Kaprárske hovadiny

Diskuse k mini článku Kaprárske hovadiny

Autor diskuse: narybach - Profil , 3.2.2014

Npetr616 - Profil | St 5.2.2014 9:11:04

Pr3v1t3k >> Docela dobrej zapis, aspon je sranda. Jako nehodlam se poustet do teto diskuze nejak vic, pac mam volno a nechci si kazit zatim peknej den, vidim ze kapacit na toto tema je zde jiz dost.

Me trosku zarazi jedna vec. Proc se nekdo stara, potazmo pise clanky (to uz nechapu vubec) o tom jestli je nekdo de*il pac pouzva retizkace a nebo je jeste vetsi de*il ten co pouziva swinger s posuvnym zavazim, nebo je uplne na palicu ten co si uvaze kombinovanej navazec nebo jeste vetsi pacient ten co si navaze d-rig, a jestli to neni na vysetreni kdyz si nekdo u vody rozdela tripod ? Proc to koho vubec zajima ? Proc to kdo resi ? CO vam na tom vadi ? mas akorat na kukuricu a klacky v akci 1+1 za 700kc a vidlicky jeste po dedokovi ? me to je uplne u zadele a taky nepisu clanky o "blaznech" co pouzivaji tyto cajky v kombinaci s krmitkem a srkackou a drancujou na babetach kazdej revir z kteryho kapne neco do mrazaku, pod nazvem "Kramy masarek" to me osobne se*e vic. nez jestli nekdo chyta na koule za 500kc/kg, kdyz na to ma a da to klidne za 2000kc/kg a vsem to muze byt nekde... jediny co bych pochopil je to pipani pipaku, kdyz je nekdo i*iot tak sedet pak vedle neho to je zazitek, ale to v dnesni dobe je kazdej druhej i ten co na kule v zivote nechytal...

No uprime vypotit tento opravdu hodnotny clanek, gratuluju, nevim jaky mel mit ucel nebo proc byl vubec sepsan, muzete priste treba napsat vlanek na tema cim se ma jezdit podle vas na silnici, jestli neni nejake to SUV uz priliz, a vsichni by meli povine jezdit maximalne v tridveru...

    Nliborbobes - Profil | St 5.2.2014 8:54:46

    Zdravím Všechny.Musím přiznat že souhlasím asi 80 procenty článku a co nejvíc tak to ohledně odpadávajícím olovem.Nevím ale zdá se mi že tohle u hraničí z magořinou aby se zaneřádila voda olovem které tak škodí zdraví.Nad tímhle by se měl zamyslet rybářský svaz a zakázat to.

      NPr3v1t3k - Profil | St 5.2.2014 8:30:07

      Jeste jedna vec. Moderni kaprar je pokrytec a elitar! Stejne jako nacisti nebo treba blbci. Princip je v tom, ze on jako hvezda filmova se super vybavou a tunou klumpu se me jako jouzovi co chodi potichu muze samozrejme vysmat, ale kdyz ja pomocenej smichy sleduju kretena s OUTDOOROVYM koleckem s drzakem na pruty jak na okraji lesa a krasne louky funi jako mental s 654 kilogramy krmne bombing kampane, a kdyz nekam dofuni zacne na tri ctyri dny vydavat pipavy zvuky, delat bordel a ohne kde se to nesmi, tak idiot jsem samozrejme ja? Hlavne ze mate curakove podlozky na ryby ktery se daj pustit ve vode! Inteligenci za nejlepsi cenu zdar, dik za zpestreni tohoto rana a FRANK71 me rozesmal tak na tyden! Servus kaiser paka

