Kaprárske hovadiny
Diskuse k mini článku Kaprárske hovadiny
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Npetr616 - Profil | St 5.2.2014 9:11:04
Me trosku zarazi jedna vec. Proc se nekdo stara, potazmo pise clanky (to uz nechapu vubec) o tom jestli je nekdo de*il pac pouzva retizkace a nebo je jeste vetsi de*il ten co pouziva swinger s posuvnym zavazim, nebo je uplne na palicu ten co si uvaze kombinovanej navazec nebo jeste vetsi pacient ten co si navaze d-rig, a jestli to neni na vysetreni kdyz si nekdo u vody rozdela tripod ? Proc to koho vubec zajima ? Proc to kdo resi ? CO vam na tom vadi ? mas akorat na kukuricu a klacky v akci 1+1 za 700kc a vidlicky jeste po dedokovi ? me to je uplne u zadele a taky nepisu clanky o "blaznech" co pouzivaji tyto cajky v kombinaci s krmitkem a srkackou a drancujou na babetach kazdej revir z kteryho kapne neco do mrazaku, pod nazvem "Kramy masarek" to me osobne se*e vic. nez jestli nekdo chyta na koule za 500kc/kg, kdyz na to ma a da to klidne za 2000kc/kg a vsem to muze byt nekde... jediny co bych pochopil je to pipani pipaku, kdyz je nekdo i*iot tak sedet pak vedle neho to je zazitek, ale to v dnesni dobe je kazdej druhej i ten co na kule v zivote nechytal...
No uprime vypotit tento opravdu hodnotny clanek, gratuluju, nevim jaky mel mit ucel nebo proc byl vubec sepsan, muzete priste treba napsat vlanek na tema cim se ma jezdit podle vas na silnici, jestli neni nejake to SUV uz priliz, a vsichni by meli povine jezdit maximalne v tridveru...
Nliborbobes - Profil | St 5.2.2014 8:54:46
NPr3v1t3k - Profil | St 5.2.2014 8:30:07
NPr3v1t3k - Profil | St 5.2.2014 8:01:55
NFRANK71 - Profil | St 5.2.2014 0:52:12
Nkaprlysec - Profil | St 5.2.2014 0:49:53
Chemický hajzlík od Foxe vřele doporučuji, třeba při rybolovu v samotném centru Prahy a po nadměrné konzumaci samoohřevné plnohodnotné a kvalitní expediční stravy. :-)
Nksanda - Profil | St 5.2.2014 0:36:34
btw: nemam rad, kdyz me nekdo neco vnucuje a je jedno jestli je to zbozi nebo myslenka... nejako jsem nepochopil co si tim clankem chtel ric spis to beru jako urazku tech rybaru co delaji neco jineho nez ty kazes... podle me nemas ani paru co je podstata moderni kaprariny, ale vnucovat ti ji nebudu na rozdil od tebe...
Nmirmen - Profil | St 5.2.2014 0:29:31
Někdy si zbytěčně přiděláváme starosti, vymýšlíme strategie na úrovni "výsadkových operací" namísto toho, abychom šli třebas s jedním prutem na šoulačku nebo na mlaskačku s kouskem chleba do stulíků.
Autor svůj článek podle mne rozhodně nemyslí zle ve smyslu útoku na skupinu vyznavačů klasické kaprařiny ( která mně osobně popravdě moc neříká a ani nepřináší ) ... předkládá téma k zamyšlení, zda nelze některé situace řešit jinak... v zájmu rybářových zážitků.
Někdy mi připadá, že se v rámci snahy prodejců či výrobců ( náčiní, nástrah ... ) odehrávají reklamní masáže i v rámci běžných rybářských diskusí.
Nksanda - Profil | St 5.2.2014 0:19:07
NMAXXSKATER - Profil | St 5.2.2014 0:03:29
Nminn - Profil | Út 4.2.2014 23:54:40
Nkaprlysec - Profil | Út 4.2.2014 23:38:23
Proto je nezbytně nutné při každé návštěvě u vody rozbalit mega tripod, postavit bivak s hromosvodem, mít vše in a kůl, připravit podvodní kameru, online kameru, celé místo propojit alarmem, podložku o velikosti manželské postele a k tomu bednu petek s klinikem na hodinové mazlení se s rybama před kamerou a za potlesku kolemjdoucích. Všude kolem sebe rozházet kila partiklu, koulí a pelet a člunem zavážet PVA igelitky. Hlavně pro ještě lepší prezentaci si namazat prsa bezkonkurenční pstruhovou fluoro pastou s třpytivým efektem.
To každého baví a USPOKOJUJE... :-D
Ndrvoštěp - Profil | Út 4.2.2014 22:35:23
Nminn - Profil | Út 4.2.2014 22:09:28
Přečetl jsem článek až dokonce. Docela dobrý, ale! Nejsem specializovaný kaprař, na velké kapry se dostanu tak pětkrát do roka na 1 den, ALE! Mám nakoupeno všechno, drahé pruty, navi až po utahováky od Kordy. A proč? Protože mě to baví a uspokojuje. A vo tom to je.
NDonn79 - Profil | Út 4.2.2014 18:54:50
Velice zajímavý článek.Autor má v něčem pravdu,možná zase podle v něčem né.Ale toje věc názoru,ale já osobně si rád udělám radost a koupím nějakou tu HOVADINKU do mé kaprařské výbavy.
Nnahodil - Profil | Út 4.2.2014 18:33:17
NJohnny001 - Profil | Út 4.2.2014 18:23:29
použití odpadávacích olov je zbytečná bezohlednost vůči rybám a veškerému životu ve vodě! A takové
"taky rybáře" opravdu odsuzuji. Jsou to jednoduché selské počty... Zkus počítat se mnou, když takový člověk pojede na ryby a použije 150g odpadávací olovo a chytí 7 ryb >- 7 x 150 = 1050g olova ve vodě!!! A to je jedna vycházka a jeden člověk....
Ntuzemak - Profil | Út 4.2.2014 18:12:49
NJohnny001 - Profil | Út 4.2.2014 18:11:22
Kde to žije - všechna témata
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











