Kaprárske hovadiny

Diskuse k mini článku Kaprárske hovadiny

Autor diskuse: narybach - Profil , 3.2.2014

NPr3v1t3k - Profil | St 5.2.2014 10:47:39

Víte co, schovejte se za svoje ega, peníze a přišijte mi kolik komplexů chcete. Mě úplně stačí, že neumíte číst. Ps : Pražští synáčci shodou okolností patří mezi ty, které jsem měl mimo oné příhody u vody možnost potkat v rámci proslavené ZČU a její právnické fakulty, a navíc se tenhle typ idiotů nijak netají tím, co je zač.

    NRK - Profil | St 5.2.2014 10:43:22

    petr616 >> někomu vadi ze si postavim bivak, natahnu se na lehatko, smahnu na grilu peknej flak masa, zakrmim kobrou, nahazu tam kule za nemalej peniz, v bivaku se me houpe priposlech, vedle bivaku mam pytel na odpadky, at me kazdej polibi zadel panove, treba se tam muzete zblaznit, napsat 10

    Já myslim,že to málokomu vadí.Spíš je to nepochopitelné pro rybáře,který to má hozené opravdu o koníčku,spojeném s přírodou,tichem a relaxem.Možná,když si znovu přečteš,co jsi napsal,tak pochopíš,že to někomu může připadat,jako když homolkovic dorazili k rybníku.Aby bylo jasno-já rozumím tomu,že máš radost.když je nahozeno a slunce se odráží od nablejskaného rodpodu a kovových součástek super navijáků.Že tě uspokojuje prskání flákoty na grilu.Že ti svití lampióny napájené z agregátu.Každej má natlačený endorfiny do hlavy z něčeho jiného.A je to tak dobře,protože jsme každý originál.Jenom prostě někomu ta rybařina učarovala spíš tím odrazem slunce na hladině,nebo z křídel vážky.Ať se Ti daří a velcí kapři ať spustí poplach:)

      NFishky - Profil | St 5.2.2014 10:40:54

      Pr3v1t3k >> A foto na MRK ti letos dal kdo? Taky pomatenej kaprař, co u vody griloval a chlastal? http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?zadal=68400&acti​on=pictemp

        Ndosec - Profil | St 5.2.2014 10:39:51

        Domnívám se,že většina z nás chodí k vodě primárně,proto že ho baví lovit a být v přírodě.jak už jsem psal,na začátku diskuse pokud člověk používá věci tak jak má tak to jsou výborní pomocníci.To že jsou lidi hovada a neumí se někteří chovat a obtěžují okolí je věc druhá.Ať si každej chytá jak mu vyhovuje skrz to,že mě to nejde pod fousa tak přece nebudu druhýho urážet(tímto nemyslím pisatele).
        Vrátím se k článku.Nechápu jeho smysl,nechápu proč se pisatel zamýšlí nad tím co kdo k lovu používá,když mu to nevyhovuje tak proč odsuzuje druhé.To že neumí někdo použít pípák,aby neobtěžoval okolí a zbytečně,na sebe neupozorňoval je věc druháJeště k oněm odpadávacím olovům,které pisatel zmiňuje a hodně přívrženců mu dává za pravdu.Na drtivé většině vod je zákaz zavážení tudíž si nedokážu představit toto dostat náhozem do vody a pokud už vyváží neznám kapraře,který použije drahý olovo místo kamene,který nic nestojí.Pokud je to ve smyslu bezpečné montáže(nějaká závěska,průběžná zátěž) tak to budu používat pořád ať si každej myslí co chce.Pořád lepší než kdyby se stalo,že ryba se utrhla a vláčela závaží sebou.Daleko víc vidím urvaných olov od krmítkářů a bobkařů s různýma samo domo srkačkama.

          Nkarloson® - Profil | St 5.2.2014 10:39:17

          Kocháč >> Seš si vědom, že jsi se přiznal ohledně této diskuze ke zločinecké organizaci ?? :-)

            Nminn - Profil | St 5.2.2014 10:23:44

            Je zima, nemůžeme k vodě, tak tu rozvíjíme hlubokomyslné diskuze. Tak se trochu zasmějeme.

              NVojtěch - Profil | St 5.2.2014 10:20:11

              narybach - >> žádné "Kaprárske hovadiny" neznám, vše má svůj účel.

                NGRUPA - Profil | St 5.2.2014 10:19:42

                Kocháč >> tak to jsme dva. +/- deset korun.
                :-)
                Ale jako kaprař se moc necítím, i když teda velkou část sezóny "kaprař" jsem.
                :-)

                  NKocháč - Profil | St 5.2.2014 10:13:29

                  GRUPA >> Byl jsem kaprař, jsem kaprař a budu kaprař :o))
                  A stydím se za to, že jsem do výbavy a v podstatě samých kravin, které mají pouze ukázat, že na to mám, nasypal skoro čtvrt míče :o)))

                    NTKM - Profil | St 5.2.2014 10:11:58

                    petr616 >> On tě v článku někdo k něčemu nutí ? Je to lidská pohodlnost a lenost proč si to všechno kupujou :-) Chce to nohy v teple ať ti z toho nepraskne cévka a už si stejka na lehátku v bivaku při zvuku příposlechu nedáš :-)

                      Ncuchak - Profil | St 5.2.2014 10:04:45

                      ...já si myslím že k pláči ...

                        Nminn - Profil | St 5.2.2014 10:03:23

                        petr616 >> Naprostý souhlas. Nevím co bych dodal.