        NPr3v1t3k - Profil | St 5.2.2014 8:01:55

        Ja nahodou souhlasim! Zacal jsem jako malej se svym dedou, kterej byl starej pytlak co zacinal jako capart nekdy v roce 44.....ten me ucil chodit na ryby ( chytani povazuju za samostatnej aspekt) jak by se melo a jak se postaru chodilo. Chapu i reakci ublizenejch kapraru, ktery si v samym obaleni technikou ani nevsimli ze se z nich zacina stavat banda celkem smesnejch figurek a posledni dobou me pipalove ani tolik neserou, jelikoz mi doslo ze je lepsi kdyz je jich cloveku lito...myslel sem ze to napisu podobne pacifisticky jako mirmen ale seru na to! Kdyz se setkavam ja s bambusakama s posmechem od kretenu s tou nejdrazsi vybavou ( naposledy synacci prazkych podnikatelu v prirode s malym generatorkem a noutbukama) tak vam muzu rict ze je mi v tomhle state smutno! At si kazdej dela co chce ale meli bychom pamatovat na dve veci : pokud zena vykazuje 9 z 10ti znaku jako kurva, dost casto je to kurva takze zaprve pokud potkavam kaprare, ktery jsou 9 z 10ti dementni kryplove nejedna se o subjektivni nazor nybrz tvrzeni postavene na zaklade dlouhodobeho pozorovani a to s tim toliko vysledkem, ze vetsina kapraru jsou dementni....za druhe si dovoluji dodat ze kazdemu dle sveho gusta nicmene moderni kaprar, pokud se chova jako idiot, by se za nalepku moderniho kaprare schovavat nemel! Pro ty co ho maji: rozum do hrsti! Pic

          NFRANK71 - Profil | St 5.2.2014 0:52:12

          narybach - >> Nic si z toho nedělej, jen tovačovský balík se projevil, ale to je známé, že je tam hnízdo blbů. Rozumný kaprař se jen pousměje, se vším nelze souhlasit, ale zase to není nejhorší.:-)))

            Nkaprlysec - Profil | St 5.2.2014 0:49:53

            minn >> Souhlas, když nebude obtěžovat okolí a uklidí po sobě, tak ať si každý dělá co mu vyhovuje.
            Chemický hajzlík od Foxe vřele doporučuji, třeba při rybolovu v samotném centru Prahy a po nadměrné konzumaci samoohřevné plnohodnotné a kvalitní expediční stravy. :-)

              Nksanda - Profil | St 5.2.2014 0:36:34

              narybach - >> takovych vyplodu radoby chytrejch rybaru sem tu uz cetl hodne, takze me tento clanek nijak neprekvapil za me nezajimavy clanek, odpad opravdu hovadina...

              btw: nemam rad, kdyz me nekdo neco vnucuje a je jedno jestli je to zbozi nebo myslenka... nejako jsem nepochopil co si tim clankem chtel ric spis to beru jako urazku tech rybaru co delaji neco jineho nez ty kazes... podle me nemas ani paru co je podstata moderni kaprariny, ale vnucovat ti ji nebudu na rozdil od tebe...

                Nmirmen - Profil | St 5.2.2014 0:29:31

                Hodně napovídá úvod článku ( a dá se samozřejmě zevšeobecnit i pro jiné styly rybařiny .... přívlač, feeder atd.).

                Někdy si zbytěčně přiděláváme starosti, vymýšlíme strategie na úrovni "výsadkových operací" namísto toho, abychom šli třebas s jedním prutem na šoulačku nebo na mlaskačku s kouskem chleba do stulíků.

                Autor svůj článek podle mne rozhodně nemyslí zle ve smyslu útoku na skupinu vyznavačů klasické kaprařiny ( která mně osobně popravdě moc neříká a ani nepřináší ) ... předkládá téma k zamyšlení, zda nelze některé situace řešit jinak... v zájmu rybářových zážitků.

                Někdy mi připadá, že se v rámci snahy prodejců či výrobců ( náčiní, nástrah ... ) odehrávají reklamní masáže i v rámci běžných rybářských diskusí.

