakr >> máte se na svazu zamyslet, jestli přece jen nepovolit zavážení a tím chránit přírodu. Na druhou stranu co čekat od svazu, který koupe auto v řece, ten na přírodu kálí.😀😀😀

              NLeorim - Profil | So 12.3.2016 10:54:47

              to proberte s Jardem na vystavě osobně a je klid ....

                NKocháč - Profil | So 12.3.2016 10:48:02

                kakr >> Nestačí ti napsat, že jsou i revíry, kde neplatí horní míra pro kapra a v tom případě mají rybáři právo si torfejního kapra ponechat a naložit s ním "dle uvážení". Vždycky to musíš napsat tak, aby to kapraře pěkně popíchlo. Nemusíš odpovídat, je to prostě tak.Není to tak dlouho, co jsem odstranil u nicku kakr ignorování a zvažuji obnovení. Mě už tyhle tanečky prostě nebaví ani číst.

                  Nkakr - Profil | So 12.3.2016 10:45:50

                  MrKos >>
                  Není náhodou tabulka o škodlivosti olova nějaký falzifikát?

                  Kolega JT napsal, cituji -
                  Pouzivali jsme odpadavaci olova. Olovo je ve vode nerozpustne a tak nijak neskodi. Na toto tema se vedlo mnoho debat napr. v Anglii a zjistilo se olovo ve vode nijak neublizi,proto taky nektere firmy treba Fox prodava specialni olova presne pro odpadavaci montaz.

                  Přece by vědomě nešířil toxické látky do vody? Nějak mi to neštymuje. Že je v tom EU?
                  Nebo možná olovo odpadávací toxické není, firma FOX by přece neriskovala žalobu?

                    Nkakr - Profil | So 12.3.2016 10:33:13

                    Kocháč >>
                    Nechápu o jakém vysírání píšeš?
                    Napsal jsem někde něco, co není pravdivé? Napiš kde, rád na to kouknu.
                    Mám kluky kapřařský docela rád, jsou umínění a bojují za svou pravdu jako hroši. To prosím není invektiva, rozzuřený hroch zakousne i krokodýla.

                      NKocháč - Profil | So 12.3.2016 10:28:12

                      kakr >> Proč se nemohu zbavit dlouhodobě dojmu, že tě to vysírání kaprařů prostě baví.

                        Nkakr - Profil | So 12.3.2016 10:19:37

                        Tavris29 >>
                        Máš nějaké zkušenosti, dodáváš na soukromáky? Jsem a asi nejen já jedno velké ucho...

                          Nkakr - Profil | So 12.3.2016 10:18:29

                          Švec >>
                          Bavíme se o věci, kterou nelze prokázat. Že rybáři nejsou Mirkové Dušínové je známo už dlouho. Občas je některý z nich polapen ,pokutován a jako nášup dostane papíry do čistírny.
                          Ale ulovit, přisvojit , sežrat či prodat 25kg kapra není nic proti ničemu.

                            NTavris29 - Profil | So 12.3.2016 10:16:11

                            kakr >> tak to jsi naivní :-)

                              NPYTLAKS - Profil | So 12.3.2016 10:13:42

                              MrKos >> kdysi jsem viděl nějaký dokument (asi o mississippi)jak olovo a ftaláta degenerujů pohlaví ryb,už nevím kterého druhu,ale v deltě už byly jen jikernačky,reprodukce nemožná,až po hodně stovek km byli teprve mlíčáci a říkali tam,že se to postupně díky zatížení těžkých kovů a jiných chemikálií bude zhoršovat

                                NŠvec - Profil | So 12.3.2016 10:07:18

                                kakr >>
                                1. aha, tak nic.
                                2. nezapisují třeba pro to že překračují denní limit ??

                                  Nkakr - Profil | So 12.3.2016 10:05:59

                                  Švec >>
                                  1)Nevěřím, že se odvážejí kapři velkém.na soukromáky.
                                  2)proč by se velký kapr neměl zapisovat, rybář si jej může vzít legálně a co s ním udělá je jeho věc.

                                    NMrKos - Profil | So 12.3.2016 10:04:25

                                    stručné čtivo pro všechny ty hloupé a bezohledné sportovce, kteří nechávají úmyslně na dně jezer těžká odpadávací olova... příště tam můžete zahodit i nefunkční trakční baterku z člunu - vyjde to v podstatě nastejno

                                    zdroj IRZ případně MZP

                                      NKocháč - Profil | So 12.3.2016 10:03:51

                                      Švec >> Tomáš Marný :o))))

                                        NŠvec - Profil | So 12.3.2016 10:02:11

                                        kakr >> nezabrání a K70 je na jezerech blbost. Tak a teď tu odpověď na mou první otázku.