                          NGRUPA - Profil | St 5.2.2014 10:02:27

                          Kocháč >> možná kdyby napsal: "byl jsme komunista, jsem komunista a budu komunista", tak by to lecos vysvětlilo.
                          :-)
                          :-D

                            NKocháč - Profil | St 5.2.2014 9:57:26

                            Pr3v1t3k >> Proč to tak hrotíš? Proč hned někomu, kdo rybaří jinak než ty nadávat do kokotů? Nadávej těm co se nechovají slušně, co ničí přírodu a drancují vodu, tedy pokud jsi čistý jak lilium. Mě baví chytat větší kapry a podřizuji tomu výbavu i strategii a snažím se nikoho v jeho právech neomezovat. Pokud chce někdo přijít s bambusákem a chytit si kapříka na pekáč někde v keři ok, pokud přijede kaprař a usádlí se na pár hodin či dní a snaží se chytat větší ryby a má cajky za míč, ok je to jeho věc. Dokud se mi nezačne plantat na člunu přes moje udice a nedělá bordel, nevadí mi. Je to všechno o toleranci. Ta tvoje primární nasranost na ty tzv. Kapraře je k smíchu.

                              NGandy - Profil | St 5.2.2014 9:56:39

                              Pr3v1t3k >> Pane, kterak jste poznal, že se jednalo o "synacci prazkych podnikatelu"? To by mě opravdu zajímalo :-)

                                Nkarloson® - Profil | St 5.2.2014 9:48:11

                                Pr3v1t3k >> Proč se rozlišuje kdo jakým způsobem chytá? Mělo by se rozlišovat kdo se jak u vody chová, ne? Lidi co mají jinej názor jako ty nazveš dementama a hotovo. Chováš se jak prase a myslím že to stejný bude u vody, jsi závistivý a máš asi nějaké komplexy. A věř tomu že nepatřím do skupiny že mají top vybavení i když bych ho chtěl a ne z důvodů abych někoho oslnil

                                  Npetr616 - Profil | St 5.2.2014 9:43:41

                                  Pr3v1t3k >> Tak sorac ze vsichni nespime na karimatkach pod sirakem ve spacaku z dob komunismu, nejime studeny hnusy z plechovek, nesvitime si svickama na policajty, nechytame na kus chleba staryho tvrdyho chleba v modrejch teplakach a teniskach za 450korun.

                                  Tobe muze bejt uplne jedno jak ja chodim na ryby, jestli jdu od auta na 3x nebo to vezmu v batuzku z kteryho me trci akorat dva teleskopy, nebudu kvuli tobe ani nikomu jinymu sedet 3 dny pres vikend u vody na parezu a spat v trave jenom abych udelal nekomu radost.

                                  Jestli nekomu vadi ze si postavim bivak, natahnu se na lehatko, smahnu na grilu peknej flak masa, zakrmim kobrou, nahazu tam kule za nemalej peniz, v bivaku se me houpe priposlech, vedle bivaku mam pytel na odpadky, at me kazdej polibi zadel panove, treba se tam muzete zblaznit, napsat 10 clanku do mesice a jestli si nekdo mysli ze tuhle pohodu vymenim za dva teleskopy a plazeni se nekde ve krovi abych byl jako ten pravej rybar s policajtem misto swingru tak ste jeste vetsi blazni nez ti co maji vsechny ty "kramy".

                                    Ntekara - Profil | St 5.2.2014 9:30:07

                                    Jinak nechápu povzdechy typu: proč swinger, když se dá nahradit policajtem, proč pípák, když má rybář bystré oko, proš tripod, když má vidličky. Jak psali mnozí v diskuzi, vše se dá přece nahradit....

                                    No, nevím, ale předpokládám, že na tenis si nikdo z Vás nevezme dřevěnou raketu, lyžovat nebude na artiskách se šrubovanými hranami a dobrovolně nebude jezdit v trabantu. Vždyť se přece dá vše nahradit:-)))

                                      NPr3v1t3k - Profil | St 5.2.2014 9:27:35

                                      A to je přesně to co mě na tomhle baví. Můžeme se ze všech stran urážet, ale mě je to celkem jedno. Chudák zrovna nejsem, o to není třeba se bát, i na ryby jezdím vozem, jen jsem se snažil narazit na určitou směšnost moderního českého pepíka v super hadrech za mega prachy ( který mám taky, ale narozdíl od něj jiné, opravdu funkční a používám je podle počasí a ne proto, že je mám a vybral jsem si správné matrijály a nedal uplně na pozlátko) a je paráda jak vy na penězích závislý ublíženci (kokoti) potřebujete neustále někomu dokazovat/obhajovat že nejste paka, když jdete k vodě jak přepadat Glivice, obložený jako chlebíčky a argument že když máš dvojku na koule tak si je kup je olrajt, proti tomu přeci nikdo nic neříkal a navíc nikdo pokud vim puvodne nemlel o prachách...kdyz totiz napisu super mega drahy picoviny je to proto, ze blbci co nepoznaj levou stranu od kusu hovna si koupi za nehorazny prachy casto celkem picoviny...nechtel jsem se tim verejne priznat k chudobe. Preju hezkej den a hlavne poradny sysleni penizku a hlavne na to bejt pysnej a nekomu to dokazat! Hou jéá

                                        Ntekara - Profil | St 5.2.2014 9:25:15

                                        petr616 >> Souhlas :-)