                  Nksanda - Profil | St 5.2.2014 0:19:07

                  Kocháč >> dekuji za tvuj komentar vystihl si presne me myslenky :-)

                    NMAXXSKATER - Profil | St 5.2.2014 0:03:29

                    Sice je to tendenčně vedený článek, ale já jsem se zasmál a o to asi šlo. :-)

                      Nminn - Profil | Út 4.2.2014 23:54:40

                      kaprlysec >> To každého baví a USPOKOJUJE... :-D, No každého ne, ale tu pstruhovou pastu si muže namazat i někam jinam a smáčet si ho ve vodě, když tomu bude věřit. Sakra, když s tím nebude obtěžovat okolí, tak ať třeba chytá na chemickým hajzlíku od Foxe. A vo tom to je.

                        Nkaprlysec - Profil | Út 4.2.2014 23:38:23

                        minn >> Tak tomu říkám uhodit hřebík na hlavu - skvělý zápis, děkuji. :-)
                        Proto je nezbytně nutné při každé návštěvě u vody rozbalit mega tripod, postavit bivak s hromosvodem, mít vše in a kůl, připravit podvodní kameru, online kameru, celé místo propojit alarmem, podložku o velikosti manželské postele a k tomu bednu petek s klinikem na hodinové mazlení se s rybama před kamerou a za potlesku kolemjdoucích. Všude kolem sebe rozházet kila partiklu, koulí a pelet a člunem zavážet PVA igelitky. Hlavně pro ještě lepší prezentaci si namazat prsa bezkonkurenční pstruhovou fluoro pastou s třpytivým efektem.
                        To každého baví a USPOKOJUJE... :-D

                          Ndrvoštěp - Profil | Út 4.2.2014 22:35:23

                          To bude nějaký komisař z EU který nám přikáže co můžem a co nééé...

                            Nminn - Profil | Út 4.2.2014 22:09:28

                            Ahoj.
                            Přečetl jsem článek až dokonce. Docela dobrý, ale! Nejsem specializovaný kaprař, na velké kapry se dostanu tak pětkrát do roka na 1 den, ALE! Mám nakoupeno všechno, drahé pruty, navi až po utahováky od Kordy. A proč? Protože mě to baví a uspokojuje. A vo tom to je.

                              NDonn79 - Profil | Út 4.2.2014 18:54:50

                              Zdravím
                              Velice zajímavý článek.Autor má v něčem pravdu,možná zase podle v něčem né.Ale toje věc názoru,ale já osobně si rád udělám radost a koupím nějakou tu HOVADINKU do mé kaprařské výbavy.

                                Nnahodil - Profil | Út 4.2.2014 18:33:17

                                narybach - >> dlouho jsem nečetl článek, který by tak dobře a přesně vystihoval můj názor. Nepsal jsem to já včera v noci v rauši? Nejsem schizofrenik? Nejsem já nakonec kapřař??:-) skvělé, díky tam na mapě, napravo od nás!!

                                  NJohnny001 - Profil | Út 4.2.2014 18:23:29

                                  tuzemak >> Sorry, ale já tu nikoho "nehážu do jednoho pytla", jen říkám, že
                                  použití odpadávacích olov je zbytečná bezohlednost vůči rybám a veškerému životu ve vodě! A takové
                                  "taky rybáře" opravdu odsuzuji. Jsou to jednoduché selské počty... Zkus počítat se mnou, když takový člověk pojede na ryby a použije 150g odpadávací olovo a chytí 7 ryb >- 7 x 150 = 1050g olova ve vodě!!! A to je jedna vycházka a jeden člověk....

                                    Ntuzemak - Profil | Út 4.2.2014 18:12:49

                                    Johnny001 >> zeptej se jich,já je nepoužívám,ale díky olovu nehaž všecky do jednoho pytla.

                                      NJohnny001 - Profil | Út 4.2.2014 18:11:22

                                      tuzemak >> Tak proč lidi používají ty odpadávací olova? To mi prosím vysvětli??

                                        Ntuzemak - Profil | Út 4.2.2014 18:02:11

                                        Johnny001 >> to auto nasere do ovzduší daleko více sraček za měsíc,než já za rok olova utrhnu ve vodě,nehážu to olovo jen ták pro potěšení..