Křetínka: rybáři bojují za bivaky. Petice nezabrala, stěžují si na ministerstvu

Kubalorenc - Profil | Čt 30.7.2015 11:53:39

Fishky >> To asi nemá cenu. Za chvíli mi letí letadlo, takže pro dnešek končím.
Mějte se tad jak chcete.

    Woohooo - Profil | Čt 30.7.2015 11:53:08

    Fishky >> Oni si jen nad tim mejou ruce ... :))) to my nic to oni ... chce se me blejt z toho

      Woohooo - Profil | Čt 30.7.2015 11:51:51

      sven >> To ja chapu. Ale znova rikam. To mi jen hosi opakujete co rika zakon. Ale proc teda se svaz nesnazi to zemnit ? Nemaji zadne studovane lidi co by navrhli neajke urpavy legislativy ? nebo nechteji a vyhovuje jim to takle ? me to prijde na halvu postavene

        Fishky - Profil | Čt 30.7.2015 11:50:34

        Kubalorenc >> jak co má společnýho svaz a RS? Tyhle otázky se mi uplně líbí, je to asi jako co má společného Simír Gergán a kobra 11 :)) Bude RS bez Svazu? nebude, stejně jako nebude kobra 11 bez Simíra. RS je tu prostě od toho, aby hlídala revíry svazu, je tak? Svaz navrhuje RS, tak ať Svaz kápne žilou a těm RS platí, když nemá dobrovolníky. Mě je tohle přeci zcela buřt, jak to na svazu kluci zařídí. Mě taky nikdo nehlídá, neokopává ani nezalévá zahradu zdarma. Žijeme v kapitalismu, doba kdy vše bylo všech je už dávno pryč. Jen na Svazu někdo zaspal.

          Kubalorenc - Profil | Čt 30.7.2015 11:50:24

          Woohooo >> A jak to má svaz zařídit, když zákon o RS ( zákon o rybářství ) je celkem jasně danej?
          To víš že v reále to funguje tak, že si každou RS řídí její MO, ale to není tak jak by to mělo být.

          Nehledě na to, že na to aby se uhlídaly všechny vody prostě peníze nejsou. Nikdo ti nebude chodit kolem vody 8 hodine denně pro dobrej pocit. Jestli si myslíš že jo, tak si spadl na hlavu.

            Woohooo - Profil | Čt 30.7.2015 11:50:24

            Kubalorenc >> Jako fakt promin ale rict ze jen proto ze jinej urad ustanovuje RS tak se me to jako svazu netyka ... TO se pak nikdo nemuze divit ze to u vody vypada jak to vypada ... ja z toho nevinim RS ja chapu ze ona dela co ji kdo "dovoli/naridi" ...

              sven - Profil | Čt 30.7.2015 11:50:16

              Petr64 >> já vím :-) Jen jsem to rozvinul ..

                sven - Profil | Čt 30.7.2015 11:48:50

                Woohooo >> no však Ti to tam píší : ..." je oprávněn navrhnout"..
                Nic víc, nic méně. Pouze je jedním z navrhovatelů. Tím vztah Rybářského svazu k Rybářské stráži a její činnosti končí..

                  Woohooo - Profil | Čt 30.7.2015 11:47:46

                  Kubalorenc >> JE to porad stejna pisnicka. Posrany alibisti ... pokud jednou na vode sakra hospodarim a beru si od nekoho jeste penize tj od svych clenu tak sem sakra snad povinen resit to aby aspon pravidla ktera si stanovim se dodrzovala a tecka. Prtestantady omylat tyhle nesmysle. Co svaz udelal pro to aby se situace zemnila ? Jako radnej hospodar se ma starat a ne na to srat.

                    Kubalorenc - Profil | Čt 30.7.2015 11:47:04

                    Woohooo >> já neříkám že to není v zájmu svazu. Jen se ti snažím vysvětlit, že jedinej komu se RS zodpovídá je obec, ne svaz.
                    Správně by svaz neměl RS vůbec ovlivňovat a nemusí se třeba deset let ani potkat.
                    Tak je to podle zákona.

                      Woohooo - Profil | Čt 30.7.2015 11:45:18

                      Kubalorenc >> Chces mi teda tvrdit ze neni v zajmu svazu aby RS konala jak ma ?

                        Kubalorenc - Profil | Čt 30.7.2015 11:44:32

                        Woohooo >> Ano...NAVRHUJE.... a to je konec toho co spolu mají. Nebo vidíš i něco dál? Jedinej komu se RS zodpovídá je obec s rozšířenou působností, která jej jmenovala.
                        Rybářskej svaz řekne že by z pepy byl dobrej porybnej a navrhne jej a tím to pro něj končí.

                          Petr64 - Profil | Čt 30.7.2015 11:43:42

                          sven >> Však sem to psal.;-)

                            Kubalorenc - Profil | Čt 30.7.2015 11:42:48

                            hraji >> to je marný. vidíš že podle jednoho má RS pravomoci větší než PČR, podle druhýho z toho máme pomalu miliony ročně každej a podle třetího......... škoda slov.
                            já se ani nedivím že s tím tolik mladých kluků seklo. Když vidím ten vděk ze strany základny....

                              Woohooo - Profil | Čt 30.7.2015 11:41:39

                              Kubalorenc >> (1) Pro zajištění ochrany řádného výkonu rybářského práva a chovu ryb v rybnících je uživatel
                              rybářského revíru povinen a subjekt hospodařící na rybochovném zařízení oprávněn navrhnout
                              rybářskou stráž. Rybářskou stráž ustanovuje, odvolává a zrušuje a stanovuje rozsah působnosti na
                              návrh uživatele rybářského revíru či jiného oprávněného subjektu obecní úřad obce s rozšířenou
                              působností, příslušný podle místa trvalého bydliště navrhované osoby. Ten vede evidenci všech
                              rybářských stráží, které byly ustanoveny v obvodu jeho působnosti. Příslušný rybářský orgán vydá
                              rybářské stráži odznak a průkaz rybářské stráže. Subjekt, který rybářskou stráž ustanovil či ji vede v
                              evidenci, je oprávněn nejméně jednou za 5 let ověřovat náležitosti, na základě kterých byl souhlas
                              udělen, včetně kvalifikačních požadavků.

                                Kubalorenc - Profil | Čt 30.7.2015 11:40:44

                                Woohooo >> Nic. To máš pravdu. tak je to dané zákonem. RS a ryb svaz spolu opravdu nemají nic společného. Ono by si chtělo o tom něco napřed zjistit a pak teprve psát.

                                  sven - Profil | Čt 30.7.2015 11:40:02

                                  Petr64 >> ahoj. Chytám už hodně pátků a pamatuju dost ale, že by za soudruhů někdo strašil přes noc na kaprech to teda nepamatuju :-) Jak se smráklo, byl čas jít k mamině nebo s kamarády na pivko. Pomalu co víkend se jezdilo a chodilo na čundr ale fakt nepamatuju, že by někdo sebou nosil stan :-))

                                    hraji - Profil | Čt 30.7.2015 11:39:32

                                    Woohooo >> nerozumím tomu, co se tím snažíš říct? Že RS, které nikdo neproplatí ani čas, ani vynaložené náklady, o rizicích ani nemluvě, nechce kontrolovat?
                                    Já se jim nedivím, protože dobře vím, o čem píšu.

                                      Woohooo - Profil | Čt 30.7.2015 11:39:30

                                      Kubalorenc >> Bohuzel zda se nic ....

                                        Kubalorenc - Profil | Čt 30.7.2015 11:38:26

                                        Woohooo >> Ano, ale co má společnýho svaz a RS?